Hnízdění, bylo bolestivé? A kolik dnů po oplodnění?

keny123
10. zář 2015

ahojky.vím že je to různé ale cítily jste nějak hnízdění?třeba bolest jako na ms ale ms nikde?a jak dlouho?hodinu ,pul dne,den nebo dva?
a kdo sledujete ovulaci tak mě zajímá kolik dní po ovulaci....každý má ovu jindy já třeba ted až 25dc....
a třeba kdy jste měli / / po těch bolestech? 🙂 díky a všem snažilkám hodně zdaru ,jednou to vyjde... 😉

lucka662006
10. zář 2015

@keny123 ahoj, 2 děti, hnízdění jsem vůbec nijak nepocítila, ale měla jsem "implantační krvácení" (jde teda spíše o "špinění", při prvním dítěti 8 DPO, při druhém už 5 DPO. Ať se zadaří🙂

ireniq
10. zář 2015

12 dpo = u mě 3 dny před očekávanou ms jsem se v noci protáhla a při tom mě ostře zabolelo napric břichem. Ráno mě bolelo v podbřišku jako 1.den ms, ale bez obvyklé bolesti hlavy a špatné nálady, a BT se držela vysoko, a krvácení ani zašpinění žádné.
Ale testila jsem až asi za týden, několik dní po termínu ms, chtěla jsem mít jasno, ne duchy.

ireniq
10. zář 2015

jak dlouho ta "ms" bolest trvala už si nevybavuju, možná den?

keny123
autor
10. zář 2015

@lucka662006
@ireniq děkuji vám... já bych právě ráda věděla jaky mám mít cykly :D jsem první cyklus po vysazení H.A. ovulace až 25dc .. bolestivá -v životě jsem to tak nemela o ovulaci jsem nikdy nevedela a to mám dvě děti a třetí bylo mimodelozní.....
a ted jsem 31DC a včera mě bolelo břicho že jsem myslela že to přijde ale nic... jsem 7dpo.čípek nevim ak má vypadat ale mám tvrdý malý a zavřený..

keny123
autor
10. zář 2015

@ireniq mě právě včera a dneska jsem taky něco pocítila...

keny123
autor
11. zář 2015

ještě někdo prosíííímmmm 🙂

sarkakosinova
11. zář 2015

Me boli v podbřišku vpodstatě od konce ovulace nekdy vice nekdy mene po sexu vic test 8 DPO negativnt taktéž asi z toho stejně nic nebude zase.....

jana252525
11. zář 2015

Dobrý den, s přítelem se od 26.8 neustále snažíme o miminko (před tím jsem 5 let brala antikoncepci)...testy jsou zatím negativní a čekat do další menstruace je nekonečné. Měla jsem mírné bolesti v podbrišku, chodím častěji na záchod a občas mě pálí prsa..není to tak každý den. Že už by nám to vyšlo?

nocarka
11. zář 2015

Ja to citila a hned jsem pak vnitrne vedela, ze jsem tehotna. V noci me probudila silena bolest, vetsi jak pri ms, tak si rikam super, dostanu to, sla jsem na wc a nic a v tu chvili mi blesklo hlavou, ze to vyslo 🙂

jana252525
11. zář 2015

já už se právě bojím že to mám vsugerované.🙂 né že by jsme tlačili na pilu, ale od srpna máme pouze nechráněný sex a tak nějak čekáme co přijde..ale už mě to čekání moc nebaví. Ráda bych věděla na čem jsem🙂 MS mám dostat až 24.9...zkoušela jsem 2 těhotenské testy a negativní

andelka
11. zář 2015

2x ovu kolem 20DC, ani jednou žádné bolesti, nic, jen 13 dní po ovulaci pozitivní těhotenský test. Hnízdění se nemusí projevovat vůbec nijak.

vaness5588
11. zář 2015

já měla teda bolesti jako při začátku MS asi dva dny a sílící, pořád jsem lítala na záchod jako pako kdy už to teda přijde a pak mi došlo, že už to teda asi nepřijde... 🙂

verushe20
11. zář 2015

Me hnízdění teda bolelo hrozne. Asi týden, silněji než při MS

keny123
autor
11. zář 2015

@vaness5588 a nevíš jak dlouho po těch bolestech si měla pozitivní test? 😎

nocarka
11. zář 2015

@keny123 ja 4 dny po tom 😉

vaness5588
11. zář 2015

@keny123 dělala jsem si ho hned druhy den bolestí a už byl duch,další den ráno už hezká carka... Ale který den cyklu to bylo nebo tak ti nereknu,za prvé jsem to ještě dva roky po vysazení HA měla vše rozhazene a za druhé jsme mimi naplánovali tudíž jsem nesledovala 🙂

mor48tko
11. zář 2015

Já si dělala testy a pořád byly negativní.. Pak jsem začala mít bolesti v podbřišku a den ode dne se stupňovaly a dokonce to šlo až do kříže. Trvalo to týden, nakonec jsem skončila v nemocnici na kapačkách magnezia a na ultrazvuku nic nebylo, ale HCG v krvi ano.. Po týdnu se objevilo srdíčko.. Jinak testy jsem měla stále negativní, až po dálších dvou dnech byly //

eva118
11. zář 2015

Já měla ms pobolívání- nic hrozného, u obou těhotenství, ale myslím, že je to spíše prokrvením a roztahováním dělohy, než uhnizďováním. U druhého těhotenství jsem slabě špinila v době, kdy jsem měla mít ms. Taky jsem měla pěknou klepavku. Byl srpen, horko, já ležela přikrytá po bradu a bylo mi zima. Ten den u nás byla mamka, říkala jsem jí, že na mě něco leze, ona se usmála a že to vypadá, že jsem těhotná- ona čtyři těhotenství. Pak jsem někde slyšela, že jak se embryjko zakousne, tak oslabí imunitní systém maminky, aby jej tělo nevyloučilo, myslím, že to bylo ono, protože žádná nemoc se nekonala.

laguse
15. zář 2015

Ahoj, nevím, jestli to bylo hnízdění, ale asi 2 dny před očekávanou MS jsem měla v noci ostré křeče do podbřišku podobné menstruačním, ale ne stejné, takže mi bylo jasné, že se "něco" děje. To bylo v noci z pátku na sobotu. V neděli ráno už byl pozitivní test.

hope4
15. zář 2015

Ahoj holky, jsem dnes osmý den po KET , dnes pozitivní test (dr. MAX, mamatest jen duch 🙂 a břicho na ms mě bolí už cca pátý den, takže ano, hnízdění bolí 😀. Bolest jak na menstruaci, lišila se jen zvláštním popichováním a taky bolestí v tříslech 😀

ireniq
28. zář 2015

@keny123 jak to dopadlo?

lzii
28. zář 2015

@hope4 co je to KET ?

keny123
autor
28. zář 2015

@ireniq bohužel nijak 😒

ireniq
28. zář 2015

@keny123 Hmmm ☹ moc přeju, ať to co nejdřív vyjde...

keny123
autor
28. zář 2015

@ireniq moc děkuji,byl to první pokus,není kam spěchat 🙂

jitiss
14. pro 2015

Ahojky, 1.prosince jsem mela ovulaci a nechraneny styk. Dnes jsem si delala test a byl bohuzel opet negativni. Muze byt jeste brzo na testovani a nebo se apise zase nezadarilo?

evcamonca
2. led 2016

Ahoj holky, přidávám se do diskuze.. Rozhodli jsme se pro miminko o vánocích, v plodné dny jsme se hodně snažili. Po cca 3 dnech šílené bolesti v podbřišku jako když má přijít menstruace (ale tu čekám až za 12dní). Mohlo by to být hnízdění?

pekkaa
2. led 2016

@evcamonca 3dny jsou podle me hodne malo na hnizdeni.. To byva obvykle 6-12dpo..
Ale asi vsechno je mozne..

Jinak u me nebyly zadne bolesti ani spineni. Ale mela jsem implantacni pokles pri mereni bazalni teploty a to bylo 9dpo

evcamonca
2. led 2016

@pekkaa No, bolesti trvají už 6tým dnem a dneska mě začaly bolet prsa..

pekkaa
2. led 2016

@evcamonca tak uvidis no.. Tezko se to takto posuzuje. Muze to byt, ale nemusi..
BT nemeris?
Pockej par dnu a zkus test.
Drzim palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru