Udržovat kontakt po rozchodu?

2. črc 2024

Ahoj holky, kluci a všichni kdo tady jste. Jaký máte názor na udržení kontaktu po rozchodu po 10ti letech vztahu?

hezz17
2. črc 2024

Kontakt s kym? S detma urcite. S partnerem? To zalezi jestli je duvod; co mate spolecneho.

autor
2. črc 2024

Nemáme společného nic ani děti nic. Chce se mnou udržovat kontakt, který vždy končí sexem.

zanett
2. črc 2024

Kdyz jsem se po deseti letech rozesla s byvalym, tak jsme jeste nejakou dobu byli v kontaktu, protoze jsme meli dum na hypoteku, musel se resit prodej atd, coz nejakou dobu trvalo. Ten kontakt jsem ale vice mene drzela ja, protoze ex mel urazene ego a nechtel byt se mnou v kontaktu, kdyz jsem ho opustila. Nejak jsme to drzeli jeste asi par let (sporadicky kontakt), ja jsem mu treba prala k narozeninam atd (on mne ne), ale pak to nejak vysumelo. Letos to bylo 9 let od rozchodu a uz leta letouci nejsme v kontaktu. Vlastne me vubec nezajima, jak se ma a co dela. Je to minulost. Uzavrela kapitola.

sasanka88
2. črc 2024

Tak pokud vas jenom vyuziva. Kopla bych ho víte kam ......

autor
2. črc 2024

@zanett
@sasanka88
Holky nevím jestli mě využívá, nevím jak to brát. Našel si před pul rokem jinou a tak se se mnou rozešel se slovy že už to nejde, ale nebydlí spolu. Takže jsme stále v kontaktu. Jsem odstěhovaná, ale bydlet už se mnou nechce. Vylety jsou, sex taky.
Teď mi řekl, že tam city stale nějakou jsou, ale víc nechce a já se taky ptát nechci raději.
Jen nevím co si o tom myslet. Proč se mnou chce spát když se se mnou rozešel

llluckaaa
2. črc 2024

Udržování kontaktu po rozchodu si představují jinak než ze spolu dal spite 😀 Podle me je lepší se po rozchodu odpoutat a jít dal, než setrvávat v něčem, co je vyzkoušené, ze nefunguje.

autor
2. črc 2024

@llluckaaa Ono vše fungovalo do doby než nastal problém, pak se to vyhrotilo a ja zjistila že se se mnou rozešel kvůli mladé žabce, která nemá vyřešeno doma. Sex je ted naprostodokonalý a vašnivý jako nikdy za těch 10 let. Ale proč to dělá?

gdpr
2. črc 2024

Toto záleží od toho, či ty to chceš nikto ti nenapíše nato správny názor. Pokiaľ tebe stačí taky vzťah a cítiš sa v ňom dobre tak prečo nie, pokiaľ s nim nie si spokojná nikto ani on ta nemôže nútiť byt v takom vzťahu. To o co popisuješ mi pripomína vzťah kamarátstvo s výhodami ale nie každý by bol nato. Poznám ženy aj mužov, ktorý nechcú typický vzťah a majú taký ako ty alebo len na sex a nic viac max pred a po prehodila par viet je to na každom ako si to usporiada a všetko je o dohode medzi partnermi.

llluckaaa
2. črc 2024

Spát s tebou chce, protože tím naplnujes jeho přirozené fyziologické potreby, vztah s tebou nechce, protože te nemiluje a chce jinou. Jeho chápu, tebe ne 🤔

autor
2. črc 2024

@llluckaaa Jo řekl, že je to se mnou úžasné, dokonalé, ale když miluje tu které to píše, tak proč spí se mnou? proč i ona se nerozejde po pul roce s tím svým?

vladenkamaminka
2. črc 2024

A to spal s vama oběma, když měl chvíli novou? Jinak dle toho co píšeš, nechce nic víc, jen aby měl s kým šuk… až si najde partnerku, už ho nebudeš zajímat.. anebo to potáhne s vámi dvěma… ja bych mu matraci nedělala.. bud všechno, nebo nic. Zbytečně se zasekáš a budeš se trápit, zatímco chlapec bude spokojeny..

autor
2. črc 2024

@vladenkamaminka asi máš pravdu, ale že spolu jezdíme i na výlety ? ano jsme dvě ona v týdnu já o víkendu kdy ona je stále se svym přítelem

biciklissie
2. črc 2024

Tak záleží na tom, jestli Ti stačí s ním jen spát. Pokud bys chtěla něco víc, tak raději nic. Kopla bych ho do zadele a nechala to přebolet, abys mohla jít v životě dál. A i kdybys chtěla jen sex, tak bych se neudržela a dala mu řádně najevo, že to já ho mám jen na sex a ne on Tebe. Využívat bych se teda fakt nenechala.

llluckaaa
2. črc 2024

Tak znovu - naplnujes jeho fyziologické potreby aniž by se musel namahat pracovat na vztahu, na nic vic než sex te uz nechce. To se musíš zeptat ji, proč se nerozjede. Třeba byl jen její hračka a teď už to není taková zábava.
Otázka spis je, proč se od nej neodpoutas ty a pokracujes ve vztahu.

autor
2. črc 2024

@biciklissie to bych mu chtěla dát najevo, ale nevím jak . Ano pak hrozně trpím když ho nevidím a neozve se.

autor
2. črc 2024

@llluckaaa nevím proč? :( protože jsme spolu něco vybudovali a on to zahodil a třeba je jen poblázněný holkou, která ho taky miluje, ale nechce odejít od svého chlapa. Taky si říkám proč? Kdyby ho tak moc milovala, tak už dávno odejde od toho svojeho.
Ne nechci být nahradnicí coby kdyby .. Ale že dokáže se mnou trávit dlouhé hodiny? Je to jen jeho hra?

biciklissie
2. črc 2024

Tak to je vidět, že k němu pořád něco cítíš. Tak neřeš, co mu jak dát najevo a pryč od něj. Řekni, že nebudeš ta druhá, že máš na víc. Já bych přidala, že je pěkný ubožák hrát to na víc stran. A máš hotovo.

sasanka88
2. črc 2024

Tak proc se nezeptas jeho? proc s tebou stale spi ale zit s zebou nechce?

lv
2. črc 2024

5 nejhezčích let v životě jsem takhle zahodila. Jednou za měsíc bájo a jinak trápení, nebo neschopnost si najít vztah, sebevědomí v háji.

llluckaaa
2. črc 2024

Je jedno, co jste vybudovali, všechno je pryč - vztah, důvěra, intimita… Táhne to se dvěma ženskými už pěknou dobu. Takového chlapa fakt chceš a přitahuje te? Jemu tato situace vyhovuje, ale ze tobě nevadi dělat zaskok za tu první, když nemá čas… Jestli se s nim budeš dal scházet, budeš se v tom plácat ještě dlouho. Neřes ji, res svoje potreby.

autor
2. črc 2024

@biciklissie já mu řekla že nebudu ta druhá a on řekl že nikoho nemá,, přitom to mám černé na bílem a taky potvrzeno "oči" .. takže mi ještě lže

autor
2. črc 2024

@sasanka88 odpověděl, že se mu to se mnou líbí

autor
2. črc 2024

@llluckaaa TAk moc bych to chtěla zpět a je mi skvěle když jsme alespon o víkendech spolu 😢

llluckaaa
2. črc 2024

Já te fakt nechápu 😟 Je ti skvele s někým, kdo ti dlouhodobě lhal, kurvil se a nechce te? Já jsem asi jiný gang nebo co…

autor
2. črc 2024

@llluckaaa všichni jsou jiní než já. Já nevím co mě k němu táhne po tom co vše mi udělal

zanett
2. črc 2024

Zakladatelko, vy jste teda ctyrka k pohledani - rikam ctyrka, protoze do toho pocitam i partnera te jeho nove lasky. I kdyz ten v tom chudak mozna bude nevinne, treba vubec nevi, ze se vy tri spolu pelesite.....Doufam, ze se alespon chranite, protoze pokud ten ctvrty ma taky bokovku, tak to je (minimalne) pet lidi, kteri si hezky vymenuji telni tekutiny....bleee.

marimanta
2. črc 2024

Táhne tě k němu možná jen zvyk, za deset let sis na něj zvykla a doteď ses neodpoutala. Je těžké udělat ten krok do neznáma a odstřihnout ho, protože to pro tebe prostě bylo fajn... a de facto jsi na něm závislá. Na pocitu i chlapovi.
Jestli udržovat kontakt... na to najdeš odpověď jen sama v sobě. Najdi si terapeuta a tam se v tom můžeš pohrabat a dojít si k tomu sama. I když ti tu tisíc žen řekne, že tohle není dobrá cesta, neuvěříš. Stejně si budeš myslet, že tomu nerozumíme, nezažily jsme to, u tebe je to úplně jiné a podobně.
Už jen to, že o tom přemýšlíš a ptáš se, je indicie, že ti to nevyhovuje. A je úplně jedno, proč to dělá on, důležité je, jak je v tom tobě. A to se zdát, že docela blbě...

autor
2. črc 2024

@zanett Tohle mi řekl i kamarád a uplně přesně na chlup stejně jako ty. Ne bohužel :-/

autor
2. črc 2024

@marimanta je mi v tom hrozně, ano, když jsme spolu jsem štastná chova se ke mě jako když jsme byli ve vztahu. ano asi jsem na něm zavisla, ano asi je to jen zvyk nebo já nevím. Ano nedokáži se odpoutat, protože se bojím, že ho ztratím uplně i kdxyž se se mnou vlastně rozešel, uvědomuji si také i to, že kdyby u ní měl jistotu, tak o mě nezavadí. Narovinu mi řekl : kdybys píchala s jiným bude mi to vadit. Stále mi říká jsak nikoho nemá, ale mám to potvrzené jak z vlastních očí tak i od lidí.
Ano, vyslechnu a přečtu si nazory, ale neudělám ten krok a nevím proč. Bojím se co je správně a co je špatně. Bojím se že když mu řeknu že nebudeme v kontaktu že na mě bude hnusný. Řekl mi, že se mnou chce být v kontaktu, že ho zajímá jak se mám a nejeden člověk mi řekl, že mě chce mít pod kontrolou a nechce mě nechat žít

zanett
2. črc 2024

Ne bohuzel co?! Ze se nechranite? No tak to promin, ale to je blbost na entou u vsech zucastnenych. Bude k 'popukani' az budete zjistovat, kdo co od koho chytil, aneb Sejdeme se na koznim. Nebo jeste 'lepe', kdyz jedna z vas otehotni. To jako pardon, ale svou nezodpovednosti si koledujete o prusvih, ale kdo chce kam....