Přítel hokejista. Máte také tak někdo a trávíte spolu málo času?

andyvestecka
24. únor 2023

Ahoj holky muj přítel je hokejista, má to jako koníček (3hodiny treninky+dojizdeni a samozrejme ještě o víkendech treninky kdy je pryc i klidně na 7hodin) a chodí ještě do prace… poslední dobou mi vadi ze spolu trávíme tak 2-3 hodiny odpoledne a vecer jak dojede z tréninku tak jsme prakticky unaveni a jdeme spat..nevim co mám dělat, mate taky partnera který je hokejista nebo má to jako koníček a netravite spolu tolik času a vadi vám to?

te_reza
24. únor 2023

Mám fotbalistu. Podruhé bych utíkala seč by mi síly stačily. Koníček ano, ale "vocamcaď pocamcaď" náš život, se bohužel, řídí fotbalem.

konidana
24. únor 2023

@andyvestecka nevadi mi to. Chlap byva pryc tedy hodne v praci a pak jezdi hrat karty. Bud po vecerech nebo i cely vikend obcas. Jine vikendy jsme zase spolu. Pres tyden doma byva vyjimecne, ale zakovidu to slo, byli jsme doma a ani jsme se nezabili😂 naopak jsme se sblížili a vic si na sebe zvykli. No uz jsme zase odvyklí... jinak jeho konicky vetsinou aspon castecne beru i za sve, takze nejsem uplbe mimo. Na karty teda uz jezdi jen se synem, mne to nebavi a tak hraju nemozne😅 ale kdyz byli deti mensi, tak jsme hrali dost všichni spolu, hlavne o vecerech na dovolenych.

veunka17
24. únor 2023

Ono každý koníček má něco... Ségra měla rybáře a utekla bych od něj... My máme společný koníček a je to super... Nebýt to společně tak s ním taky nevydržím, když vidím kolik jsme pryč v sezóně...

kitycat
24. únor 2023

Moj je vasnivy sporzovec. Hra volejbal, futbal. 5 vecerov je venovanych sportu a mne to vyhovuje, nakolko mam rada aj cas sama pre seba a nepotrebuujem byt na nom zavesena. Obcas idem na zapas, na treningy nie, to je nuda.

Zalezi, ci ti to v tom spolocnom case dokaze vynahradit, ale ako tak citam, tak nie.

jjasmina
24. únor 2023

@veunka17 hele já mám taky rybáře 😀 a je to naprostá pohoda zase, takže je to i o povaze člověka nejspíš. Ale teda on na ryby bez nás nejezdí a děláme i jiné aktivity

alpakovo
24. únor 2023

@andyvestecka pohled z druhé strany.... Já a děti jsme zapáleni dobrovolní hasiči a od května do konce září jsme neustále pryč,3x týdně trénink. A v tuhle dobu se na manžela těším snad nejvíc po celý 🤩🥰 a to můžu být jak chci unavená 😉😁

cherie24
24. únor 2023

@andyvestecka můj partner se hokejem živil půlku jeho života, hrát začal ve 4 letech. Teď už to má jako koníček přes zimu, přes léto zas závodí na kole. Trénuje několikrát týdně + každá sobota je kolo s klukama. Odjíždí dopolko vrací se večer, najedou někdy i 200km. Co na to říct, tím že on hokejem žil od mala, je kolem nás spousta hokejových rodin a všechny to tak prostě mají. Lepší to nebude, jednou sis ho jako hokejistu našla, tak teď nemůžeš čekat, že to bude jinak. My máme 2 děti, jsem na vše sama, s domácností mi pomáhá paní na úklid. Když to jde, jezdíme na zápasy/závody s ním. Každou chvilku si užíváme. Nevadí mi to, ale náročný to je a málokdo to dokáže pochopit takový život. 🙂

aarriel
26. únor 2023

Muj dela silovy sport, takze je nekolikrat tydne na treninku a taky normalne pracuje. Zvykla jsem si, takovyho jsem si ho uz nasla. I kdyz nemakal az zas tak tvrde jak ted... Jsme spolu nejakych 15 let a mame spolu dite. Tim, ze se tak casto nevidime, tak se na sebe porad tesime a me proste svaly berou, takze me porad pritahuje🙈, a jsem na nej moc pysna. A spolecny cas si umime uzit, vikendy travime spolu. Obcas jde na trenink treba v noci. Nemenila bych ❤️