Je možné používat kočárek ABC Design Salsa 4 Air spolu s autosedačkou Cybex Cloud Z i-size?

Zodpovězené
11. srp 2023

Ahoj,

máme kočárek ABC Design Salsa 4 Air 2019 a zvažujeme koupi autosedačky Cybex Cloud Z i-size.

Budou pasovat adaptéry?

Já tam napsaná řada pouze Cybex Cloud Q.

Děkuji

Ahoj,

ano, takové propojení kočárku ABC Design Salsa 4 Air a autosedačky Cybex Cloud Z i -size je možné. Potřebuješ k němu adaptéry ABC Design.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka