Jsem závislá na sexu. Co byste poradili?

25. zář 2022

Dobrý den,
Omlouvám se za anonym, ale je mi to trapné psát veřejně.
Jde mi o to, že jsem závislá na sexu. Mám jednoho stálého partnera, je to můj první vůbec, je mu 33 a mě 26 let. Takže jsme spolu opravdu hodně dlouho , máme spolu dvě krásné dcery. Problém nastává u mně, jak jsem psala výše asi už jsem závislá a nevím co s tím dělat, kam si mám zajít. Jde mi o to, že pokud sex nemám jsem tak hrozně mrzutá, protivná necítím se vůbec dobře jakoby prázdná, protože nepoužíváme kondomy ani jinou ochranu další děti již mít nemůžeme. Miluju ten pocit když sem jeho prostě plná tím spermatem. Omlouvám se že to píšu takto veřejně ale nedokážu to říct jinak. Naopak když sex máme třeba hned ráno tak jsem celý den spokojená vklidu a užívám si ten pocit Partner bohužel říká, že uzje starší a obává se, že mi prostě v sexu nestačí. Snažím se držet, nedorážet na něj ale je to pro mně těžké. Nikoho jiného samozřejmě nechci partnera miluju ale ten sex mi prostě chybí dokonce říká že jsem snad nymfonamka jak to chci často 😂 nemáte s timhle zkušenost? Opravdu se pak nemůžu pořádně soustředit a trápí mě to ale nevím co s tím mám dělat. Opravdu upozorňuji že tento příspěvek není teoll ale pro mně překážky a vážná věc. Nechci si chlapa uhnat jen nevím jak s tím dál...

slecnami
25. zář 2022

Tak pokud by ti to působilo opravdu potíže - nemožnost soustředění, třes, atd., tak je to závislost jako každá jiná a tam je nasnadě kontaktovat už odborníka. Pokud jsi "jen" mrzutá, tak si nakup nějaké sex.hračky (třeba nějaký satisfyer) a udělej si dobře sama, pokud ti partner nestačí...

autor
25. zář 2022

@slecnami právě že hračky máme tim nemyslím jednu dvě ale více ale není to prostě ono prostě potřebuji k tomu jeho :( s hračkou to není bohužel ono a ani mě to nebaví je to noc umělé:/

klokanka31
25. zář 2022

Tak si nech napsat antikoncepci 😁 po té bůhvíjaké chutě mít nebudeš. Aspoň se to říká...

blondynka400
25. zář 2022

@klokanka31 říká se to, ale u mne to třeba nemělo žádný vliv 😀

gracinka7
25. zář 2022

@blondynka400 u mě jo.

katherine177
25. zář 2022

@zlorenka to by se mohlo paní líbit ,to jsem nikdy neslyšela ,ale fakt dobrý

novamamina
26. zář 2022

A nebo Venušiny kuličky. Těch budeš taky plná, třeba by ti to stačilo.

autor
26. zář 2022

Ženy děkuji Vám ale opravdu žádná z těch hraček kterou jste napsaly a kterou máme doma s ní to prostě není ono cítím tam zase hodně toho umělého:( z toho cítím takový smrad plastu :/

dianemash
26. zář 2022

Nymfomanka s jedním sexuálním partnerem ,která se neuspokojí plastovou hračkou.. tak to jo 😁😏
Zapracuj na svojí hormonální rovnováze,to je asi tak jediný co se ti dá poradit 😊

autor
26. zář 2022

@dianemash tak mě nazval partner ne já. Říkala jsem mu že je to blbost když jsem jiného neměla ale on tvrdí, že když chci pořád tak asi budu 😂😞

shak29
26. zář 2022

Aneb - Chlapi si myslí, že potřebujou hodně sexu... dokud nepotkaj holku, která chce hodně sexu... 😃👌

titina12
26. zář 2022

Řešila bych to s psychologem 🙂

levandule_k
26. zář 2022

Jak často vůbec máte sex? Mu ta frekvence nevyhovuje?

autor
26. zář 2022

@levandule_k nejméně 3x denně teď když chodíme do práce jinak o víkendu víckrát.. nevyhovuje říká že ho to už zmáhá že je unavený .. někdy nechce ani večer chápu vstává brzy do práce tak si potřebuje odpočinout.. bohužel jsem při chuti pořád:(

levandule_k
26. zář 2022

A to tak bylo vždycky?

Budeš muset najít, co ti pomůže. Asi bych zkusila nějakou psychoterapii, návštěvu sexuologa. Zkusila bych i alternativní terapii kineziologii atp.
Určitě bude existovat i nějaká bylinka pro snížení sexuálního apetitu, já teda znám bylinky jen pro zvýšení sexuálního apetitu a u mužů vím, že snižuje sexuální apetit drmek. Nebo hledat bylinky, které uvádějí hormonální cyklus do rovnováhy, ale bylinky bych používala jako doplněk a kombinovala to s nějakou terapií.

trdelnik234
26. zář 2022

@shak29
To si povedala uplne presne.A to ked si predstavim,co stvarali mladi 33 rocnu chlapi a jaky mali vydrz oproti takym okolo 50,tak tie vyhliadky do buducnosti nic MOC teda pré autorku.

autor
26. zář 2022

@levandule_k vždycky ne tohle se mi děje poslední cca rok? Když nad tím tak uvažuji tak od té doby co jsem si nechala zavést hormonální tělísko ..

trdelnik234
26. zář 2022

Jej,poradit neviem,ale je super,ze si pri chuti....Co je menej super,ze nezvladas svoje frustracie,ked to nedostanes.
Akoze 3x do dna je luxus a paradny.

shak29
26. zář 2022

@trdelnik234 , no taky me to překvapilo, ze ve 33letech uz slecne/paní nestačí. 🤷‍♀️
Ale tak zalezi, jak dlouho sex trvá, jestli je to furt stereotyp nebo i něco nového?
Můj bude mít za chvíli 40 a je furt ve formě. A to taky nejsem moc skromna... 😁

autor
26. zář 2022

@shak29 stereotyp rozhodně nemáme snažím se to obměňovat 😇 říká že bohužel nestačí přitom je to jak kdy ta délka sexu někdy 10 minut jindy i půl hodiny někdy fakt rychlovka 🤷‍♀️

shak29
26. zář 2022

Tak to mi neprijde tak hrozný na to, aby musel byt vyřízeny, my někdy mame s predehrou i 2 hodinovy (a ne, netrvá predehra hodinu a 50 minut... 🤣) 🤷‍♀️
A tak muze byt rano a večer delsi sex a pres den rychlovka, coz? To by byl taky problem? Teoreticky se můžeš udelat jen ty 😁
Mam napad, pisni mi sz pokud budes chtit, at to nebere kun jako reklamu. 😊

levandule_k
26. zář 2022

My máme dny, kdy sex nemáme, takže chápu manžela, že se mu nechce třikrát denně a o víkendu u víckrát.

Co jsem se setkala, tak u některých žen nebyl po HA chuť na sex a tebe to vybuzuje :D (Promiň, rozesmálo mě to.) Probrala bych to na gyndě, jestli by nebylo lepší změnit HA.

fire85
26. zář 2022

Mě by zajímalo kdy to zakladatelka stíhá 3x denně když jsou doma deti?

jola777
26. zář 2022

Tak já nevím... Máme to podobně (minimálně jednou denně), manžel je ještě o dva roky starší než ten tvůj a zvládá a vůbec si nestěžuje. 😆 Zkusila bych mu koupit něco na zvýšení chuti. 🙂

jola777
26. zář 2022

@fire85 Ráno když ještě spí, v poledne když spí a večer když už spí? 🙂🙂🙂

gracinka7
26. zář 2022

@jola777 ani by mě nehlo kvůli tomu vstávat dřív 😂

jola777
26. zář 2022

@gracinka7 Za mě je tohle nejlepší probuzení 🤣

klokanka31
26. zář 2022

Já se teda nedivím že partner zakladatelky takhle moc už nechce/nezvládá. To musí být už snad i nuda...
Jinak si myslím že budeš mít nějaké pomíchané hormony. Já takhle musela skoro nonstop v těhotenství, to bylo hrozný 🤦‍♀️😄

gracinka7
26. zář 2022

@jola777 jo, v 9 ráno určitě 👍. V půl šesté ani omylem 🤣