Široká noha, vysoký nárt. Poradíte, prosím, barefoot zimní boty?

Zodpovězené
6. říj 2020

Dobrý den,

poradíte barefoot ZIMNÍ boty pro ŠIROKOU nohu s vysokým nártem?

Délka nožky 17,2 cm, šířka 7,6 cm
Dominantní palec, ale prstíky má i dost do široka, vysoký nárt, proto asi lépe suchý zip nebo tkaničky.
Zimní boty na míru jsou už oproti celoročním drahé...

Děkuji

Zdravím,

mezi nejširší boty patří Beda Barefoot (ty sednou dobře i na vysoký nárt) a Fare Bare (ty už vyšší nárt bohužel dobře nedají, maximálně normální). Pokud se ani do Beda na šířku nevleze (podle mého měření mají na délku 18,3 cm šířku 7,6 cm, takže bude záležet, jak přesně jste měřili, jestli v ponožce apod. - pro přesnější měření doporučuji šupleru), asi nezbude než nechat ušít na míru. Na prsty do široka sednou dobře, v prstech jsou dost prostorné.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot