Co holčičky rády čtou?

tereza0111
24. čer 2023

Ahoj, jdu si pro doporuceni pekne knizky na leto pro 9 letou.
Trochu tapu, je toho moc a nechci aby cetla vylozene brak, ale zase aby ji pribeh nalezite pohltil 🙂 Tematicky ala Potter nebo pribehy devcat s fantazy prvkem. Co se libi u vas a deti se domahaly dalsiho dilu? :D

miryp
24. čer 2023

Knihy o Sáře od Esther a Jerryho Hicksových, knihy o Luně od Báry Englischové, mám v plánu pořídit knihy o Agnes od Veroniky Hurdové. No a na listování se chytila Moje první knížka o sexu.

janina228
24. čer 2023

Když píšeš o Rowlingové, tak mě napadlo Vánoční prasátko..jo a není to o Vánocích 🙂

krisstina93
24. čer 2023

Pokud projedes antikvariáty, tak jsou pro holky hezké knížky witch, ale už nevychází, daji se sehnat jen na bazarech. Pak třeba Emily Strange, knížky roalda dahla.

mollyweasley
24. čer 2023

@tereza0111 Já si vždycky nechám poradit v knihovně, jsou tam odborníci. A když chci jistotu, vezmu Březinovou, má různá témata.

tali85
24. čer 2023

@tereza0111 zábavná je i Paní Láry od Betty MacDonald. Spíš jde o to, co dcerku baví. Má dcera měla také oblíbené různé příběhy o zachráněných zvířátkách, případně o baletkách a koních. Myslím že i Petronela, jabloňová čarodějka byla fajn. A z těch poučný byla hezká kniha "Slyšíš, jak mluví stromy?".

drzticka81
24. čer 2023

Dcera ma 9 a cte dost: ma rada knihy o zviratkach - Dusty (ma nekolik dilu), konici, pribehy se stastnym koncem, Ema a kouzelna zoo, pak jsem ji poridila Sesterstvo - to ji taky bavilo (5 dilu), Klementynka (taky nekolik dilu), Lili vetroplaska, mame i Lindgrenovou - takze ji dam dalsi jeji knihy......

ee.liska
25. čer 2023

Dceru v tomto věku bavila Alea dívka moře a také Serafina 🙂

barmil
25. čer 2023

@tereza0111 Anna ze Zeleného domu

tereza0111
autor
25. čer 2023

Dekuji vsem za tipy 🙂

klaari
25. čer 2023

@tereza0111 sesterstvo, pak knihy od Fina, agnes a kouzelny dum