Jak byste utratili peníze?

24. čer 2021

Jen takový dotaz. Kdybyste mohly utratit cca 200tis, co byste si koupily? Do čeho ty peníze investovaly? Mě nic moc nenapadá. ☹️ Dovolená v nějakém exotickém ráji, to jsem si vždycky přála, ale děti jsou ještě malinký takže s níma dovolená nee a bez nich bych si to zase neužila. Tak prostě nevím. Možná auto, to by se hodilo... Co vy. Jak byste si ty peníze užily?

klokanka31
24. čer 2021

Já bych si z toho vzala třeba 20 tisíc na útratu pro radost, a zbytek uložit. Nevidím důvod proč všechno hned rozfofrovat.

autor
24. čer 2021

@klokanka31 Uložit nechci. Tyhle peníze jsou prostě vyhraněné na útratu, investovat to prostě do sebe....

cherie24
24. čer 2021

Já auto, ale jen proto, že auto nemám a jsem závislá na dopravě na příteli. Kdybych auto měla jela bych na nějakou dovču tady v Čechách, kde si to užijí my i děti a zbytek bych uložila pro nenadále výdaje, spoření pro děti třeba. Nebo na tu dovču snů, až budou děti velké, budou se na tu exotickou dovču určitě hodit 🙂

cherie24
24. čer 2021

Tak v tom případě snad podle toho co máš ráda, já bych si třeba koupila akvárko, další a větší, možná i koně 😁

fbi13
24. čer 2021

Pošlu číslo účtu a pak ti to ukážu🙂, 200 tisíc není tak moc.

felixfelicis
24. čer 2021

Investovala bych je do bytu a byly by fuč hned 🙂

elis16
24. čer 2021

za rekonstrukci kuchyně, na naše stará už mě pěkně štve, ale to by tech 200 tisích nestačilo 😀

jasminek2012
24. čer 2021

Udělala bych si v bytě nové podlahy nebo kuchyni na míru.

xxx3d
24. čer 2021

No, pokud je nechceš investovat, tak pak bych se přikláněla na možnost vrazit je nějakou formou do bytu, ať už renovace, rekonstrukce, nebo nové vybavení (spotřebiče)
do auta, osobně mi ta cifra nepřijde vysoká na auto, ale já už jsem asi nějak stará na hurá akce kupování mírně jetých aut, ale pokud máš někoho, komu věříš a kdo ti dobře poradí, tak i do auta by to šlo dát.

michaela666
24. čer 2021

Nechala bych si ušít nějaké pin-up úleťácké šaty pro radost a zbytek odložila na vybavení bytu.

emillyhk
24. čer 2021

Auto s automatickou převodovkou, rozjezd na křižovatce je moje noční můra 😂🙈

snahnah
24. čer 2021

Bazén do země se zastřešením na zahradu, dlažbu nebo nějakou úpravu kolem toho a 200 litrů je fuč 🤣

dura175
24. čer 2021

Koupila bych si zcela povrchní věci. Značkovou kabelku, oblečení, třeba Chanel, boty Louboutin a bylo by to fuč.

sigyn
24. čer 2021

"Aktualizovala" bych vybavení domácnosti a koupila si pro radost nějaké nechutně drahé Lego. 🤐

lachtanice86
24. čer 2021

Hmm 200tisic není zas až tak moc. Na nové auto málo, na byt taky. Rekonstrukci bytu mame hotovou. Na blbosti jako kabelka za 50tisic nejsem. Aktuálně těhotná a malé dítě, to by mi nevyšla ani ta dovolená v cizině abych si to užila.

barulina
24. čer 2021

Pokud máš byt hotový, mate auto, ja bych si nechala odsat špek z břicha a rukou. Pak bych si koupila fakt kvalitní kosmetiku i do zásoby. Určitou část by h si odložila na tu dovcu, at teda fakt můžu jet až deti povyrostou, ale me staci Chorvatsko, nějaký hadyrek, a je to fuc

lv
24. čer 2021

Kdyz pominu auto a vybavení bytu, na coz je to málo, tak dobré vybavení na outdoor (stan, spacaky, boty, funkční věci), coz by mohlo být fajn i pro vás, s dětmi.. a nadcasovy kožený boty, kabelku pro sebe.. Nemela bych problem to protočit za odpoledne, tuším 🤩

lv
24. čer 2021

@barulina jo, to je pravda, ja bych se nechala popošít a byly by fuč hned 🤣

zrzinda
Autor odpověď smazal
Zobraz
zrzinda
24. čer 2021

My s manzelem utracime jedine za letenky ❤️ za nás to jsou nejlip investovany peníze 😊

levandule_k
24. čer 2021

Já bych asi neutratila hned všechno najednou. Když nevíš, co chceš, tak ti ta věc ani neudělá radost. Já jsem spořivá, já bych stejně část investovala a výsledek si třeba užila za 5-6 let :D Ale kdybych to musela utratit hned, tak bych si koupila nějaký dražší šperk, hodinky, hezkou kabelku, kabát, nechala ušít šaty na míru. Pak si třeba zaplatila osobního trenéra ve fitku(nebo nějakého jiného cvičení), soukromého učitele španělštiny. Pozvala bych kámošku na víkend do wellnes, na koncert, do divadla. Já si třeba nepotrpím na drahou elektroniku, raději bych šla cestou zážitku.
Do bytu bych to nevrážela, protože to jsou peníze, které mi mají udělat radost, ne zhodnocovat náš majetek, ale chápu, že nová koupelna může přinést radost.

levandule_k
24. čer 2021

Teď mě napadlo, že za ty peníze bych si pořídila paní na úklid aspoň jednou týdně.

mon_88017
24. čer 2021

Kdyby to bylo jenom pro mě, tak si nechám udělat silikonové poprsí a za zbytek si pořídím orientální/sphynx kočky 😅

kamino
24. čer 2021

Já jsem skrbla ( teď při covidu jsem za to byla jako OSVČ bez kompenzací vděčná ) tak bych asi těch 200 000 jen tak neutratila. Tedy hodil by se mi nový foťák, ale to jsem já, živím se tím, vyšlo by to i s příslušenstvím akorát, ale jinak nevím.. fakt bych za to koupila asi nějaké investiční zlato..

barulina
24. čer 2021

@lv 😁

azanka
24. čer 2021

Nechala bych si udělat prsa, bez implantátů za použití vlastního tuku, koupila si kabelku od Prada a zaletěla si někam na týden k moři.

lucykote
24. čer 2021

Lady Dior bílá se zlatým kováním (120tis) a zbytek náký zlato s diamantama 😀

lstuchlova
24. čer 2021

Já bych si koupila dvě kytary a aparaturu 😅

neomenia
24. čer 2021

Náš životní styl je časté cestování a poznávání světa, tak já bych to utratila na cestách.

ondul
24. čer 2021

Projist, propit, prozit.