klara_vit
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.
klara_vit
26. čer 2016

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s Pesarem? Doktorka mi to doporučila po porodu císařským řezem jako nejlepší - nemůžu brát klasickou hormonální antikoncepci, tak by mě zajímalo jestli je to účinné a jak jste spokojené se zaváděním a hlavně vyndáváním? Díky.

klara_vit
26. čer 2016

super napišu pm o nějake info mužu?

klara_vit
26. čer 2016

No to trvalo celkem dlouho asi pul roku, ale doktorka řikala že to je prostě normalní že každe tělo se stím vyrovnavá po svém.

klara_vit
22. čer 2016

Já jsem děti nechala letos očkovat, navíc jsem využila příspěvku od pojišťovny. Jsem pro očkování, chápu rodiče, kteří se brání a nemám nic proti. U mých dětí nemoc riskovat nechci, je to každého věc.

klara_vit
22. čer 2016

Mohla bych se zeptat jakou pojištovnu bude moje dítě mit po narozeni? Stáva se automaticky členem moji pojištovny? Nebo mu ji mužeme vybrat. Děkuji za odpovědi.

klara_vit
22. čer 2016

Pepe jeans mam oblibene bohužel malo kde mají cely obchod většinou musim chodit do těch mixu viz peak atd.

klara_vit
20. čer 2016

Ahoj prosím, jakou vybrat antikoncepci po porodu. Máme  3 děti, což nám plně postačuje.... ha antiko jsem užívala spoustu let, ale vždy jsem dlouho hledala, která mi sedne. Měla jsem problémy s pletí, náladovost, deprese, naprostý nezájem o sex…prosim poradte jakou nehormonalni nasadit

klara_vit
16. čer 2016

Tak tohle čtu hrozně ráda, HA beru bez přestávek už asi 12 let a poslední rok uvažuju o vysazení…ale mam strach jak na to tělo zareaguje…

klara_vit
31. kvě 2016

Kupuju nové i bazarové věci, podle toho jak to vidím, že je to zničené nebo není. Sama dost prodávám věci. Mě spíš hodně udivuje, jak nechají maminky ty děti se plazit po zemi, v bahně, v loužích a mají na sobě normální věci (džíny, bundu, svetřík). proč je to nechají ničit? Když si jdeme hrat jsme oblečení huř a když jdem do školky nebo do školy tak mam děti vždy pravené.

klara_vit
27. kvě 2016

Ahoj, rádi bychom s manželem koupili byt v Praze, naší podmínkou je blízko metra. Nejsme ale z Prahy a tak nevíme, jaké lokality jsou dobré a kde máme hledat. Mohl by nám někdo poradit? Moc děkuji!

klara_vit
26. kvě 2016

S Cayou zkušenost nemám, ale Femcap (taky takový moderní pesar) je fajn. A dá se kombinovat i s tělískem - pokud nechceš otěhotnět v příštích asi pěti letech, šla bych do tělíska

klara_vit
25. kvě 2016

Já jsem zásadně pro byt ve městě. Něco většiho 3+1 s terasou. Pro mě idealní nejlepe v Praze spiš na kraji než uplně v centru ale hlavně ve městě. Všechno je tu prostě tak nějak jednodušši.

klara_vit
25. dub 2016

Chystám se brzo vysadit HA a přejít na kondom a nebo kombinaci Pharmatexu s přerušovanou souloží, tak bych měla ráda všechny informace pohromadě...

klara_vit
24. dub 2016

Slovo depka je dnes moderní. Student jde ke zkoučce a má depku. Někdo má depku z počasí. Ale deprese je něco jiného. Kdo ji poznal ví, že není o co stát. Nic vás nebaví, nemůžete se soustředit na TV, na čtení, na běžnou práci, je vám všechno jedno, potíte se jako prase a klepete se při každé maličkosti, ráno nemůžete vstát z postele, protože jste tak strašně unavení, že to prostě nejde, k ránu vámi projíží návaly něčeho jako je strach, úzkost....Jsem ráda, že už jsem v pořádku.

klara_vit
24. dub 2016

S tím fondem by mě to taky zajimalo…moc se mi tomu nechce věřit, jak k tomu přijdou ty co rodi v zimě…

klara_vit
18. dub 2016

Hloupsot dítě ma byt v klidu v kočarku a ne ho krčit v nějakym šatku na těle…pitomina

klara_vit
27. bře 2016

Ahoj ja z vlastní zkušenosti doporučuju víc globule u toho kremu jsme si nikdy nebyla moc jista davkovánim. Mala nepřijemnost je že ta globule se musí zavest chvili před…

klara_vit
20. bře 2016

No ja s nakupem oblečeni přes internet nemam vůbec dobře zkušenosti. Bohužel pokažde jsem musela vracet… raději si to zajedu vyzkoušet v klidu a když sedne kupuju když ne tak jdu o dům dal

klara_vit
18. bře 2016

Dobrý den mam maleho chlapečka, který ma bohužel vrozenou očni vadu a tak už je potřeba pořídit mu první brýlky. Doporučili byste mi nějakou optiku kde by pro děti měli levné brýlky?

klara_vit
25. únor 2016

Už jsem se tolikrat naštvala a musela vracet že už to radši ani nedoporučuju.

klara_vit
23. únor 2016

Ahoj poradi mi někdo kde je seženu v Brně?

klara_vit
22. únor 2016

Ahoj uvažuju o přechodu k pojištovně ministerstva vnitra jsou nějake vyhody pro prodiny s dětmi?

klara_vit
22. únor 2016

Ahoj nevite kde by se v Brně dal koupit pesar Caya připadně Femcap?

klara_vit
21. únor 2016

Koukejte koukejte http://www.freeport.cz/desigual-na-freeportu 🙂) to vypada že bychom naši oblibenou značku mohli sehnat konečně za levnější cenu než, kterou nam běžně uvaději v nakupacich 🙂

klara_vit
21. únor 2016

Ahoj, nemáte, prosim, někdo tip, kde v Brne se daji koupit Bachovy esence?