Přechod z Nutrilonu na Kendamil. Je vhodné to zkusit?

spiny
19. srp 2020

Ráda bych u měsíčního miminka přešla na Kendamil - přijde mi lepší složení než Nutrilon. S Nutrilonem problém prcek nemá. Je blbost to pokoušet změnit, když vyhovuje nebo to nebude problém? Máte někdo zkušenosti? Díky.

sigyn
19. srp 2020

My přešli z Nutrilonu (jen v porodnici) na Babylove, a pak po měsíci na DM Bio a vždy bez problémů, spíše došlo ke zlepšení trávení. Určitě to není blbost, Nutrilon není žádná výhra, ten má jen dobrý marketing.

merope
19. srp 2020

Pokud zjistíš, že je problém, vrátit se můžeš vždycky.

riavais
19. srp 2020

@spiny tiež som prešla z Nutrilonu na Kendamil, malý žiadne výrazné problémy s Nutrilonom nemal ale Kendamil má podľa mňa lepšie zloženie a viac chutná. A dopadlo to dobre 😊Ak by bol nejaký problém vrátiť alebo zmeniť môžeš UM vždy 😊

spiny
autor
19. srp 2020

@riavais Mam z toho stejny pocit. Ze to slozeni bude lepsi, navic je Kendamil mene aromaticky. Coz mi vyhovuje. Snad to dopadne dobre. Ted dobirame Nutrilon a Kendamil je na ceste.

jako_mala_holka
19. srp 2020

My meli v porodce Bebu, doma jsme najeli na Kendamil a vse v pohode 🙂 klasicke prdiky, obcas ublinkne, ale to je bezne... chutna ji moc a i podle me hezky voni, ma velice dobre slozeni (podle toho jsem vybirala)... Nutrilon ani nic podobneho jsem nechtela