Nemocnice Motol - parkování. Nevíte, kde v okolí, cca km, je zdarma?

paturik
15. říj 2020

dobrý den, přítel bude hospitalizovaný 2 tydny v nemocnici jede tam autem.. parkovné by ho vyslo draho.. nevíte o nějakej parkovaní poblíž cca km kde je zdarma napr... obchodní centrum hrbitov? děkuji

hezz17
15. říj 2020

Kaufland na vYPichu

paturik
autor
15. říj 2020

neplatí se?

paturik
autor
15. říj 2020

@hezz17 děkuji tam ale koukám že jsou tam zavory? neplatí se

ireniq
15. říj 2020

Co nějaké parkování okolo letiště, kde nechávají auta lidé během dovolené, tzn třeba několik týdnů? taky se tam platí, ale čím je to dál od letiště, tím míň... konkrétně bohužel nevím.

panihk
15. říj 2020

Tady jsou všude zóny. Možná tak ulice Pod Hliníkem, tam zóny nejsou. A nebo na Kotlářce je P+R parkoviště. Pak se to dá dojít pěšky nebo dojet pár stanic MHD.

paturik
autor
15. říj 2020

@panihk můžu vás prosím vas poprosit o přesnou adresu jakoukoliv my se tam vubec nevyzname... abychom si to našli na mapy děkujeme

martinie88
15. říj 2020

@paturik Pozor, u Kauflandu se plati! Nekdy projedete bez listku, ale jsou tam kamery, takze pokud by tam auto stalo dele urcite platit budete.

martinie88
15. říj 2020

@hezz17 U Kauflandu se plati!

panihk
15. říj 2020

@paturik Napsala jsem zprávu. Je to ul. Nad Hliníkem, pardon 🙂

paturik
autor
15. říj 2020

@martinie88 a prosím nevíte kde by mohl zaparkovat aby tam mohlo stat auto bez poplatku 14 dnu?

paturik
autor
15. říj 2020

@panihk prosím vás jste si jista že tam může stat bez placení

panihk
15. říj 2020

@paturik Ano, v té ulici určitě, zóny tam nejsou a auta tam stojí. Je to taková opuštěná vedlejší ulice, vede to k lesu, u kterého jsou tenisové kurty, jinak tam nic neni.

martinie88
15. říj 2020

@paturik Pokud se nepletu tak mozna jeste ulice Malobrevnovska, ale dlouho jsem tam nesla tak nevim jestli take nema zony😔

luciina
15. říj 2020

@paturik Stát 14dní někde zastrčený se mi nezdá jako dobrý nápad. Zkus kouknout na bezpecneparkovani.cz . Nejlepší by bylo,kdyby ho někdo přivezl, odjel a pak i odvezl, ale to předpokládám, že jste zvážili.

luciina
15. říj 2020

@luciina ještě dodám, pokud v blízkosti není parkoviště (viz odkaz výše) tak do nemocnice jede metro.

lolam10
15. říj 2020

Nejlepsi byste to meli v ulici Za oborou.je to vedle lesoparku Hvezda.je to klidna ulice s domky takze to neni zadne zastrcene misto ale neplati se tam a mista tam je dost.odtud je to pak kousek mhd(bus z Kukulovy)

j.a.n.i
15. říj 2020

@paturik A odkud jste?

paturik
autor
15. říj 2020

@j.a.n.i Ústí nad labem.. přítel pojede vlakem a z hlavního nádraží si vezme taxi... Koukali jsme že je to nějakých 8 km

j.a.n.i
15. říj 2020

@paturik Jo, to je asi nejrozumnější, než řešit parkování. Případně to jde i metrem, stanice je přímo u nemocnice.

teeerez
15. říj 2020

@paturik To je urcite nejlepsi reseni a dekuji, ze jste se pro nej rozhodli! Chapu, ze dotaz nebyl myslen spatne, ale me se z toho otvira kudla v kapse. Prave kvuli tomu se pak vsude - i v tech nejzapadlejsich ulickach - delaji modre zony a parkovani zadarmo uz nema ani ten, kdo tam bydli :(

rejalin
15. říj 2020

Může zaparkovat v Řepích (poblíž zastávky Za Slanskou silnici je velke parkoviště a zdarma. Do Motola ho pak doveze bus ( 2 zastávky 225, a pak 180 = cca 20 min jízdy) 🙂

paturik
autor
15. říj 2020

@teeerez ono by si to.spise měla zařídit nemocnice... Když hospitalizuje z jiných měst lidi mají s tím pocitam že mají auto a aspoň pro pacienty mít vyhrazené parkoviště.. jinak by jsme platili tanec za parkovné

paturik
autor
15. říj 2020

@teeerez jinak to je hrozné opravdu

paturik
autor
15. říj 2020

@j.a.n.i on to tam nezná zavolá si taxi a nemusí nic hledat... Aby se nezdržel musí tam být na čas... Nevíte na kolik ho to cca vyjde?

bousovka007
15. říj 2020

@paturik Já nechci nijak rýpat, ale buď je přímo v budově nádraží vstup do metra (musel by jednou přestoupit), nebo se dá dojít na stanici Muzeum. Není to daleko a pak už je přímá linka do Motola. Přijde mi to snazší než taxikáři vysvětlovat, kde jsem, nebo ho tam někde nahánět

paturik
autor
15. říj 2020

@bousovka007 spíše nám.jde o tom že jste.gam.nikdy nebyli a vůbec se tam nevyzname

bousovka007
15. říj 2020

@paturik já to chápu, ale když někam jedete například na výlet nebo dovolenou, tak se taky pohybujete jen taxíkem? Popravdě se domnívám, že příčetný současný dospělý jedinec by měl zvládnout trasu s chytrým telefonem a např. zobrazením své polohy na mapě?

gabtom11
15. říj 2020

My jsme dostali od lekare potvrzeny papir od lekare primo na bezplatne parkovani. Dokument se da vytisknout na jejich strankach. A stali.jsme primo v arealu nemocnice.

j.a.n.i
15. říj 2020

@paturik No, upřímně, pokud mám být v Motole na čas, tak mi taxík nepřijde jako jistá varianta. To metro má tu výhodu, že pokud zrovna někdo neskočí pod vlak, tak je délka cesty jasná na minuty.

j.a.n.i
15. říj 2020

@paturik Tak ono se tak úplně nepočítá s tím, že by se tak ti pacienti na hospitalizaci vozili sami, plus tedy nějak nevím, kam by všechna ta auta měli naskládat, kdyby ho tam každý po dobu hospitalizace měl mít. Proto tam protáhli to metro, aby byla nemocnice pohodlně dostupná.