Anální sex. Máte orgasmus?

14. kvě 2022

Zeny, mam dotaz. Manzel rika, ze jsem divna, ze to jeste u zadny nezazil 🙈 Mate orgasmus z analniho sexu? Ja pravidelne a rychleji nez vaginalniho. Me to jako nevadi, jsem rada, jen by me zajimalo, jak to mate ostatni...

pampeliska1313
14. kvě 2022

Nemám, anální sex jako zvládnu ale nehrnu se do toho. Ale nemyslím si, že by to bylo divný, když vezmu že chlap se tak udělá taky.🙂 Já mám třeba relativně běžně mokrej orgasmus, takže to zase vypadá, že jsem se nešla vyčůrat, vím, že to manžel predtim nezažil a naštěstí bez poznámek, to by mě asi mrzelo, že bych se cejtila divně.:D jakoze.. co. Prostě to tělo na něco reaguje nějak a někdy reaguje “víc” než jsme obecně zvyklý na různý věci.) a proto je fajn experimentovat a zkoušet.:D

mishka87
14. kvě 2022

No tak anální sex je pro mě (po předchozích špatných zkušenostech) tabu. Ale zase neumím být u sexu potichu. Respektive je mě hodně slyšet při orgasmu. Pokud se musím hlídat, tak si to neužiju. Kolikrát jsem od chlapa i bývalých slyšela, že to ještě nezažili. Ale líbilo se jim, že si to užívám a bylo pak slyšet i je 😁. Každá nějak reagujeme a každé se to líbí jinak. Určitě divná nejsi.

l01991
14. kvě 2022

Neprovozujeme analni sex ale slyšela jsem že hodně žen u toho ma intenzivnějši orgasmus jak normalně... divna určitě nejsi,buď ráda (manžel by měl byt taky že se ti to tak líbí) a uživej si to😃

jarla
14. kvě 2022

Píchat tě do prdele mu divné nepřijde, ale to že z toho máš orgasmus ano?

autor
14. kvě 2022

@jarla boze ty jsi kr... 😂 Je na to neco divnyho? 😂 Samozrejme je rad, ze se udelam i takto, uziva si to, stejne jako ja. Jen ze zacatku rikal, ze to jeste nezazil, ze se mu to s zadnou nepovedlo.

chrystyanna
14. kvě 2022

Protiřecis si. Buď se to chlapovi líbí a nebo je to dle mého divný.. Nejdřív... Je to divný teď se mu to líbí...?

autor
14. kvě 2022

@mishka87 ja jsem taky hodne hlasita 🙈 a partner me v tom i podporuje. Chapu, ze kazda reagujeme jinak. Ja jsem treba schopna se udelat i jen z toho, ze mi drazdi bradavky, to pry taky nezazil 🙈 samozrejme, ze je rad, proto si me asi vzal 😂 (vtip, aby to tady zas nekdo nepochopil jinak🤦‍♀️)

autor
14. kvě 2022

@chrystyanna neprijde mi, ze si protirecim. Nemuzou se nekomu libit divny veci? 🤷‍♀️ Navic, co je pro nekoho divny, pro druheho je normalni. Ja jsem asi divna a taky se mu libim 😂 libi se mu to, ale ze zacatku z toho byl prekvapeny, protoze se mu to s zadnou nepovedlo... Tak se ptam, jestli je divny, ze se udelam pri tomhle, jestli to ma stejne.

jarla
14. kvě 2022

Ale jdi ty brepto😂

l01991
14. kvě 2022

Koukni na net "orgasmus při analnim sexu" určitě najdeš dost članku a vyjimka nejsi,pokud tak šťastna vyjimka😃

daisymaminka
14. kvě 2022

Mně přijde divnější než orgasmus u análního sexu spíše to, že probíráte, se kterou před vámi to zažil nebo nezažil... 😂😂

autor
14. kvě 2022

@daisymaminka my se spolu bavime o vsem 🤷‍♀️ a nemame s tim problem ani jeden. Samozrejme uplne do detailu to neprobirame, ale tak vime o predeslych partnerech a tak. Vy si doma nepovidate?

hasara33
14. kvě 2022

A vážně tě zajímá, jak to mají ostatní nebo ses tu prostě jen chtěla pochlubit, že se uděláš při tom, když ti manža protahuje zadní dvorek a chceš se tedy ujistit, že si opravdu tak výjimečná, protože to s žádnou jinou nezažil? 🤔 😁 Nic ve zlém, ale na mě celá diskuze působí spíš takto 😁

autor
14. kvě 2022

@hasara33 zeny proc jste tady tak protivne? Ja se nemam cim chlubit. Jen me to opravdu zajima, jestli je to ojedinely nebo casty? Zajima me zkusenost ostatnich 🤷‍♀️ nechapu, co je na tom tak spatneho. Zatim jsem dostala odpoved, ze manzel je divny, ze je divny ze si doma povidame o vsem, ze se chci chlubit, ze je divny analni sex 🤷‍♀️🤦‍♀️

autor
14. kvě 2022

@l01991 dekuji za normalni odpoved 🙏🙏🙏 popravde me nenapadlo tohle hledat po netu 🙈 jsem tu na koni uz roky a tak me napadlo se zeptat tu, moje chyba 😂

l01991
14. kvě 2022

Se neomlouvej,jen ja jsem "šilena" a hledam ruzne věci🤣😅 a na netu je informaci až to někdy pěkne neni😅🤣

autor
14. kvě 2022

@l01991 ok, jdu hledat na netu, bude vzdelavaci vecer 😂 diky 😂👍

dagmaris
14. kvě 2022

Hele buď úplně v klidu. Tady je to hrozná slepičárna 😀 normální odpověď dostaneš tak 1 na 10 stupidních 😀
Já při análu orgasmus nemám..teda jako jen při něm ne, ale je fakt, že když si to u toho dělám ještě sama tak ten orgasmus je intenzivnější než u klasického sexu. Takže závidím 😀
Užívejte. Je super mít takto pestrý sexuální život, že vás to spolu baví i že dokážete probírat všechno s manželem. A hlavně...tvůj chlap to myslel jako pochvalu, že to s žádnou nezažil. Jsi pro něj výjimečná.

l01991
14. kvě 2022

Pro zasmani.... chceš-li se stat ponikem....🤣😅

l01991
14. kvě 2022

A děvče ty dnes cela záříš...🤣🤣

dagmaris
14. kvě 2022

@l01991 to musím sehnat :D

l01991
14. kvě 2022

@dagmaris co přesně z toho co jsem tu dala?🤣🤣😅 nebo oboji?😅

autor
14. kvě 2022

@l01991 by se manzel pos💩 smichy 😂😂😂 ty jo, premyslim, kolik bych toho musela vypit, abych se mu takhle predvedla 😂🙈 samozrejme jen pro srandu, ne protoze by se mu to libilo, ale tak co, stejne jsme divny 😂😂
No jo, ale pak bych se bala, kdyby melo k necemu dojit, aby si na to nevzpomnel a netlemil se pak porad 🙈
A dalsi vec, dcera ma skoro stejny ovladac na lampicku v pokojicku 😂

autor
14. kvě 2022

@dagmaris jako fakt se nechci chlubit, to nemam zapotrebi 🙈 jsem s manzelem skoro 15 let a byl prvni kteremu jsem to takhle dovolila, po letech... A i me to hodne prekvapilo, ze to takhle vubec jde, byli jsme oba hodne prekvapeny, protoze ja to delala jen jako no jo, tak me to nezabije a on da treba pokoj a nakonec wow 🙈 nemam s kym o tom mluvit, a po tom, co jsem si tady precetla, uz vubec ne. Probirame to jen doma. Dekuji, ze jsi takhle fajn 😘

mishka87
14. kvě 2022

My si doma taky povídáme o zkušenostech z dob minulých. Ono je to pak i k něčemu dobré, když chlap viz, k čemu mě nutit nemá a no čemu jsem naopak povolnější. Jsou věci, které bych s jiným chlapem předtím nikdy nezkusila a s ním problémy nemám. To přeci k partnerství patří, být otevření a říct si co se nám líbí a co naopak ne. A z mé zkušenosti... čím víc ženská působí na okolí jako prudérní, tím víc "úchylná" je 😝. Však o mě taky říkaly "tichá voda břehy mele" 😇

l01991
14. kvě 2022

Tvl,uplně vidim:maminko ten ovladač nefunguje a mezitim.... 🤣🤣😅

blondynka400
14. kvě 2022

Ano jde to a nejsi jediná, na koho to takto působí, jen nás asi tolik úplně není... 🙂 Ale je tam hodně nervových zakončení a když je někdo v této oblasti citlivější....

dagmaris
14. kvě 2022

@l01991 ocásek nepotrebuju, stačí můj cop 😀 ale taková vánoční romantická chvilka u stromečku, kde si partner může vybrat barvičku světýlka 💗😀

l01991
14. kvě 2022

@dagmaris romantika jako hrom🤣👍

daisymaminka
14. kvě 2022

Ale jasně, že si doma povídáme, ale jsme spolu 18 let, takže mě fakt nezajímá, co s kterou dělal, když mu bylo 19 nebo 20. 🤦‍♀️ Myslím, že si nepamatuje ani jejich jména, natož zda při sexu byla taková či maková. 🤷‍♀️😂😂
Mně to spíš přišlo úsměvné, jako ta představa, že po aktu ležíte vedle sebe a partner začne: "Ty jo, Lucko, byla jsi fakt skvělá, to Zdena ta se nikdy neudělala a Mirka by mi anál ani nedovolila." 😂🙈 Ne pardon. Jako my samozřejmě mluvíme o všem, ale toto by pro mě bylo reálné max. po 2 flaších vína. 🤭😆