Myslíte, že má zájem?

melykely
22. led 2024

Ahoj, začala jsem teď pracovat v jedné univerzitní knihovně. Chodí mi tam jeden pěkný kluk. Přijde mi, že se se mnou dává do řeči. Minule chtěl zda bych mu nerozměnila za bankovky mince, že by potřeboval do automatu a tak se usmíval, i mu nevadilo, že by neměl úplně přesně. Dnes přišel a zase se dal se mnou do řeči a řekl mi, že jestli nevadí zda má ISIC prošlý a usmíval se na mě. Tak jsem toho využila a řekla jsem že jsem ročník skoro stejně jako on. Pak jestli jsem mladší anebo ne. Zda už jsem vystudovala a jsem po všem, že sem asi chodí lidi mladší a usmíval se. Započali jsme tak trochu rozhovor.
Myslíte, že se mu líbím?
Ostatní přijdou a jen Dobrý den, Nashledanou a nic dále.

te_reza
22. led 2024

Aaaa to tu dlouho nebylo 😂

gdpr
22. led 2024

Moze to byt, ze sa nu páčiš ale nemusí to tak byť 🤷🏻‍♀️ kebyze ja to si mam myslieť o každom mužovi, ktory sa mi prihovorí a snaží sa o nejaký small talk tak to by som tých napapadnikov mala veľmi veľa 🤣 niektorí sa len radi porozprávajú a nic za tým netreba hľadať... Inak ja tiež sa snazim usmievať keď sa s niekym rozprávam a neznamená to, že ho chcem.

reeeza
22. led 2024

Dej tomu čas a uvidíš. Buď je jen normálně sociální a milý, nebo se mu líbíš?

Jak se chová k ostatním knihovnicím?

melykely
autor
22. led 2024

@reeeza ostatní knihovnice jsou paní ve středním věku kolem 45. Já jsem tam nejmladší, jediná mladá holka.

1pomnenka
22. led 2024

Tak to netušíme, zda se mu líbíš, my u toho rozhovoru nebyly. Uvidíš, co přinese čas. Třeba tě pozve na rande.........

trdelnik234
22. led 2024

@melykely
Ahoj,tak to sa mu nediv,ked si tam najmladsia.
N'a vyske toto robili niektori moji spoluziaci tiez.
Znamost v studovni a v univerzitnej kniznici sa hodi vzdy.
To,co opisujes je fajn, spestri to den.Je to taky thrill.. Ze pride dnes,nepride? Strasne fajn,uzi si to.
Ale nic si od toho neslubuj.
Uvidis,ako sa to vyvinie.

reeeza
23. led 2024

@melykely no já jen jestli zapovídá i s nimi nebo ne

ronyx
23. led 2024

Třeba se mu líbíš a taky je to třeba jen ukecaný typ člověka. Já mám třeba švagra a ten mluví pořád a s každým 🤣 včetně prodavaček. Je to takový vtipálek a extrovert. Kdyby si každá, se kterou se dá do řeči, měla myslet, že se mu líbí, tak potom by měl asi 100 pozvánek na rande týdně 🤣