Silný otok tváře. Co dělat?

matejbolimezub
23. dub 2023

Zdravím nedávno se mi ulomil kus zubu a nebolelo to neměl jsem žádné problémi. Včera večer začal zub bolet a natýkat tak jsem si vzal pouze prášek a dnes ráno sem se probudil se silným otokem tváře a mírnou bolestí zubu co mám prosim dělat a mám se toho bát ?

sanyy22
23. dub 2023

@matejbolimezub co takhle zajít si k zubaři?

lencaa11
23. dub 2023

@matejbolimezub může to bejt zánět zašla bych na pohotovost

matejbolimezub
autor
23. dub 2023

@sanyy22
@lencaa11 nemám spíše počkat do zítra a zajít k mému zubaři?

lencaa11
23. dub 2023

@matejbolimezub záleží na bosleti ale neodkládala bych to

matejbolimezub
autor
23. dub 2023

@lencaa11 nebolí skoro vůbec a prášek sem měl naposledy včera kolem 11 večer takže si myslím že prášek uz přestal fungovat tak zatím jenom leduji

matejbolimezub
autor
23. dub 2023

@matejbolimezub mám se něčeho bát ?

slecnami
23. dub 2023

Po ránu je otok u bolavého zubu "normální", pokud teď skoro nebolí, zajdi zítra ke svému zubaři, jinak dnes pohotovost.

sanyy22
23. dub 2023

@matejbolimezub no hele, skoč si na zubní pohotovost, tam se tii na to podívají, neboj se. 🙂

slecnami
23. dub 2023

@matejbolimezub A teda "silný otok" si představuji jinak, takže se rozhodni podle té bolesti, ale píšeš, že teď nepotřebuješ ani prášek, takže to asi tak hrozné nebude.. 🙈

matejbolimezub
autor
23. dub 2023

@slecnami
@slecnami děkuji za rady prášek nepotřebuji, nebolí to jenom pouze nateklé tak pouze leduji budu rád za více info

matejbolimezub
autor
23. dub 2023

Zasílám kdyžtak lepši foto

misicka1988
23. dub 2023

@matejbolimezub Teď jsem měla to samé, veliká bolest zubu, další den pouze otok. Zub mezitím odumřel. Řeším to už měsíc, nyní mám v zubu čepy a na další kontrole mi ho bude už zavírat .

matejbolimezub
autor
23. dub 2023

@misicka1988 co mám prosim tedy dělat?

misicka1988
23. dub 2023

@matejbolimezub Ledovat, skočit zítra k zubařce. Ta zub vyčistí a nechá asi nějakou dobu otevřený. Možná napíše i antibiotika - já je dostala.

matejbolimezub
autor
23. dub 2023

@misicka1988 dobře děkuju a mám se něčeho bát ?

misicka1988
23. dub 2023

@matejbolimezub Nevím, snad maximálně že se nepodaří zub pořádně vyčistit hned napoprvé, jako se stalo mě. Dostala jsem do zubu vložku, ale ještě večer jsem si ji musela by dát protože mě to bolelo. Druhý den jsem jela na dočištění, dostala jsem znovu vložku, ale to už bylo ok. Teď tam mám ty čepy a čekám na další kontrolu. Zub neboli.

matejbolimezub
autor
23. dub 2023

@misicka1988 bojím se aby to nebyl zánět okostnice

malinkata
23. dub 2023

Zánět jako prase.

lv
23. dub 2023

Leduj, zitra k zubaři. Co na to rodiče?

slecnami
23. dub 2023

@matejbolimezub Tak beru zpět, máš to nateklé fakt hodně 🧐...zítra k zubaři a neboj se, určitě ti pomůže 😉 Pokud to tedy teď tolik nebolí, na pohotovost bych osobně nešla, přece jen tam člověk nemůže čekat zázraky, oni na té pohotovosti se s tím moc nepiplají, počkala bych ke svému lékaři...

matejbolimezub
autor
23. dub 2023

K praktickému nebo rovnou zubař

zelenaesmolda
23. dub 2023

@matejbolimezub
Zajela bych na gyndu

zelenaesmolda
23. dub 2023

Nekrmte trolla,nejaky pubertak se tu dobre bavi.

exbordelar
23. dub 2023

@zelenaesmolda 😆👍🏼

matejbolimezub
autor
23. dub 2023

@zelenaesmolda prdel si dělejte z nečeho jiného