Myslím si, že mě manžel podvádí. Co byste mi poradili?

klameg
28. kvě 2015

Co mám a naopak co nemám dělat. Prosím poraďte. Pokud někdo má zkušenosti nebo dobrý nápad. Máme 2 děti. Jsme spolu 7 let. Z toho 3 roky manželé. Říká mi, že mě miluje ale pořád z domova utíká a vrací se kolem půl noci.

kaculka46
28. kvě 2015

Kéž by na to existovala nějaká zaručená rada.V podstatě jsou dvě možnosti:mlčet ,vyčkat,nepídit se, nebo popátrat a rázně uhodit. Samozřejmě třetí možnost,že se pleteš.Ta by byla asi nejlepší.

karlajasmine
28. kvě 2015

Muzu ti poradit jenom to, co bych udelala ja.. rekla bych mu ''Nedelej ze me kravu a rekni mi, kam chodis, protoze to minimum respektu si porad jeste zaslouzim. Jestli me podvadis, tak to neprodluzuj a rovnou si sedneme a probereme rozvod a finance, protoze jestli me podvadis tak na to stejne prijdu a bude lepsi pro nas oba to vyresit hned ted domluvou.''

guinea
28. kvě 2015

Já bych na tvém místě chtěla mít jasno, a zapátrala - v tomhle případě zastávám názor, že účel světí prostředky. A pak na základě "odhalení" bych se nejdřív v klidu rozhodla, co chci dál, než bych to na manžela vytáhla.
Podle mně na muže uhodit a chtít si to s ním vyříkat na rovinu nemá smysl. Jestli není rozhodnutý odejít, a to většina není, tak bude zatloukat, zatloukat, zatloukat, maximálně z tebe ještě udělá žárlivou k*ávu.

elvira
29. kvě 2015

Těch možností co dělat, je víc - možná dvě hlavní - zatím do toho nešťourat, vyčkávat, připravovat se na variantu, že nevěrný je a že byste se rozešli - takže si urovnat, jak bys naložila s nevěrou - být spolu, kam jít, peníze, děti atd.
Druhá možnost - uhodit na něj, ale může urputně zatloukat, potom projet mobil a maily - což moc nedoporučuju - a uvidíš...
Radí se těžko - nevím, jaký máte jinak vztah, jestli už nevěrný někdy byl, jestli je změna v chování, jestli spolu trávíte čas, kolik času spolu trávíte...

verena
29. kvě 2015

koukni se tady do diskuzi, je tu takových případů plno a jak dopadly. Jediné, co mi z toho praktického vyplývá, je začít si schováhat účtenky ale hlavně tajne stahovat peníze, ať máš něco v ruce, kdyby věci nesly ok. Jinak držím palce, ať se vše vysvětlí...

barinkas
29. kvě 2015

Moc jsi toho nenapsala... je to takové nijaké, jen že někam utíká a vrací se kolem půlnoci... z toho takto dle mě nevyčte nikdo nic... takže ani radit moc nejde...