Aktovka do 1. třídy. Jakou máte zkušenost?

ivkasolavova
23. čer 2023

Maminky jaké máte zkušenosti s aktovkami / batohy ,do první třídy ? starší syn má Topgal ale ta je těžká jak blázen sama od sebe . Když tam dá učení má co dělat . Tak hledám nějakou lehkou hlavně . Děkuji

cilkat
23. čer 2023

Syn má tuhle: https://www.pixiecrew.cz/pixie-crew-minecraft--... ... podle kuchyňské váhy má zhruba 760 g... Viděl tašku s minecraftem a odmítl se mnou o čemkoliv dalším diskutovat... Na zádech mu sedí hezky, rozepne a zapne ji (nemá úplně dobrou motoriku) . ALe má třeba jen jednu kapsu uvnitř... ale zas tím menším rozdělením sníží váhu, že.

verunka15
23. čer 2023

Koupila jsem beckmann, dcera je drobná, aby aktovku zvládla a je úplně bozi, lehčí jsem snad nikdy nevidela😊šťastný vyber🙏😎

miryp
23. čer 2023

Obě děti měly Beckmanna, vydrží v pohodě do třetí třídy. Je lehoučká, má nespočet bezpečnostních prvků, má hrudní i bederní popruh, což je dle mého nezbytnost pro prvňáka, aby se váha aktovky správně rozložila (samotná aktovka je lehoučká, ale stačí přidat penál a už to něco váží a jakmile se přidá učení, je to fakt těžké, my byli vděční, že si mohli nechávat učení ve škole a domů nosili jen to, co zrovna potřebovali pro domácí úkol), ramenní popruhy se dají upravovat na dvou místech, hrudní popruh je polohovatelný, u dětí hrál roli i design.

hanicka_k
24. čer 2023

Hodně lehké jsou batohy Backmann a nebo Baagl Airy (ten si vybrala dcera).

zrzeckas
24. čer 2023

Dcera jde letos do prvni a koupili jsme batoh Topgal...... https://www.topgal.cz/p/lehoucky-batoh-s-vilou-...

andyna85
24. čer 2023

@zrzeckas mohu se zeptat, jestli je dcerka spíš drobnější nebo větší? Uvažují nad tímto batohem také, ale dcera má 118 cm a ještě poslední rok ve školce. Batoh nebo aktovku chci koupit na Vánoce.

lenulen
24. čer 2023

Oba kluci maji skolni batoh bagmaster, starsi jde do pate tridy a porad jako novy. Vsechny uzavery v poradku, barvy krasne. Peru vzdy o letnich prazdninach.

zrzeckas
24. čer 2023

@andyna85 drobná, hlavne chudá.... zitra ji muzu s batohem vyfotit a pomerit 🙂

andyna85
24. čer 2023

@zrzeckas to nemusíte 😉

lagerthaa
7. črc 2023

beckmann

krisstina93
7. črc 2023

Já synovi kupovala od oxybag, tu nejmenší velikost, těžká není, doporučila mi ji prodavačka ve specializovaně obchodě, ze je pro drobné děti, ale syn ji teda po čase přestal chtít nosit, nevyhovovalo mu zapínání, ze nemá zip, ale takový velký zacvakavaci knoflík :D