ABC Design Salsa 4 Air. Máte ho někdo a zároveň máte do 162 cm?

26. bře 2022

Ahoj, máte někdo kočárek abc design salsa 4 air a máte do 162cm? Kočárek jsem již koupila před několika měsíci, zkoušela jsem si ho v obchodě a bylo to fajn, jen je trochu vyšší rukojeť ale kdyby bylo něco na prd, tak ho nejspíš nevezmu. Jenže teď, jak je to již několik měsíců, tak přemýšlím, jestli je dobrý. Jestli není Moc vysoký a jestli přes něj vůbec uvidím. Vubec si nedokážu vybavit, jak jsem přes něj viděla. Kočárku je složený v krabici a nemám ho ani doma, takže vyzkoušet nemůžu. Tak me zajímá, jak to máte, jak jste spokojeni a jak přes něj vidíte, co máte do 162cm? Děkuji za odpověď. Ani foto Jsem si kdysi neudělala jak u něho stojím.

marky125
26. bře 2022

Ahoj, mám přesně ten, co je v odkaze. Měřím 158cm a dokonce si rukojeť trošku vysunu. Vidím přes kočárek dobře. Případně jsem někdy koukla bokem, když byla třeba díra na cestě.

autor
26. bře 2022

@marky125 ja mam tmavě modrý. Tak to je super, me prave přijde, ze je moc vysoký a mam strach, abych přes něj viděla.. Vubec si to nepamatuji ale vím, ze rukojeť jsem měla úplně dolů a stále na me byla vyšší, ale kočárek se mi moc líbil, ze jsem ho vzala. Ale kdybych přes něj neviděla, tak snad nejsem blázen 😀 moc děkuji

stockib
27. bře 2022

Ha, já mám 160 cm, za necelé 3 měsíce mám termín porodu a tento kočárek máme schovaný u tchanovců, vůbec mě nenapadlo, že by mohl být vysoký. 😀 Ale my se do něj zamilovali s manželem při první návštěvě v obchodě, takže jsme ho nakonec vzali, tak snad to bude dobrý. 🤣

autor
27. bře 2022

@stockib my šli právě také rovnou za nosem.. Jiny kočár nas nezajímal ani jsme jiný nezkoušeli a hned brali tento.. Mela jsem ho už vybraný na netu a v obchodě jsme jen zkoušeli 😀