Oblečení z Pepca, máte zkušenost?

poupe
13. zář 2015

Ahoj, jakou máte zkušenost s oblečením z Pepca? Vydrží, něco jako KIk, Takko...?

nonacek
13. zář 2015

Já kupují převážně v pepcu a jsem moc spokojena. .👍👍
Vřele doporučuji 😉

gosa22
13. zář 2015

je fajn a skvělé ceny, za mě taky doporučuju 😉

sara84
13. zář 2015

No spodni pradlo super! Tricko ujel sef..a ted jsem koupila nejake detske,tak jsem zvedava...

jerrysskating
13. zář 2015

Taky nakupuji v Pepco a spokojenost. Je to stejné jako v Kiku ale levnější.

pistalinda35
13. zář 2015

Spokojenost ...

petronilkaa
14. zář 2015

Pro malou nakupuju převážně v Pepcu. Je to slušný, není to drahý, a když malá něco zničí, vůbec mě to netrhá žíly a koupíme něco novýho.. 🙂 Koupili jsme i pár věcí do domácnosti a taky spokojenost. 🙂

jaja01k
14. zář 2015

Nakupuju tam dětské oblečení. Je to levné a tomu taky odpovídá kvalita. Po dvou dětech už to můžu tak akorát vyhodit. A přijde mi, že je tam lepší výběr než v Kik nebo Takko.

levata
18. zář 2015

dnes jsem byla prvně a super, ještě mají 50% na všechno letní oblečení 🙂 takže mne trička vyšla na 20,- uvidíme co to udělá až se to vypere🙂))

petramiky
15. dub 2016

Jak co, letos koupená bundička se při 2. praní rozpárala ve švu u kapuce, ale tak, že to asi ani nepůjde opravit, bylo to chycený za strašně malý kousek látky :( Ale jiné věci, co máme, tak vcelku dobrý, tohle mě zklamalo :(

anushka111
16. dub 2016

Já jsem velmi spokojená 😉

klara_vit
22. čer 2016
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

Pepe jeans mam oblibene bohužel malo kde mají cely obchod většinou musim chodit do těch mixu viz peak atd.

luj89
2. led 2017

Ahoj, ráda bych obnovila diskusi. Zvažuji, jestli něco koupit mimču v Kiku/Pepcu. Ale trošku mě děsí ta podezřele nízká cena hlavně v tom Pepcu. Je tu někdo, kdo taky řeší ty etické aspekty jako výplaty pro zaměstnance výrobců apod.? Jak je možný, že prodávají tričko třeba za 50 Kč?

finie
4. led 2017

Pepco je super. Jak na bytový doplňky, hračky tak oblečení.

kexina
28. zář 2017

@luj89 Taky nad tím uvažuji. Vím, že i značkové věci jsou všechno Made in China/Bangadesh/Tchaiwan atp., ale říkám si, co dělají v Pepcu jinak, že si můžou dovolit vydělat na oblečení za tak nízké ceny? Jedna stránka je etická (dětská práce?), ale další i hygienická... jestli nesnižují náklady získáváním látek bůhví jak a barvením bůh ví čím. Ale otázkou je, jestli je vůbec možné tohle (a nejenom u Pepca) zjistit.

luj89
28. zář 2017

@kexina tak se priznam, ze par veci moje ditko z Pepca ma, ale fakt jen minimum, většinu tvori HM a FF. Bohuzel je to jak pises, nemame asi sanci zjistit jak to jen doopravdy... Nezbyva nez verit, ze aspon drazsi znacky jsou OK...

ivankarich
13. říj 2017

Kupovala jsem tam kamaradkám pro mimčo a ted už nakupuji i pro nás a mají tam skvělé kousky za opravdu dobrou cenu. Co se týče oblečení na mě si moc nevyberu, ale pak třeba ještě dekorace do bytu a pro zvířátka věci, hračky fakt super. Mám ten obchod ráda, jsou to takové hezké maličkosti. Kupovala jsem si tam krásný rámeček na fotky asi za 89 korun prostě...

potalo
12. pro 2017
Uživatel potalo je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od potalo.

Co se týče Pepca, tak tam se dá nakoupit spousta věcí hlavně pro děti a za fajn cenu. Výběr mají taky poměrně velký. Stačí kouknout do aktuálního letáku - https://www.letakomat.cz/pepco

mrmag
19. pro 2017

Já tam nakupuji docela často a ne jen nějaké oblečení, ale i doplnky do domácnosti a třeba hračky pro psíka, mají tam dobré věci. S kvalitou oblečení jsem taky docela spokojená 🙂

vrana80
19. pro 2017

Ja kupujem hlavne elastaky a tricka, zatial som bola spokojna.

ivetaeminemka
11. kvě 2019

@jaja01k zkuste mrknout na www.lovenext.cz
Cenove jak v pepcu, přitom kvalitní věci, je to next outlet (starší kolekce), jsou tam rozměry a doprava je zdarma. Dětský i dámský věci 🙂

blondynka400
11. kvě 2019

@luj89 neřekla bych, že etické otázky jsou jiné než u jiných výrobců. Cena odpovídá kvalitě, tedy nic moc to nevydrží. Tzn. oblečení nedá ani jeden cyklus velikosti u dítěte (většinou). Za mne se ale i tak tam dají koupit věci, které mají smysl. Já tam chodím relativně ráda, třeba legíny mají dost úzké a to já pro děti potřebuji. To že se to opere, a co, vyhodím a koupím nové. Poměr cena/výkon je fajn. Určitě lepší, než kik, Takko, Lidl. To jsou relativně shity a cena přitom není úplně nejnižší....

martaskaaa
12. kvě 2019

@ivetaeminemka to jsem asi neměla vidět 🙈😃😃😃

luj89
12. kvě 2019

@blondynka400 pro me je prave neprijatelne to, ze obleceni z Pepca po dceri vyhodit... To se mi vubec nelibi.

fouskovi
12. kvě 2019

Ráda tam nakupuji ceny jsou super teď jsemkupovala pro syna polodupacky za 29Kc a overal za 49Kc a lepší výběr než v Kiku

bublisa
12. kvě 2019

Já jsem spokojená. Legíny odešly až když je dcera rozervala na koleni, zbytek legin byl v pořádku.
Teď jsem koupila na zk spodní prádlo.

blondynka400
12. kvě 2019

@luj89 třeba konkrétně legíny obvykle stejně víc nevydrží. Ani si v poslední době nepamatuji nějaké, které by "přežily". A to kupuji i vyloženě značkové. Výjimka jsou věci přivezené třeba z USA, ty vydrží, zbytek ne. Na kolenou se to stejně prodře nebo tak ošklivě ošoupe a to holky nejsou nějaké ničitelky. Takže to pak ustřihnu, v létě to dotahají jako kraťasy a pak to letí. A na běžné nošení to radši udělám s legínama na 80 kč než za 800 😀

jade85
12. kvě 2019

Na malýho tam nakupuju ráda, kvalita mi přijde ok. Mám i věci z druhé ruky co jsou už nošené kamarádky synem a pořád v pohodě. Pro sebe jsem si tam nikdy nic nevybrala.

krucis
13. kvě 2019

Nakupuji tam ráda už hlavně proto, že moje dítka jsou velmi neopatrní na své oblečení...Zelená kolena, zadek od bláta a věčně něčím pokecany nebo polity a většinou něčím, co se nedá jen tak vyprat. Takže za mě super a že to tolik nevydrží mě netrápí pač u nás by to stejně moc dlouho nepřežilo😉

luj89
14. kvě 2019

@blondynka400 Tyjo, ta to se mi snad s zadnymi leginkami nestalo, ale je fakt, ze dcera je opatrna a hodne klidna.

blondynka400
14. kvě 2019

@luj89 a jak je velká? Mne když byly menší, tak to též nebylo.... Ale ono holky jsou spíš jako kluci, tedy nic moc klidného 🙂