Vzájemná přitažlivost mezi mužem a ženou. Jak dlouho vydrží?

kecalka2
13. čer 2023

Ahoj maminky, trošku odbočím téma od miminek a trošku bych ráda podiskutovala na takové to srdeční téma. Před dvěmi lety jsem náhodně potkala jednoho muže, kde přeskočila neskutečná jiskra a bylo to vzájemné. Já se platonicky zamilovala a bylo to moc krásné, i když bolavé. Nevídali jsme si, nedali kontakt. Jsme oba v manželství a i když se to schylovalo k dalšímu kroku, naštěstí z toho nic nebylo. Každý den jsem na něj myslela. Když jsme se potkali i po delší době, viděl mě moc rád. Již jsem z toho velkého trápení byla venku, kdy jsme se zase setkali minulý týden. Celá jsem se třásla, dělala, že nic, nevysílala koketní pohledy, přesto jsem cítila, jak mě každou chvilku doslova propaloval pohledem. Nechci zajít dál, nedávám ani jemu žádné signály, aby mi třeba napsal. Přesto jsem v tom znova a přeji si ho zas jen vidět. Často na něj myslím. Vím, že i on mě moc rád vidí a cítím takovou tu příjemnou energii mezi námi. Ale zajímá mě, jak dlouho se dokáží protějšky přitahovat. Zda máte někoho, kterému se líbíte fakt hodně několik let a zda i vám se někdo líbí dlouho, že se vám roztřesou nohy, i když jste vdané a máte děti

veronicka89
13. čer 2023

Jako ne ze by se mi uplne trepaly kolena ...ale takove to mrazeni v brise mam i s partnerem se kterym jsem to uplne nejvetsi jiskreni zazila i kdysi ( cca 17 let zpet ) ze zacatku jsem mela i jine vztahy ale vratili jsme se 2x k dobe a ted jsme spolu uz pres 15 let v kuse 🙂

Ale to je i po detech ,starostech ,porodech,prděni 🤣, stehovani do ciziny ... 24/7 spolu atd...

Takhle pokud je to nekdo se kterym clovek zohle nezazije bude sracit malo a bude zo jiskrit ptz je to neco noveho ...

Ale i tsk by z toho mohl byt u vas vztah do konce zivota i treba byste to osk v normalnim zivote zmizelo,kdo vi...

escapelle
13. čer 2023

Tak ono když je to nenaplněný,může to trvat celej život. Z jednoho takového se klepu 18let a budu asi do konce života. Stačí aby mi napsal a buší mi srdce a todlencto všechno 😂..vím,že s ním nikdy nemůžu jít ani na kafe nebo zůstat o samote,pokud nechci udelat nějakou vaginalii.
A to jsem šťastně vdana a muž je moje životní láska. Moc dobře vím,že nikdo jiný by se mnou nevydržel a ani já bych jiného nechtěla. Taky vím,že by ani ten sex nebyl prostě lepší. Byl by to jen sex. A stejně tam je chemie úplně neskutečná. Ale,moc dobře vím kde je moje místo a že by mi to za to nestalo. A možná proto je to taková sila🤣

bramarfi
13. čer 2023

@escapelle Máš naprostou pravdu, může to trvat celý život. Ta přitažlivost vůbec nemusí vyprchat. Mám to hodně jako ty. Vím, kde je mé místo 🙂

kakamila12
13. čer 2023

@escapelle Já to mám takhle s Bradem Pittem....on tedy se mnou bohužel ne 😀

escapelle
13. čer 2023
escapelle
13. čer 2023
konidana
13. čer 2023

@escapelle
@bramarfi tak ono se k tomu přičítá i ta přitažlivost zakázaného ovoce. Mám to taky dost podobně🙂

evik19
13. čer 2023

Já jsem se takhle asi před dvěma lety vyléčila ze svého pana třesou se mi kolena, se kterým jsme spolu nikdy nic neměli, ale vždycky jsme tak trochu chtěli. Potkali jsme se po x letech náhodně na výletě, oba se svými rodinami, každý se svou partou kamarádů. Když ostatní poodešli, navázal tam, kde zrhuba před 15 lety skončil a začal do mě zase hučet, jak jsem krásná a jak se na moje oči nedá zapomenout. Jeho žena byla od nás asi 50 m, já jsem měla za ruku svoje batole. Najednou to pro mě vůbec nebylo sexy, ale úplně jsem se styděla za něho, že vůbec nemá ke své ženě úctu. Zpražila jsem ho tak, že už mi nenapsal ani k narozeninám a já jsem se zbavila černýho myslivce ve své hlavě. Představa, že bych byla na místě jeho ženy je prostě brrrrrrr.

zmrzlinka
13. čer 2023

Nemyslím si ,že ten dotyčný to takhle cítí....podle mne to bere jenom jako další potenciální zářez 🤷

klokanka31
13. čer 2023

@kecalka2 Kamarádka to takhle měla spoustu let. Stačilo se s ním dvakrát vyspat a měla klid 😃

kecalka2
autor
13. čer 2023

@zmrzlinka Tak já si zas nemyslím, že by na mě nějak myslel a dělal si nějaké romantické představy. Ale zkrátka vím, že se mu stále moc líbím, byl i nervózní, . To žena pozná. A kdyby to byl obšourník, už by mě dávno položil a to neudělal

kecalka2
autor
13. čer 2023

@escapelle My si naštěstí nepíšeme, takže jsem moc ráda. Já nejsem ani ten typ, co by chlapovi vypisoval první. Každopádně asi na tom něco bude, taková ta představivost. Kdybych třeba ho znala, tak to vyprchá. U všech mužů to vyprchalo, když jsem poznala jejich horší stránky a povahy. Nebo se mi okoukal.

aspie83
13. čer 2023

@kecalka2 tak o něčem podobném přemýšlím dneska celý den 🙈 před lety jsem taky potkala kluka, ze kterého jsem byla totálně mimo a nikdy se s nikým tak necítila. Tenkrát mě to až vyděsilo, takže jsem mu to několika hodinách super pokecu odmítla dát telefon, že stejně nezavolá a hned druhý den si rvala vlasy, proč jsem to udělala 😆 Ale jelikož mě šel kousek doprovodit, věděl, kde asi tak bydlím, tak jsme se za pár dní potkali opět. A já zase totálně nervní a z toho odmítavá 😆 takhle to bylo dlouho, až jsme se jednoho dne na sebe prostě vrhli a bylo to neskutečný, což se opakovalo pokaždý.. jenže potom jsem končila VŠ a kvůli zdravotnímu stavu dědy a mámy a zaměstnání, jsem se vrátila do rodného města. On se prozměnu staral o maminku s roztroušenou sklerózou a tak se stěhovat nechtěl a vztah na dálku byl hodně náročný.. chvíli jsem to moc nezvládala já, chvíli on a naše cesty se rozdělily.. kdykoliv jsme na sebe během let narazili (několikrát úplně náhodou v úplně jiné části republiky), bylo to všechno zpět a mě to zase vneslo jen chaos do života.. takže jsem si vymazala jeho telefon, změnila svoje číslo a do města, kde žije a na akce, kde by mohl být, jsem přestala jezdit. Několik let jsem se mu úspěšně vyhýbala. Dneska mám manžela a dva syny, s manželem máme dlouhodobě ve vztahu problémy, které se ale snažíme řešit. Jenže včera známý zveřejnil na sociální síti fotky s ním (on na sociálních sítích není) a se mnou to zase šíleně zamávalo 🙈 celý den na něj myslím, až mě to mrzí kvůli manželovi, ale prostě si nemohu pomoci 🙈
Takže opravdu nevím, jestli tyto pocity někdy pominou... A u mě rozhodně sblížení tyto pocity nezmirnilo, spíš naopak 🙄

zrzinda
13. čer 2023

Já to takhle mám po letech s manzelem (máme dvě děti). Opravdu mám ještě občas motylky v břiše, když mi dá pusu. A když ho vidím někde z dálky, jak mi jde naproti, tak mě fakt občas polije štěstí, ze ho mám. 🙂

vikinkav
13. čer 2023

Zrovna dnes se mi zdalo o lasce z vejsky 😄 Ale uz je to dnes starsi chlap, ja ho porad vidim jak studenta, tak by se to mnou uz asi nic neudelalo ☺️ Ja jsem teda dost ziskala odstup od takoveho koketovani kdyz se mi narodily deti, pak kdyz se chlapi v okoli zacali zenit a mit taky deti, tak uz na takovy srandy nikdo nema cas 😄 Mozna zase za par let 😂

janule0123
13. čer 2023

@kecalka2 myslím ze to muže vydržet hodně dlouho pokud zůstanete v bezpecnym odstupu 😂a nepoznas ho nějak vyznamne dal .. Potkala jsem jednou .. poprvé a naposled kdy me vzal na první i druhy pohled .. chemie neskutecna … byly nakonec okolnosti kvůli kterým to neklaplo…a nevycházelo dal.. ještě několikrát jsme se potkali.. napětí a chemie se drzela dal .. Jen jsem potkala někoho jinyho a nestalo me to za to si to kazit … bylo vidět ze je celkem v šoku a spatnej kdyz zjistil ze jsem se vdala .. napětí a všechno je tam pořad .. a vzhledem k tomu; ze jsem šťastná s tím s kým jsem .. dal to nepůjde .. ale počítám ze to tam tak nějak zůstane napořád …

maciceksta
14. čer 2023

Musíš v sobě potlačit tu couru a uvědomit si, kde je tvoje místo 🙂 🙂
Teď jsem dočetla knihu Koloušek a tam si tuhla mantru hlavní hrdinka neustále opakuje.

amazienka
14. čer 2023

@zrzinda To jsem ráda, že to tu někdo píše! Mám to s mužem zrovna tak, i po 20 letech z něj jdu kolikrát do kolen, zvlášť, když ho vidím v uniformě. To pak stačí, aby mě v nestřeženém okamžiku přitlačil trochu ke zdi a .. no .. večer je jasný 😅

jadadee
14. čer 2023

@klokanka31 Takhle to asi vsude nefunguje. Ja se s jednim takovym vyspala, sex uzasnej, ale proste to nebyl partner pro zivot, byli jsme mladi. Jednou za 2-3 roky mi nahodne napise, zname se od gymplu, takze takhle to je nejakych 18 let. Nevidame se, ale kdyz se potkame, proste to tam porad je. A uplne chapu
@aspie83 🙈🥴

veronicka89
14. čer 2023

@zrzinda presneee a je to bozi a cenim si toho...

Ale taky se umite pohadat hodne 🤐?

zrzinda
14. čer 2023

@veronicka89 No jéje. Většinou je to teda proto, ze jeden z nás dvou umí bejt fakt hodně protivna megera. 😀 Manžel je klidas, ale taky se umi naštvat. Jednou na mě zarval “lasko, už bez fakt doprdele.” 😀

pajii25
14. čer 2023

Než jsem potkala manžela, měla jsem vztah . Ten vztah skončil protože se to dostalo někam kam jeden z nás nechtěl . Potkáme se cca 1-2x za půl roku na koncertě. A jo pořád i po třech letech je tam napětí - nějaká přitažlivost.

Ale vím kam patřím, svého muže miluji a prostě ne, neudělám mu to. Protože on je ten kdo je mě patří. Ten s kým nejde jen o sex ale o komplex všeho.

veronicka89
14. čer 2023

@veronicka89 u nas plati tohle uplne na 100% 😅

vlaxyz
14. čer 2023

Dokud ho nedostaneš, tak tě to nepřejde. Ale pokud to nebude takové, jako je očekávání, může tě to hodně rychle přejít. 😀😀 Pak jsou tací, kteří jsou ještě lepší než očekávání a to je v prdeli. 🙈 Užívej si tu chemii. Tohle je jen jednou, maximálně dvakrát za život. Zažila jsem to dvakrát a vím, že spolu nikdy nebudeme. Já už si to hold vyčerpala. 🙈😀

kecalka2
autor
14. čer 2023

@vlaxyz tak já ho ani nějak nechci v reálu dostat. Jako představy jo, ale ve skutečnosti si to zas neumím představit. A chci to nechat v takové platonické rovině. Mě stačí ke štěstí , jen když ho vidím a poznám, že se mu také líbím. To je moc krásný pocit. Co chlapi? Těm se dokáže také líbit žena dlouhodobě? Chemie u nich vyprchá kdy? Když to není o sexu

vlaxyz
14. čer 2023

@kecalka2 těžko říct.🤷‍♀️ Nemám takovou vůli abych to nechala v platonické rovině. 🤣🤣🤣 Teď záleží, jestli ten chlap to má stejně, nebo jen to jen jeho balící technika. Když nedáš ty, dá druhá.

katule1990
14. čer 2023

@amazienka Jo, tak u nas to samy (jen jsme spolu pouze 12 let 😅). Zrovna minuly tyden jsme se docela nepekne pohadali, druhy den mi segra poslala video, jak byl manzel v uniforme na zaberech ve zpravach, a moje nastvani vystridala nadrzenost 🙈😂.

@kecalka2 Takova pritazlivost dokaze vydrzet fakt dlouho, jednoho (taky uniforma, ale jina 😂) city ke mne drzely hodne let. Jak na tom je ted, nevim, nastesti neni prostor, abych to zjistila. On byl od zacatku zenaty a mel deti, ja svobodna, ted uz mam taky manzela a dite a bydlim naproti nemu 🙈.

rozitta
15. čer 2023

@kecalka2 zakázané ovoce nejvíc chutná, takže se z něj budeš klepat hodně dlouho 😄 kdybyste spolu bydleli tak zjistíš že je to úplně obyčejný chlap. Prdí, krká, chrápe, dloube se v nose, nechává po sobě bordel, smrdí mu nohy, škrábe se na vejcích. Dávám tomu max. rok než by ti spadly růžové brýle. Zamilovanost je nádherná, motýlci v břiše. Je krásné mít takový objekt nenaplněné touhy. Ale určitě bych kvůli tomu nepálila mosty. Všichni chlapi jsou nakonec jak přes kopírák. Jak říkala 3x vdaná kamarádka mojí babičky... Každý chlap je blbej jinak 😄

zmrzlinka
15. čer 2023

@rozitta přesně 👍Pani má pravdu...

trdelnik234
15. čer 2023

@evik19
Si skvela zenska,fakt.