Prosím o radu. Jak byste to pochopily?

melykely
25. říj 2021

Dobrý den, hrozně se mi líbí ve škole jeden kluk. Minule jsem ho náhodně potkala v PC studovně, kde mám brigádu. Šla jsem k němu a zapovídala jsem se s ním. Byl neskutečně milý a příjemný. Řekla jsem mu, že ho vůbec nemám v přátelích na FB a jak se jmenuje. Odpověděl mi a hned se otočil k PC a přidal si mě. Potom jsem si řekla, že mu napíšu zprávu, abych mu naznačila, že se mi líbí. Tak jsem napsala, že mu děkuji za příjemné popovídání, že mi zlepšil náladu a že ho snad ještě někdy uvidím. Odepsal mi, že je rád a že si každopádně myslí, že se uvidíme. Tak jsem napsala, že to bude fajn a že se těším. Napsal mi pak, jestli nechci dát někdy pivo. Odepsala jsem, že klidně a ráda. Zprávu si zobrazil a už nic neodpověděl. Přemýšlím tedy, jestli se se mnou chce vidět a jestli něco odepíše. Jak byste toto pochopily?

jijulka
25. říj 2021

promin, ale 🤣

martinau5
25. říj 2021

@melykely taky bych chtěla mít takové starosti a ne neustále řešit bolavé bříško mého mimina 🤣 to myslím vážně, strašně mi chybí toto období 🙂

jaja01k
25. říj 2021

@martinau5 Že jo?! Taky jsem si hned říkala, kde jsou ty časy, kdy jsem měla takovéhle starosti 😄

rozitta
25. říj 2021

Já bych to teď nechala být. Ví, že si s ním ráda vyrazíš a tak je na něm, aby něco zorganizoval😉 hlavně se mu nevnucuj, ať nemá pocit že jsi stíhačka.

rozitta
25. říj 2021

Maminy! Až vám bude 60,70,80 a budou vás trápit zdravotní neduhy tak se zase budete pousmívat nad tím, jaké pitomosti jste řešily ve třiceti ohledně dětiček 😉

katule1990
25. říj 2021

@melykely Taky mi to připomělo dávné časy, kdy jsem tohle řešila. Náhodou je to hezký 🙂. Myslím, že se mu taky líbíš. Dala jsi mu najevo zájem, teď bych to nechala na něm a počkala, až se ozve. To, že hned neodepsal, nemusí nic znamenat, třeba zatím neví, kdy se mu to bude hodit (nebo kdy bude moct jít na antigen 😅), tak napíše později. Držím palce 🙂.

monii007
25. říj 2021

Ale prosim vas, zapomen na stereotypy, na to, ze mas cekat hodiny, dny... Bla bla. Treba mu to jen zapadlo, nebo si mysli, ze odepsal.. Proste mu napis jednu zprávu, jestli si nechce vyrazit, klidne nabidni i den a cekej co napise. Bud napise, ze ano a vy pujdete nebo neodepise a mas jasno 😉za zadnou stihacku nebudes. Me se taky kolikrát stane, ze to zapomenu odeslat, nebo zapomenu odepsat a najdu to az za nekolik dni.. 😉👍

rozitta
25. říj 2021

@monii007 já bych teda počkala. Aspoň tři, čtyři dny, klidně týden. Není kam spěchat. Když ho bude slečna uhánět bude to vypadat, že nemá žádný osobní život. Naopak když se bude dělat malinko nedostupná a možná tajemná - tak to kluky přitahuje 😉

te_reza
25. říj 2021

Radu nemam, za mého mladí byly sociální sítě v plenkách a jak to přesně všechno fungovalo už si nepamatuju 😁

jednaholkaa
25. říj 2021

@melykely Cekat. Ty uz si zajmu projevila az dost ;) Micek je na jeho strane hriste..

properjoey
25. říj 2021

@te_reza za našich mladých let se děvče psaly dopisy! 🤣Mám doma pár takovejch usmudlanejch psaníček, co jsme si zastrkovali do penálu, nebo tajné do tasky schovejch...to byl adrenalin, jestli to najde a jestli odepíše a za kolik dní...jo a jsem předrevoluční ročník 😉

monuleee
26. říj 2021

souhlasim s rozzita. Taky bych počkala. To čekání je sice šílený,ale dala jsi mu jasně najevo zájem a zbytek bych už nechala trochu na něm. Pokud opravdu bude chtít,ozve se,pokud ne,tak za to nestojí a jen by sis pak připadala trapne že jsi ho uháněla. Chlap když má trochu nejistotu tak nastartuje ty lovecký pudy a to je pro ně zajímavější než holka kterou má jistou

zelenaesmolda
26. říj 2021

@melykely
chapu to tak,ze jsi bud troll a nebo dite skolou povinne,ktere na foru pro maminky nema co delat.

maxulekapcule
26. říj 2021

@properjoey Presne tak, ja jeste pred 10ti lety nasla psanicko v klice od auta ;) Melo to sve kouzlo, ne jak dneska facebook

odula
26. říj 2021

@zelenaesmolda tak jestli to je dite, tak mas moznost predat svoji starim vyzralou moudrost :D

jane46
26. říj 2021

@melykely Pockala bych par dni... Treba ho driv potkas a domluvite se osobne 😉
Jo a k ostatnim mam otazku - I u svych deti odsuzujete, zesmesnujete a znehodnocujete jejich detske problemy a starosti? Dostanou vzdy odpoved "Haha, to byly casy, zadne starosti a tohle neni zadny problem, neotravuj, vis co JAA resim za dospele problemy???"
Pro dite je to v tu chvili stejny stres jako pro mamu to, zda ma na najem. A je jedno jestli jde o rozbitou hracku, starosti s klukem ci v cem pujde na prvni mejdan. A treba to nema komu rict, koho se zeptat... Zkusila to na prvnim "holcicim" webu co nasla.

vladenkamaminka
9. lis 2023

@jane46 👏🏼👏🏼👏🏼 zrovna jsem to chtěla napsat…. Člověk by čekal, že zrovna mámy by měly mit to cítění pomoci dospívající slečně…jednou tu muže psát i jejich dítě