Jaké přezůvky do školy pro starší děti?

jana7ka
19. srp 2022

Jaké přezůvky pro páťáka? Ještě bačkory, nebo pantofle. Croksy mi moc vhodné nepřijdou,že.

lencaa11
19. srp 2022

@jana7ka kupujeme pantofle

krisstina93
19. srp 2022

Syn má pantofle od první třídy. U pataka už mi pride divné mít bačkory, ty sme vedli jen do školky :D

podestatka
19. srp 2022

Syn ,letos čtvrtá třída, už bude mít pantofle....A to jako jeden z posledních

konidana
19. srp 2022

náš už skoro sedmák nechce pantofle, ani sandály. Chce normální bačkory. Do vel. 39 nebo 40 ještě se daly sehnat nějaké bare bačkory. Ale teď krom důchodek na jeho širokou nohu (ploutev) vel. 42+ už fakt nic neseženu🙄😅 Fakt nevim v čem bude chodit...

leniczka23
19. srp 2022

Třeťák a chtěl už taky pantofle.

neomenia
19. srp 2022

Dcerka jde do třetí třídy a má velikánskou nohu ( 8 let, 37-38) a to už je něco na moje nervy najit bačkory v této velikosti. Proto od září bude mít pantofle a kašlu už na bačkory, i když ze školy je doporučeno mít bačkory celý první stupeň

sasbu
19. srp 2022

Naše skoro třeťačka nechtěla už bačkory, má pantofle. Kupovala jsem hezké ve slevě v Ccc.

jana7ka
autor
19. srp 2022

A napadají klukům pantofle když lítají po třídě?

konidana
19. srp 2022

@jana7ka přesně z toho důvodu pantofle nechce ani sedmák. Oni tedy mají k dispozici na chodbě i pingpong a hrají o přestávkách obíhačku😅 Ale co vím, tak já to zvládala i v pantoflích😂

jana7ka
autor
19. srp 2022

@konidana Tak to se velikostně vejde i s rezervou.

jana7ka
autor
19. srp 2022

@krisstina93 Pro starší jsou bačkory jiné než v první třídě, ale jsou i dražší. Výhoda je ze napadají, ale zas musí být větší, aby se v zimě vlezly ponožky .

veronicka89
19. srp 2022

Jaky je rozdil backory a pantofle 😆

veronicka89
19. srp 2022

To nekdo nosi tohle ? Na 2 stupni ?

marthu
19. srp 2022

@jana7ka Dávám holkám pantofle nebo sandále od Sante na druhý stupeň. Do páté třídy měli bačkory vetsinou Befado nebo Fare hlavně kvůli schodům a družině. Ale běžně vídám i na prvním stupni děti v croksech.

jeanne1211
19. srp 2022

dcera má od druhé třídy pantofle.. vždy jsem kupovala v Deichmanovi, takové ty za 300-400 Kč

veronicka89
19. srp 2022

Jinak my meli ve skolce taky crocsy ale tyhle

mrs.duck
19. srp 2022

Muj patak nosi od druhe tridy nizke platenky - jakoby Conversky, jen kupujeme ty levnejsi z CCC. Nechce pantofle, protoze jeste hodne litaji o prestavkach.
Na skolni rok kupujeme i troje. Bud vyroste a nebo je znici.

jana7ka
autor
19. srp 2022

@veronicka89 "Jaky je rozdil backory a pantofle" - Bačkory mají pevnou patu, tak když poběží po schodech, tak si nerozbije hubu. A jsou teplejší, to je výhoda na podzim.

jana7ka
autor
19. srp 2022

@marthu
@mrs.duck Kolik stojí? Nechci kupovat nad 500. I když koupím větší, tak mu noha roste, a v zimě když má silné ponožky přes punčocháče tak už je nenazuje.

mrs.duck
19. srp 2022

@jana7ka vloni mel tyto: https://ccc.eu/cz/detske/divci/tenisky/platena-...
Tkanicky jsem navic vymenila za gumicku, at se to rychleji obouva.

jana7ka
autor
19. srp 2022

@mrs.duck Tkaničky super nápad👍

pabka
19. srp 2022

Já si nedovedu představit backory pro starší děti, jak vypadají?

tanak
19. srp 2022

@jana7ka Já nedám dopustit na pantofle značky Peter Legwood. Jsou dražší, ale stojí za to.
https://peterlegwood.cz/

cilkat
20. srp 2022

Zamyslete se i nad tím, jak moc se mu třeba potí nohy a jestli je ve škole zima... při 22 stupních ve třídě ve druhém patře, kde ty podlahy fakt nestudi, raději pantofle/sandály ať noha vetra... případně něco z laboratorních či lékařských bot (mívají pásek přes patu a zároveň plnou špičku). Naopak pokud je ve škole zima, jsou ty bačkory super...

gryfis
20. srp 2022

syn jde do druhé třídy.. už v první měl sandále od keenunebo superfit .teď nevím, prostě zavřená špička - aby to trochu větralo a zároveň mohl běhat a ták 😀

jana7ka
autor
21. srp 2022

@pabka Něco takového.

veroniquecz
21. srp 2022

Tak u nás mají pantofle zakázány. Na prvním stupni v pohodě bačkory, nebo slip on, vždyť je spousta různých druhů, proč hned důchodky 🙄🤦🏻‍♀️

zuzinazuza22
5. dub 2023
Uživatel zuzinazuza22 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzinazuza22.

Já koupila dceři kožený pantofle BF, objednávala jsem přes eshop, ale viděla jsem je už i v lékárně. Jsou to kvalitní kožený pantofle, jsou zdravý na nohy, protože udržují správnou klenbu, což pro mě byl základ. Koupila jsem v takové hezké duhově třpytivé barvě takže jsou i opravdu líbivý a hezky sedí na noze 🙂