Koupání s miminkem. Kdy se koupete, nebo jak to děláte, když jste doma sama s miminkem?

denca92
21. led 2021

Dobrý den,
mohu se zeptat, jak to děláte, když nemáte manžela nebo přítele doma, a jděte se koupat. Nebo se koupat až uspite miminko?
A ještě bych se chtěla zeptat, jestli máte doma spíše koberce či plovoucí, laminátové podlahy.
Děkuji moc

martiniquest
21. led 2021

Bud jsem se sprchovala po uspani nebo jsem dite dala do lehatka a vzala sebou do koupelny.
Podlahy mame vinilove a v koupelne dlazbu.

klokanka31
21. led 2021

@denca92 Jdu se koupat když zrovna potřebuju, malou dám do kočárku a i s kočárkem ji mám v koupelně, abych ji měla na očích.

jaja01k
21. led 2021

@denca92 Když jsem měla úplně malé miminko, koupala jsem se, když spalo. S větším už plazícím/lezoucím jsem ho brala s sebou do koupelny, měl radost, že to tam mohl zkoumat.
V koupelně máme dlažbu, ve zbytku bytu vinylovou plovoučku.

leniczka23
21. led 2021

Koupu se když spí. Doma máme plovoucky jen pod gaucem koberec a děti v pokojíčku jeden se silnicemi.

b91
21. led 2021

Já dala malého vždy do lehátky/houpátka a vklidu se vykoupala.
V bytě máme plovoučku, na wc +kouoelna+schody a chodba dlažba.

veroniqess
21. led 2021

Koupu se, když malý spí, abych měla klid, jen si vezmu chůvičku do koupelny, abych nemusela špicovat uši.
Kromě ložnice máme po domě plovoučku.

terka555
21. led 2021

Malyho jsem bud koupala se mnou nebo lezel u vany v lehatku a nebo spinkal v postylce a ja ho kontroloval chuvickou😊

hezz17
21. led 2021

Kdyz spi

me_druhe_ja
21. led 2021

Jdu do sprchy, když spí. 🙂 Jinak máme všude v baráku dlažbu.

netopejr
21. led 2021

Kdyz spi, a pokud nespi nebo je nespave, tak do autisedaflcky - kdyz na me videlo, nervalo a bylo lepsi si to treba i nacasovat na dobu, kdy je vzhuru. Vzdycky jen sprcha, vanu jen kdyz by byl nekdo dalsi dospely doma, protoze mne ty mimina nikdy nespaly spolehlive nebo beze me dyl.
Kou0elna a chodba dlazba, dal vinyl, v obyvaku kusovka koberec vprostred pro děti kvuli zimě od podlahy.

zelenaesmolda
21. led 2021

@netopejr v autosedacce by dite byt mimo auto nemelo

jjasmina
22. led 2021

Dám do postýlky s hrackama, máme v obyvaku takovou tu cestovní, kolikrát vyletim a ještě si hraje, tak v klidu.Máme plovoucku

andelka
22. led 2021

Rychlovka když spal. Později,když už seděl,tak jsem chodila s ním.
Podlahy máme plovoucí a parkety. Koberce jen kusové.

lovemusicsun
22. led 2021

Když byly holky úplně malé, tak jsem se sprchovala, když spaly. Pak už jsem je nechala v koupelně, dala jsem jim něco na hraní a sprchovala se. Největší zábavou stejně bylo být přilepené na skle sprchového koutu a bouchat na maminku.
Doma máme jedině plovoucí podlahy, žádné koberce. Nemám je ráda, chytá se do nich prach.

moonulka
22. led 2021

Když muž není doma tak se vykoupeme spolu 😊 Jinak když usne, tak už se z postele nehnu, takže jinak to musím stihnout před jejím spánkem. Má 8m. Máme všude plovoučku 😊

malinkaelinka
22. led 2021

Od narození se koupeme spolu. Dokud byla ležící salamek, svlékla jsem ji, dala past koníčky nebo jen na záda a položila vedle sprchace. Rovnou jsem ji taky napustila vaničku a pak jsme se prostridali. Když přešla na velkou vanu, prostě jsem vlezla k ní, oaprchovala se, vylezla, namazala atd a dcera si ještě hrála ve vaně. Teď je jí rok a půl, ve vaně si dost vyhraje, takže ji napustim vodu, dám do vany a vedle ve sprchaci se myju já. Akorát když si chci dát vanu a oholit nohy, plánuju to tak, aby manžel pohlídal. Se dvěma to budu dělat podobně.