Spánek miminka. Jak často se budí?

ewcza
6. srp 2019

Ahoj, měla bych dotaz - jak spí Vaše miminka ? Máme doma kloučka, čerstvých 7 měsíců, a nechce spát v noci a skoro ani přes den :/ v noci se s pláčem budí téměř každou hodinu ( kojime ) a tak 3x -4x týdne se stane že se vzbudí ve 2 hodiny ráno a už nechce spát...všechny kamarádky, co mají mimca, tak jim pěkně spinkají - nemáte to někdo také tak ? Děkuji 🙂

zelenaesmolda
6. srp 2019

@ewcza
kdo jeste krome tebe koji? :D

krista25
6. srp 2019

@ewcza ahoj nám teď bude půl roku a jsme na tom podobně. Je na UM a stejně se budí. Někdy je vzhůru 10x za noc někdy 2x. Taky mi dělal že se ve 3 ráno probudil a já s ním seděla v obýváku třeba hodinu i dyl než se mu chtělo zase spát 😁Když byl maly tak spal krásně ale prijde mi že to je od ty doby co začal být aktivní 😊tak i když spí tak vidím že hází nožičkama. Zkoušeli jsme si dát postýlku na jiné místo, to taky nezabralo 😁tak čekám až to časem zmizí samo 😁

ewcza
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
6. srp 2019

@ewcza
me ten matersky plural uplne trha usi,obcas mi to taky sice ujede ale vetsinou teda mluvim o nas obou rozdelene a v jednotnych cislech :D

ewcza
autor
6. srp 2019

@zelenaesmolda jasný , také ho nemusím 🙂 ale ujíždí mi to dost často 🙂))

neomenia
6. srp 2019

Taky se mi stava, že se vzbudí a treba od ctyr do sesti je vzhuru. V sest ho pracně uspim, ale v sedm uz vstane definitivně. A kromě toho se jinak budi taky co 2h. Mam petimesicniho. Dcera to mela podobne. Teprve od odstavení v 18m spi celou noc. Dospavam to pak dopoledne... A o víkendu, když manžel hlida.

ewcza
autor
6. srp 2019

@krista25 Tak jsem ráda, že to takhle není jen u nás 🙂 Budu tedy doufat, že to brzy přejde....ale přijde mi, že je to horší a horší 🙂 děkuji za odpověď

ladyhacek
6. srp 2019

@ewcza můžou to být zuby. Či nějaký problém. Když miminka hodně pláčou a už si nevíte rady tak to může být kiss syndrom (zablokována páteř)

ewcza
autor
6. srp 2019

@neomenia takže to přešlo až s přechodem na UM ? My s UM dost bojujeme :/

ewcza
autor
6. srp 2019

@ladyhacek zablokovana páteř ?? To by asi nechtěl lézt nebo ne ?

uzivatelkapetra
6. srp 2019

A zkoušela jsi spát s ním v posteli?

ewcza
autor
6. srp 2019

@uzivatelkapetra zkoušela, je to stejné....navíc mám strach, tě ho přítel zalehne, takže pořád kontroluji aby se moc nepresouval k němu

krista25
6. srp 2019

@ewcza to rozhodne není jen u vás 😁skoro všechny kamarádky měly tento problém 😁znám snad jen dvě co měly to štěstí 😁😊Tak když byl maličkej tak brečel, tedka už nebreci jen knoura a nemá ani hlad. Tak mu dám cucnout čaje a spí dal.

veruuu_kubesovic
6. srp 2019

@ewcza všechny kamarádky? a to víš jistě, mě vždycky tyhle kecy pobaví, všem dítě spí, jen mě ne... Hold máš miminko, které očividně nespí, vem si ho k sobě do postele, neboj ani jeden z vás ho nezalehne, mám to vyzkoušeno na svých dětech, které se mnou spí v posteli, syn dokonce od narození a spí celou noc, mé děti totiž vyžadujou "cítit" maminku a tak spí celou noc...
A 7měsíční prcek už není úplné miminečko, už se prostě budí, hold to nebude úplně klidné miminko jak si nejspíš myslíš a třeba se mu už začínají prořezávají zoubky, že je neklidný a to se už třeba moc nevyspíš vůbec...

ladyhacek
6. srp 2019

@ewcza to si zkus něco načíst já přesně nevím. Starší syn taky blbě spal, pak neotáčel hlavu na jednu stranu tak jsme cvicili vojtovku až teď jsem se dočetla že to mohlo být toto.

neomenia
6. srp 2019

@ewcza ne, UM jsem ji v 18 m opravdu nedavala. Mela jsem ji v posteli a stejne se budila. Proste jsou deti co spi celou noc a děti, co ne. Dle me se to musi vydrzet...

keltan
7. srp 2019

Já spím s malou v posteli a zatím v pohodě. Některé děti to tak mají, ale třeba naše malá je neklidná, dokud si k ní nelehnu. Pak se sice budí, ale jen na kojení ( ani to kolikrát nevnímám). A zatím jí nikdo nezaleh.

nikkossek
10. srp 2019

Třeba ho trápí zoubky .. moje dcera teda taky spí celou noc. Zkusit přes den maximálně unavit.