Sportovní kočárek. Máte tip?

miskas54
26. zář 2023

Dobrý den, už jsem prošla spoustu diskuzi, ale nenašla jsem přesně to, co jsem potřebovala. Z dřívějška mám zkušenosti s kočárkem Camarello, ale nevyhovovala mi dvojkombinace, a časem jsem ji nahradila tedy kočárkem Britax b-motion 4+. Ideální kočárek, dnes již bohužel neprodejný.
A nyní prosím k radě. Sháním pro miminko sportovní kočárek, na který jde nasadit korba/vajicko, a zároveň lze složit na placku do kufru (viz zmineny b-motion 4+). Prostě abychom se vyhli budoucímu měnění kočáru, protože dvojkombinace je špatně skladná. Dále bychom rádi, aby byl prostorný, měl delší
ložnou plochu, aby se v nem i starší dítě dobře vyspalo. Dále aby byl odpružený, váhově tak nějak normální (10-12 kilo), madlo na ruce nastavitelné, košík na nákupy větší, aby měl
polohovani nožiček, a aby šel lehce složit "na placku" (montování koleček při každém složení nee). A jednim z hlavních požadavků - aby šel stáhnout a vyprat v pračce. Již jsme obešli několik obchodů a ne a ne narazit na žádný, který by splňoval vše jako uváděný britax.

Našli jsme same tříkolky, což by nevadilo, a to Thule Urban Glide 2, TFK Mono2, Baby Jogger Summit x3, ale vždycky každému kočárku něco chybí. Dále jsme potkali treba P&M Royal, ale na to pry nejde dát korbička. Prosím, poradí někdo ze zkušenosti? Terénní být nemusi, stačí normálně do lesa...

Děkuji všem za radu 🙂

Modrý koník
26. zář 2023

@miskas54 Ahoj, doporučujeme ti zaslat svou otázku i do naší Poradny, kde ti odpoví odbornice: https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

krisstina93
26. zář 2023

Budeš muset z něčeho slevit, logicky nejde mít jen sportak a chtít na to nacvaknout korbu a vajíčko, to jsou proste kombinace. Do sportaku jde pro malé miminko dat vložná taška, ale vajíčko těžko. To proste musíš mít kombinaci, kde je podvozek a nacvakavas na to zrovna to, co potřebuješ. Ten britax byl přece taky kombinace.

miskas54
autor
26. zář 2023

@krisstina93 Ten britax jsem koupila jako sportak na netu (vyhlidnuty na pobocce), a k tomu zvlast dokoupila adaptery, vajicko a korbu. Sundala jsem potah sportaku a mela jsem konstrukci na vajicko/korbu, ktera byla kraskne skladna. Pak jsem jen opet navlikla a mam skvelej sportak. Ted hledam stejny typ kocarku, ktery dela napr. thule, tfk nebo baby jogger, ale chybi ostatni pozadavky. Ale treba petite and mars se hodně podoba britaxu, ale nejde tam dat adaptery. Tak se zde jenom ptam, zda nekdo nevi jeste o necem dalsim 🙂

zekrt
26. zář 2023

My měli britax motion 3 a byl uplně skvělý.