Jak se vyspat s miminkem na prsou

ela90
27. led 2019

3m dceru v noci prehazuju z prava do leva. Nejlepsi spanek na nad ranem, ale to v 5 vstava starsi. Takze se prakticky nevyspim, protoze starsi jeste nechodi do skolky a pres den nespi.
Maminky, napiste mi rady a tipy a polohy a jak jste to prezily 😎😃. Jsem ve stavu, ze spim za chuze 😆.

bayt
27. led 2019

@ela90 Syn ted spí tak, že si opře hlavu do mého podpaží. Asi jako na obrázku, akorát já ležím na zádech, rozpaženou ruku, a syn leží jakoby podél té ruky (usíná u kojení). Když mi dřevění, tak jí z pod něj vytáhnu, většinou to vyjde a spí dál...

misicka1988
27. led 2019

@ela90 Já jsem potom už nepřehazovala (taky mě to nebavilo), a kojila jsem jen na jedné straně. Jen jsem se při kojení z druhého prsa trošku přetočila jakoby více na břicho, aby v pohodě dosáhla na druhé prso. A takhle už to bylo pro mě více ok 😊

zuzan88
27. led 2019

Já si lehla na záda do kojícího polštáře, loket opřela o něj a malého přes sebe, dudlal dokud chtěl, pak usnul i on. Většinou sme tak spávali nad ránem, protože to už mi v postýlce spinkat nechtěl.

berna90
27. led 2019

@misicka1988 mám to taky tak 🙂 v porodonici při druhém porodu, za mnou přišla sestřička a prohlásila.... Jo to jste vy, co kojite na jedné straně 😀

cherris
27. led 2019

@berna90 nám v porodnici tvrdili, že se na jedné straně kojit nemá 😋a taky mi tam řekli, že mimi má vědět, že prso je na jídlo a ne na dudlání. Na to jsem si jen tak vzpomněla, když mi tu ta moje dudlinka chrání a na střídačku žužlá to, které jí vyhovuje...

berna90
28. led 2019

@cherris tak u nás dudlík není, děti ho nechtěli a radci si vzali prso 😀 každému vyhovuje něco 🙂

puhelin
28. led 2019

@cherris Dudlik je k osizeni miminka. Kus plastu maminku nenahradi :(

ela90
autor
28. led 2019

Tak noc na dnesek jsem ji strcila 3x po sobe jedno prso. Pak uz jsem pocitovala ze mi druhe snad praskne, tak o pulnoci jsem ji prehodila a jak to prso bylo nalite, tak ju to zaplaclo na 4h 😊. Ovsem nedelam si iluze ze to vyjde vzdy. Zkousela jsem se i nahnout jestli se dostanu s druhym prsem, ale byt je mam docela velke, moc mi to neslo 😅.
Ja jsem teda dudlik poridila, ale zatim mi ho "sezere" jen do kocaru nebo autosedacky.
Jo jo kde jsou ty casy, kdy ta starsi dala v noci 6 a nekdy i 8h v kuse...