Podvod - upozornění od Team modrého koníka. Přišlo také někomu?

verinikki
2. čer 2020

Ahoj,
ukázalo se mi v upozorněních asi dvacet zpráv za poslední 3 hodiny.
Máš novou odpověď od teamu Modrého koníka. Přečti si ji - klikací odkaz.
Navíc nová privátní zpráva Podezření na podvod:
Ahoj,

máme pro tebe důležitou zprávu týkající se podezřelého kupujícího v bazaru Modrého koníka. Věnuj jí prosím svou pozornost.

Víc podrobností a možnost odpovědět najdeš tady:
klikací odkaz

Pěkný den,
Modrý koník team

Ráda bych se poptala, zda to nepřišlo i nějaké z vás - jestli třeba nehackli bazárek, případně poprosím radu, jestli takto upozornění fungují opravdu obecně, případně poprosím o prověření někoho odpovědného.
Fakt se mi nechce klikat na odkazy z 20-ti zpráv a bez adresného oslovení.
Díky

malytlustyhroch
2. čer 2020

Tvuj pristup mi prijde velmi rozumny. Me nic neprislo. Kdyz mi nekdy neco prislo od MK, tak tam myslim zadne odkazy nebyly.

malytlustyhroch
2. čer 2020

Tak oprava, odkazy v automatickych zpravach od MK jsou spis pravidlem. Ale divny to, co popisujes je, tak snad ti zareaguji tady.

verinikki
autor
3. čer 2020

Tak od rána dalších 6 nových upozornění...

malenka3
3. čer 2020

@lostakova pomůže?

lostakova
3. čer 2020

@verinikki Ahoj, je to opravdu zpráva od Modrého koníka. Přes ten klikací odkaz se dostaneš na tu svou zprávu. Upozornění ti přišlo víckrát, protože se jedná o zprávu adresovanou více lidem a pokaždé, když na ni někdo odpoví, přijde o tom upozornění všem adresátům.

hojda
3. čer 2020

@lostakova To jako vážně? Takhle to zahltit?

lostakova
3. čer 2020

@hojda Ano, vážně. Zprávy určené více lidem posíláme jen ojediněle. A pokud si adresát nevypne upozornění, chodí mu upozornění na každou zprávu. Tím, že nemáme pohled z druhé strany, někdy se nám stane, že ne vše je dotaženo k dokonalosti. Info ale předám kolegům a věřím, že se podaří systém vylepšit.

krupka3
3. čer 2020

Je to zprava od mk ze ti nekdo poslal podvodnou zpravu na bazaru, akorat ti chodi upozorneni za kazdou uzivatelku, co to (nechapu proc) ma potrebu komentovat a odepisovat na to. Staci bezne vypnout, aby ti dalsi upozorneni nechodila.

verinikki
autor
3. čer 2020

@lostakova Tak děkuji moc🙂
Pro příště aspoň vím, co a jak.

gineva
30. dub 2023

Dobrý den, hlásím podvod.

zelenaesmolda
30. dub 2023

@gineva takhle ho asi nenahlasis

gineva
30. dub 2023

@zelenaesmolda už je nahlášeno a zablokováno.