Kdy vám zmizly otoky po porodu?

janall30
19. srp 2017

Kdy vám zmizly otoky po porodu?jsem uz 4 týdny po porodu a stále nemůžu sundat prstynky...nebo je to tuk?nevím jak to poznat.otoky z chodidel uz mam pryč.

monaluza
20. srp 2017

Ja "odtekla", rovnou v porodnici, pokazde jsem se potila jako povestna vrata od chliva, denne tri propocene kosile, diky bohu za erar (jakkoli obri a priserny).

sola11
20. srp 2017

Skoro 14 dni po porodu jsem byla otekla. Zabralo dat si 3x denne tvaroh. Dostat do sebe bílkovinu. V porodnici dávali sušenou, ale zabral az ten tvaroh

prostejina
20. srp 2017

Cely šestinedělí 😀 nejhorší to bylo v porodnici, to jsem se nenarvala ani do legin, pres kotníky a lýtka :-/ pak to postupně mizelo 🙂 hodně pomohlo dávat nohy nahoru

janall30
autor
20. srp 2017

@sola11 tcaroh s čim?3 kostky denně?

sola11
20. srp 2017

@janall30 Dávala jsem si ho rozmichany s cukrem a mlékem a jedla to na silu. Ale za pár dni to pomohlo. Myslím, že za vyzkoušení se nic nedá

janall30
autor
20. srp 2017

@sola11 a fakt 3 tvarohy denně?kolik kg ti to sundalo za těch par dni?

sola11
20. srp 2017

@janall30 Myslím, že tři nemusíš. Byla jsem už zoufala, dost me bolely otekle nohy, tak jsem si dávala hodně. A za pár dni to bylo mnohem lepší, tak už jsem je nejedla. Na kila nevím, raději jsem se nevazila 🙂 Ale změna byla znát 😉

ladyhacek
20. srp 2017

Měla jsem tedy oteklé spíše nohy, ale zmizelo to až po 6nedělí nebo na konci 🙂

aaani
20. srp 2017

Ptala jsem se na to v porodnici - otoky nohou jsou způsobené nedostatkem bílkovin, které si tělo z nohou bere na opravy poškozených tkání v oblasti břicha, dělohy atd. Takže prostě jezte obecně hodně bílkovin a brzy se to určitě spraví 🙂. Ale to už tu někdo psal, že jo? Tak se omlouvám 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru