Šaty Desigual, je to originál?

levata
3. zář 2015

Ahojky maminky, nemáte některá tyto šaty Desigual? moc se mi líbí, ale našla jsem originální foto a nevím zda tyto nejsou padělek ☹ protože na té foto byl trošku jiný vzor☹ bohužel cedulky prý mají odstřižené☹
Děkuji

stekkna
3. zář 2015

@levata šaty nemám ale pokud tyto nemají cedulky a originál má jiný vzor, třeba jen minimálně....pak je to asi jasné. Proč by někdo stříhal origoš cedulky?....

levata
autor
3. zář 2015

@stekkna tak nevím, já je taky někdy stříhám 🙂)) já jednou podobnou fotku našla tuto, jinak nic ☹ http://www.polyvore.com/desigual_woman_desigual... paní co je prodává je též koupila v bazaru, takže neví ☹

stekkna
3. zář 2015

Já když mám origiinál pěkný kousek tak nestříhám :/ šaty jsou jiné...

levata
autor
3. zář 2015

logo je toto, já ho na jiných nemám, tak nemohu porovnat

shine2015
3. zář 2015

Bez cedulek ?? Proč?? Kvalitní šaty není potřeba zbavovat cedulek.....podle mě je to podezřelé.....a rozhodne bych je nekupovala jak značkové ale pouze za cenu normálních bazarovych bez značky....

levata
autor
3. zář 2015

@shine2015 a kolik by jste za ně tedy dala?.-)

stekkna
3. zář 2015

Kolik paní chce?

shine2015
3. zář 2015

@levata z bazaru? 400kc....max. A pokud je už měla už tahle i jiná paní z druhé ruky, tudíž má víc lidí,je divné,že si je nechce nechat....tak 200kc 😀

levata
autor
3. zář 2015

@shine2015 ona si je koupila na mimibazaru a teDˇjí přišly, ale nesedí jí, takže je posílá dál, chce 400,-

levata
autor
3. zář 2015

@stekkna 400,

stekkna
3. zář 2015

@levata Já nevěřím že je to origoš ale třeba se pletu. Přijde mi dovné že by někdo stříhal cedulky na takových šatech protože bych řekla že právě tím snižuje hodnotu... Ale pokud Vám udělají radost tak není o čem diskutovat 🙂 krásné jsou a určitě vám budou slušet 🙂

shine2015
3. zář 2015

@levata dej ji 200kc a víc ani tuk 😉

klara_vit
21. únor 2016
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

Koukejte koukejte http://www.freeport.cz/desigual-na-freeportu 🙂) to vypada že bychom naši oblibenou značku mohli sehnat konečně za levnější cenu než, kterou nam běžně uvaději v nakupacich 🙂

emilkamilka
15. říj 2018

@klara_vit stara tema, ale znovu otevřu. Kupoval jsi tam něco tehle značky? Minule jsem tam byla a tenhle obchod jsem tam neviděla

lenka3p
10. kvě 2019

Hodne stare tema, ale jelikoz jsem zrovna na Desigual koukala o vikendu, tak me to zaujalo. Ja striham cedulky u vseho, vadi mi, a jelikoz kupuju pro svou potrebu, tak mi to neprijde vubec divny.

doubrafka
28. kvě 2019

Ja jsem v tomhle nastesti fakt ostrazita a davam si na originaly pozor,když uz za to platim ze. Nejlepsi je podle me objednavat z ceskych eshopu kde se da na vsem domluvit a kde za originalitu ruci. 🙂

lucasice
2. zář 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Pokud chce člověk opravdu značkové a kvalitní oblečení tak nejlepší objednat přes eshop, když se nechce do kameného obchodu a určitě né z bazaru.