Menstruace. Proč mi nedala dr. vyvolávačku už dříve?

melek5
26. únor 2024

Ahojky děvčata potřebují poradit,moje menstruace byla naposledy 15.12 dělala jsem těhotenské testy ale negativní byla jsem na gynde všechno čisté oba vaječníky žádná cysta žádná volná tekutina tak řekla že je možné že jsem otěhotněla později a že mi injekcí dávat nebude sliznice byla 5mma dneska to samé akorát sliznice 7mm dala mi vyvolavacku tak jsem zvědavá jestli mi to přijde nebo ne a teď se ptám proč mi ji nedala už předtím když ikdycyh přece byla těhotná tak by to ničemu neuškodilo 🙈🤦

lencaa11
26. únor 2024

@melek5 tak zas za každou cenu dávat hned injekci je taky zbytečně je fajn že lékař počkal proč hned injekce není to špatně že počkal lékař uvidíte zda zabere teď injekce

cilkat
26. únor 2024

Jasně, že injekce, která má vyvolat odloučení sliznice by v případě těhotenství nesla velmi vysoké riziko potratu... (člověk by řekl skoro jistotu... ale v biologii jisté není nic). Předpokládám, že trváš na pravidelném cyklu právě proto, že se snažíte otěhotnět, ne? Takže trvat na tom, že lékař chce mít jistotu, že nejsi nějak "skrytě" těhotná je zcela v pořádku.

melek5
autor
26. únor 2024

@cilkat ahaa děkuji 🥰