Nevím, zda odejít od manžela

nikol2308
23. bře 2021

Ahoj jdu si pro radu. Díky manželovi nemám žádné kamarády hlavní je že ho nemiluju máme spolu dceru 10 let jsme spolu 13 let svadbu máme v kostele. Nejvíc mi vadí jak se chová k dceři když přijde z práce domů tak na ní jen nadává pí.. mrd... Prostě hnusné i když vím že ji má rád koupi nám vše co chceme někdy je i hodný ale mě kecá do všechno do práce do rodiny jsem neschopná, dělám skoro denně 12 cky přijdu a ještě vařím uklidím každý den a stejně to není dobré, nevím co mám dělat mám strach že když odejdu tak budu litovat vím že mě miluje ale já už se nemůžu donutit ani k tomu abych s ním měla sex pořád hledám jen chyby, říká že když odejdu tak zatím holce život, pak jsem zjistila že mě podváděl před x lety ale on to zapírá. Ví o tom že ho nemiluju tak prosím poraďte co dál dík

sebestka
23. bře 2021

A co chceš radit? Nemiluješ ho, dceři nadává do pí..., o čem přemýšlíš?

nikol2308
autor
23. bře 2021

Já nevím co když to finančně nezvládnu

burnette
23. bře 2021

@nikol2308 já si osobně myslím že hledáte jenom výmluvu, proč od něj nedocházet jenom ze strachu, že nejste schopná finančně se postarat sama o sebe.

burnette
23. bře 2021

@nikol2308 z toho co píšete není žádná láska k vám k dceři, žádný respect, aby se situace spíš nezhoršilo

zuzineckah
23. bře 2021

@nikol2308 ten tě zcela určitě nemiluje. Přestaň hledat výmluvy a jdi. Nedokážu si představit, jak by otec, který dle tebe "má rád" dceru o ni prohlásil takové vulgarismy. Bych mu mrdla pánví po hlavě hned a sbalila mu kufry...😠

editah222
23. bře 2021

@nikol2308 jak můžeš žít s někým kdo nadává sprostě dceři?
Že ty budeš zase troll ;)

nikol2308
autor
23. bře 2021

Já svou dceru miluju je to složitý nemám kam jít ani k rodičům nemůžu máme koupený být ale on říká že z něj neodejde klidně bych si nějaký koupila ale musím vzít hypotéku s ním a on do toho se mnou nepůjde

zelenaesmolda
23. bře 2021

@nikol2308
Nedej na jeho kecy.Zajdi za pravnikem.
@meronym co se da delat v tehle situaci?

zelenaesmolda
23. bře 2021

@editah222
Hele nemusi byt.Jeji manzel je podle popisu manipulator a narcis a ti si umi obet pekne omotat az do te miry,ze bude verit tomu,ze si bez nej ani zadek neutre.

sebestka
23. bře 2021

@nikol2308 Ale zvládneš. jestli vlastní otec dceři takto nadává, tak to je strašný. Zjisti si na sociálce, jaký bys měla možnosti, navíc by musel platit alimenty.

klokanka31
23. bře 2021

@zelenaesmolda Já myslím že je to troll, ten její nick mi něco připomíná.

nikol2308
autor
23. bře 2021

Říká mi že za vše můžu já když ho nemiluju a že proč jsem si ho brala

nikol2308
autor
23. bře 2021
krtcice
23. bře 2021

A co říká dcera na jeho chování ? Jak se jí líbí ty jeho nadávky? Já bych teda s takovým nebyla.

zuzineckah
23. bře 2021

@nikol2308 nemusíš si byt kupovat, zkus sdílený nájem pro začátek. Hlavně ho pošli do háje, tohle je katastrofa. Nechápu, jak s takovým člověkem můžeš existovat pod jednou střechou...

teruteru
23. bře 2021

Neni na co cekat. Odejdi, nez te nedejboze jeste nezacne mlatit.

nikol2308
autor
23. bře 2021

@krtcice já jí říkám aby si to nebrala vážně že ji má rád a já jsem tu vždy pro ni

krtcice
23. bře 2021

@nikol2308 to jí říkáš ty. Ale její názor? Zajímal tě?
Ale myslím, že jsi diskuzi založila zbytečně, všechny ti tu poradíme ať od něj odejdeš a ty to stejně neuděláš.

nikol2308
autor
23. bře 2021

Chtěla jsem vědět něco názor třeba to má někdo stejně

goovana
23. bře 2021

@nikol2308 to bych nepremyslela už ani vteřinu
Udělala bych mu pápá!

terezz29
23. bře 2021

No, kdyby mé dceři někdo řekl, že je pí....tak už by byl na JIPce, možná pod drnem. Sorry, ale nechápu tvé mozkové pochody.....proč s ním jako jsi? Když se chce, tak se dá všechno zvládnout.

burnette
23. bře 2021

@nikol2308 uvědomte si, že takhle učíte vaší dceru jak vypadá láska, ona se naučí že je v pořádku když jí do budoucna bude urážet manžel.

nikol2308
autor
23. bře 2021

Jak říkám zase je to prý moje chyba že jsem jí nic nenaučila že je celý den na telefonu že nic neumí já se s ním hádám kvůli ní ale stejně to nepomůže

krtcice
23. bře 2021

Takže si to shrňme. Nemiluješ ho, on tebe taky ne. Dceeu rád nemá, takhle láska nevypadá. Dceři nadává těmi nejhoršími nadávkami. Jsi podle něj neschopná a k ničemu. Pořád se hádáte. Sex nemáte a ani se nedivím. Podváděl tě.
Marně hledám jediné plus vašeho vztahu, ale nenacházím. Já fakt nejsem zastánce hned utíkat ze vztahu a rozvádět se, ale někdy to prosté jinak nejde a naopak je to pro všechny lepší.

pampeliska1313
23. bře 2021

Tohle nepochopím. Evidentně jste v situaci, kdy jste na hraně - zůstat nebo ne? Ale řeknu Vám jedno - jak se Váš manžel chová k Vaší dceři, se chovala matka ke mně. A dost jsem trpěla tím, že mi nikdo nepomohl a že jsem se jí nikdy nezavděčila, jako se Vaše dcera nezavděčí nikdy manželovi. Jenže já měla jen matku a nikoho jinýho. Vaše dcera má aspoň Vás.Bude to znít hnusně, ale seberte se a vypadněte, nebo Vám ho holka taky bude vyčítat. Navíc pardon, ale co je tohle za vzor? Co když pak holka skončí s chlapem co bude úplně to samý, protože to bude brát jako normální? Je lepší žádnej otec, než kretén. Je spousty center a azyláků a nevim čeho, abyste tam s dcerou mohla jít. Nenechte sebou manipulovat - když uděláte ten krok a z tohohle se dostanete, můžete i získat jinej náhled na situaci a s odstupem času uvidíte, že to kde jste teď opravdu není v pořádku.

nikol2308
autor
23. bře 2021

On mě miluje, tvrdí mi to dokonce to i vidím sex máme ale já ten sex nechci takže se do toho nutim nevím asi jsem divná prostě nemám potřebu, holku má taky rád ale prostě nadává, ne každý den ale často jinak máme všechno na co si vzpomenu já nevím už jsem se několikrát rozhodla že odejdu ale on mi nedá pokoj myslím že mě ani nenechá odejít

marcicek84
23. bře 2021

@nikol2308 🥴 troll???

nikol2308
autor
23. bře 2021

@marcicek84 proč? Protože nevím co mám dělat? Jsem tady jen kvůli holce aby ona měla všechno

marcicek84
23. bře 2021

@nikol2308 tak pak ti chybi sebeucta,nevim co prinese holce byt s tatou,ktery ji nadava,ma v nem.muzsky vzor a dle nej bude hledat v budoucnu partnera,kvuli holce tam nejste,spis kvuli svemu pohodli a strachu odejit.

nikol2308
autor
23. bře 2021

@marcicek84 možná máte pravdu nebaví mě můj život vůbec nejsem šťastná