Chci udat sousedy na sociálku. Co myslíte?

annoonniimm
31. led 2022

Zdravím, vedle v bytě byla problémová rodina, chlast, tráva, prostituce. Všichni někam odešli a nechali tam syna, který je nezletilí a je tam sám. Nijak bych to neřešila, ale dělá problémy hulí tam trávu ta jde cítit po celé chodbě hraje nonstop hlasitá hudba že se to už nedá vydržet. Pak ty jeho věčný mejdany už jsem zoufalá nemůžeme spát ani se dívat na televizi a co nevidět budeme mít miminko a ani se mi nevyspí... Chtěla jsem mu vyhodit i pojistky, ale bojím se. Pak mě napadlo co to dát na sociálku. Co myslíte?

klokanka31
31. led 2022

@annoonniimm Taky dobrá sousedka, chtít vyhodit pojistky 😄 tak jestli syn není malé dítě tak snad sám doma být může ne?

ee.liska
31. led 2022

Co na to? Že jsi troll …

gbp
31. led 2022

@annoonniimm ja bych asi resila normalne 🤷🏼‍♀️ zazvonit, vysvetlit, poprosit... kdyz se nechytne a hlasita hudba bude po 22 a vysvetleni nebude ani opakovane zabirat, no tak bych zavolala policajty 🤷🏼‍♀️

annoonniimm
autor
31. led 2022

@klokanka31 on tam bydlí sám má 14 let

annoonniimm
autor
31. led 2022

@gbp tohle už máme za sebou nesčetně krát a nic nezabírá

gbp
31. led 2022

@annoonniimm ti policajti tam byli kolikrat?

marcicek84
31. led 2022

@annoonniimm policie a porad volat a volat,oni to kdyztak predaji na socialku.

izzylka
31. led 2022

@ee.liska moc bych nespoléhala na to, že je to troll....bohužel, spoustě lidem poslední dobou už fakt hrabe 🥵 na kamarádku volali policajty, že jim tam furt brečí miminko, že ho určitě týraji 🤦🏻‍♀️ chudák mimčo bolení bříška, kámoška na nervy a do toho ještě policajti 🤦🏻‍♀️

annoonniimm
autor
31. led 2022

@gbp dá se říct že jsou tady každý týden a trvá to cca půl roku

annoonniimm
autor
31. led 2022

@izzylka tohle je něco jiného než uřvaný mimino.. chtěla bych vidět vás jak snášite každodenní párty bordel po chodbách, rvačky, jdete na chodbu a cítíte trávu..ti děcka nejsou ani při smyslech. Bouchání do zdí kladívkem, že nám udělali díru do zdi a ještě se tomu smály! Máme sádrokarton.. nemůžeme mít venku prádlo protože nám ho schválně pochcali! Chtěla bych opravdu vidět vás.. klidně si s tebou to bydlení vyměním ☺️

marcicek84
31. led 2022

@annoonniimm hele kdyz bydlite v romskem ghetu,tak to se musite odstehovat nekam jinam 🤷🏻‍♀️ Tam klid jen tak nebude,kdyz tam pul roku kazdy tyden jezdi policajti...

izzylka
31. led 2022

@annoonniimm když nás štvou sousedi, jdeme za nima a řešíme to...kdyby to nepomohlo, budu volat policajty...klidně denně 🤷🏻‍♀️😅
Já ale reagovala na koment, že jste troll....tím co jsem psala, jsem chtěla říct, že lidi řeší už i blbosti, ne jen hlučné sousedy 🤷🏻‍♀️

annoonniimm
autor
31. led 2022

@izzylka tak to se teda omlouvám

martt
31. led 2022

@annoonniimm Byt máte v osobním vlastnictví nebo v pronájmu? Máte tam SVJ nebo domovnika/ci? Sociáku zkusit sice můžeš , ale bez důkazů si myslím, že toho moc nemůžeš. Opravdu jedine po 22 hodině poslat policajty ty to pak už opravdu musi hlasit na OSPOD.

ee.liska
31. led 2022

@izzylka ach jo ☹

sajul
31. led 2022

Vy máte místo zdí sádrokarton?

martt
31. led 2022

@sajul Tak nemusí mit zdi ze sadrokartonu. My bydlíme v klasickém panelovém domě. Měli jsme souseda, který byl také problémový. Hulil trávu v bytě a přesto to bylo dost citit po celém domě. Kdyz tam pořádal mejdany nebo se tam hádal s přítelkyní, bylo to dost slyšet i přes zeď a to tam máme danou ještě skříň u nás v ložnici.

leymea
31. led 2022

@martt tak kdyz napsala, ze jim kladivkem udelali diru do sadrokartonu?

sajul
31. led 2022

@martt jasně, to chápu. Ale paní výše píše, že mají zdi že sádrokartonu.. tak se ptám, protože si nedovedu představit, že mají venkovní zdi že sádroše. To mají možná nějakou příčku doma.

aselluska
Autor odpověď smazal
Zobraz
martt
31. led 2022

@sajul Pardon nevšimla jsem si , že psala, že mají zdi ze sadrokartonu 🙂