Barefoot pro dospělé. Máte tip?

madamas
18. čer 2020

Ahojky. Celá rodina nosíme na výlety a procházky ponožkoboty (skinners). Mě to velmi vyhovuje a tak jsem se rozhodla koupit si Barefoot boty, asi tenisky.Jen že nabídka na nettu je velká a prodejny mám fakt z ruky. Proto by mě zajímali vaše zkušenosti. Mám dost drobnou nohu, boty vel 35 (vím že Barefoot má mít nadměrek) a nohu mám úzkou s nízkým nártem. Budu ráda za vaše tipy 😉

ai30
18. čer 2020

Za me jedine Wildling Shoes. Podle me se jim fakt zadne pohodlim, zpracovanim a materialy nevyrovnaji.

apple_tree
18. čer 2020

Ja jsem si oblibila znacku leguano 🙂

fifina86
18. čer 2020

Zalezi na přesných mírách ... ale treba Vivobarefoot juniorska rada, Fare nebo Beda ..

tervi
18. čer 2020

@madamas Filli.

ruzova_pastelka
18. čer 2020

Za mě rozhodně boty Luks.

jipe
18. čer 2020

z dospělých asi anatomic (já nosím kvůli ceně BF z aliexpresu), ale syn má úzkou nohu, hodně úzkou a sedí plátěnky froddo, plae, filii, většina BF značek je široká (Beda, Fare,...), možná ještě jonap slim, ale nevím, zda se dá vybrat něco, aby to nevypadalo příliš dětsky

terezfr
18. čer 2020

@madamas doporučuju Zkama shoes, jsou na míru- chtějí obkreslenou vaši nohu. Mám od nich sandalky a baleriny a super.

elialen
18. čer 2020

@madamas Anatomic je levný a pohodlný 😉

evaviki
18. čer 2020

Na úzkou nohu sedí vivobarefoot. Pak mám ještě Joe Nimble tenisky a fivefingers. ostatní značky jsou pro me siroke

madamas
autor
19. čer 2020

@evaviki ty vivobarefoot se mi i designově líbí asi nejvíc.

madamas
autor
19. čer 2020

Tyhle má kamarádka, hrozně se mi líbí, ale malé čísla všude vyprodané 😒

loupacek
19. čer 2020

@madamas Sole Runner by šly.

janaaanna
19. čer 2020

@madamas muzu se zeptat na ty Skinners? Uvazuju o nich, ale nepoti se v nich noha? Jste s nimi opravdu spokojeni? Omlouvam se za vmichani do diskuse!

madamas
autor
19. čer 2020

@janaaanna ahoj, v pohodě...na vyloženě léto je v nich teplo, vyhovují tak na teď (když nelije) do těch 25°C zhruba, noha se nepotí. V chladnější dny v nich nosím klasické ponožky a ani tak se mi nohy nepotí. Pro mě je to super relax pro nohy, které tráví pracovní dobu v orto nazouvácích. Šestiletý syn je miluje a manžel který se o takové věci normálně nezajímá si je taky oblíbil a nosí je při každé vhodné příležitosti.

janaaanna
20. čer 2020

@madamas diky moc, tak zkusime 🙂

betelgeuzz
20. čer 2020

Vivobarefoot ultra mám už několik let, byly to moje první BF boty a miluju je. Podle toho teda tak vypadají 😀 Už bych si teda zasloužila nové, mám 36, takže teď asi nekoupím, ale jak budou, pořídím si další.

madamas
autor
20. čer 2020

@betelgeuzz Já na ně číhám, jestli půjdou letos do nabídky, na fb Barefoot skupince paní psala že to co je tam teď jsou zbytky z loňska.. můžu se zeptat jak máš dlouhou nohu? Já včera měřila podle jejich návodu a mám 22,5 cm...a u těch ultra je vel.35 22,7 cm a vel.36 23,2 cm...tak váhám kterou vel. případně vzít. Mám nohu i úzkou tak aby mi nesjížděli.. dají se tou gumičkou utáhnout?

betelgeuzz
20. čer 2020

@madamas Mám nohu dlouhou 22 cm a nosím 36. Šířku nohy mám 9 cm. Ony jdou přes nárt utáhnout, sedí mi pěkně. Mám teda tu první verzi, u prstů je hodně široká, tyhle nové vypadají líp, tak nějak normálněji 🙂

madamas
autor
20. čer 2020

@betelgeuzz super, takže 36, šířku mám taky 9..no já je uviděla až letos na jedné známé, měla jsem skinners a ona se na ně ptala a mě zase zaujalo její obutí 😀 jinak jsem v tom nováček, tak bych chtěla začít něčím letním a případně pak pořídit třeba tenisky.. přiznám se že klasické bf sandály se mi zatím moc nelíbí, ale třeba tomu taky časem přijdu na chuť 😀 zatím budu číhat n tyhlety ultra.