Cysta nebo těhotenství? Bez MS, bolest v kříži

kocicka1995
10. črc 2015

Ahoj holky, jsem tady nová a potřebovala bych poradit. 🙂 Minulý měsíc jsem nedostala menstruaci a měla jsem mírné bolesti v podbřišku tak jsem šla na gyndu a doktor mi zjistil cystu na vaječníku (myslím 4cmX4cm). Píchnul mi vyvolávačku a za týden 7.6. jsem dostala menstruaci. Po pěti dnech jsem byla na kontrole a vše bylo v pořádku. Nikde žádná cysta. Ovšem dnes je už 10.7. a já opět nedostala menstruaci :( ke všemu již 4 dny mám nepříjemnou bolest v kříži jako při menstruaci která jde až do stehen, lehce mě pobolívá podbříšek (jak na levé tak i na pravé straně, ale řekla bych že více cítím levou stranu), jsem neustále unavená a častěji chodím na malou a zvláštně mě bolí bradavky při zmáčknutí. A před 10 dny mi bylo velmi špatně od žaludku a zvracela jsem. Teď už mi špatně od žaludku není.... Myslíte si že je to opět cysta? Nebo spíše těhotenství? S přítelem se o miminko nesnažíme ale nepoužíváme žádnou antikoncepci, pouze přerušovanou soulož. Za miminko bysme byli moc rádi. Těhotenský test jsem si dělala včera večer ale byl to pouze 10 od Pepina a vyšel negativně. Zatím si myslím že je na test brzo, mám teprve 3 dny opožděnou menstruaci ale myslím si že to opět nedostanu. Cyklus mám 28-30 dní. :( Nechci mít opět cystu když jsem ji měla před měsícem. Neměla jste některá stejné problémy jako já? :( s přítelem bysme si přáli miminko. Zatím žádné děti nemám. Už jsem z toho zoufalá... jestli to do týdne nedostanu budu muset zase na gyndu :( Děkuju všem za odpovědi 🙂

misula29
10. črc 2015

@kocicka1995 za prvé si myslím, že 3 dny po očekávané ms by už na testu mělo být něco vidět ,ale jsou i případy ,že se objevil pozitivní test až třeba po týdnu, ty příznaky by i odpovídaly ,ale můžou být také psych. původu. Jinak mě se začaly taky dělat cysty z ničeho nic a snad každý druhý měsíc 😒 Akorát nechápu,že píšeš ,že byste miminko rádi a přitom provozujete přerušovaný sex...

kocicka1995
autor
10. črc 2015

Miminko přímo neplánujeme ale kdyby se nám zadařilo tak bysme byli moc rádi. 🙂 Svatbu plánujeme příští rok tak bychom chtěli miminko spíše až po svatbě. Jinak vůbec netuším proč se mi začaly tvořit cysty :( Už vážně nevím co dělat víc pro svoje zdraví než dělám :(

misula29
10. črc 2015

@kocicka1995 nevím čím to je,těch cyst je spoustu druhů,ale to by ti měl říct doktor, mě se začaly dělat vodní. První jsem měla loni v říjnu a od té doby jsem měla asi 4 ,který jsem měla potvrzený, odešly vždy s ms ,jen jednou se mi díky cystě udělal na tt slabý duch,jinak nikdy. Třeba klapne to mimčo 🙂 zkus tt za pár dnů a uvidíš 🙂

kocicka1995
autor
10. črc 2015

Děkuju moc za odpověď 🙂 budu doufat i kdyz si myslim ze je to zase cysta ale děkuju 🙂