Hezký houpací koník, máte tip?

katkacelo
15. bře 2016

Ahoj,
chtěla bych pořídit pěkného houpacího koníka, ale nemůžu nikde najít nějakého fakt pěkného. Nechci žádnou modrou nebo fialovou plyšovou věc, chci něco, co fakt bude vypadat jako kůn, ale nebude stát majlant. Nemáte tip???

bartovka83
15. bře 2016

My máme doma klasiku, jako je na fotu, akorát celého hnědého. Máme ho už osm let (dcera ho dostala k prvním Vánocům ), houpala se na něm dcera, teď i syn a oba si s ním dodnes hrají, stavějí mu stáj z dek, dávají mu jako jídlo atd. Takže u nás je využity. Pokud se vám líbí zadejte do vyhledávače Houpaci konik Kids World.

katkacelo
autor
15. bře 2016

Malá by určitě nejradši toho růžového jednorožce. 😀 😀 😀 Díky za tipy.

kittykat22
15. bře 2016

Mamas and papas ma koniky pre dievcata

katkacelo
autor
15. bře 2016

Kittykat, tohle právě néé, díky. 😉 Mně se strašně líbí tito: http://houpacikun.cz/eshop.html, jenže ta cena... ☹

katherinaa
15. bře 2016

@bartovka83 taky ho mame a malej ho miluje když ho na nem houpu👍 kdyz se zmacknou usi tak rechta a cvala

kittykat22
15. bře 2016

@katkacelo co skusit bazar?

bartovka83
15. bře 2016

@katherinaa To je přesně on. Akorát nám už po těch letech dořehtal 😀

katkacelo
autor
15. bře 2016

A to řehtání je na nějakou baterku? Vyměňovací? Nedostane se k ní dítě?

bartovka83
15. bře 2016

@katkacelo Tak ty dřevění, jsou samozřejmě krásní, ale ta cena je fakt šílená. A za své děti mohu říct, že kdyby měly tohoto konika ze dřeva a toho našeho plyšového vedle sebe v pokojíku, tak na 100% proběhne bitka, kdo bude mít toho plyšového. Protože ten se dá i hřebelcovat. Děti na to asi koukají jiným okem než dospeláci, když to necháte na nich, tak holčičky si určitě vyberou právě toho růžového jednorozce 😉

bartovka83
15. bře 2016

@katkacelo Jinak teď jsem koukla i na ty další koniky ve vašem odkazu a ty za osmicku jsou teda fakt luxusní, ale ty peníze bych za to nedala. Ale jsou jak živí 👍

katkacelo
autor
15. bře 2016

@verena Tak ten je! O toho si snad napíšu ježíškovi pro sebe. 😀 😀 😀 Malá bude mít hřebelcovacího plyšáka. 😀

verena
15. bře 2016

No jo pořád není nejlevnější, ale zase stojí míň než osm tisíc. A jeho hodnota nebude klesat, teda pokud ho děti nedorasí 🙂. Já jsem jako malá strašně po koníkovi toužila, tak jsem koupila toho hřebelcovacího zrzavého. Děti se houpou a někdy ho krmí, asi je budu muset naučit stavět ty stáje. A to můj pořádkomilný manžel nerozdýchá 🙂.z
@katkacelo