Krev v moči. Máte podobnou zkušenost?

tvrdamama17
10. pro 2022

ahojte vsetci potrebovala by som.pomoc ci ma niekto podobne skúsenosti....pri náhodnom ultrazvuku mi zistili divertikul močového mechúra bo som u urológa a tam mi nasli krv v moci ...ale moc je v poriadku nemam ziadny zápal ani nic...dlhsie ma uz boli vzadu chrbát na pravej strane ...bojím.sa by som nemala nádor na mocovom.mechúre

merope
10. pro 2022

Tak nádor by při tom ultrazvuku měli vidět taky, ne?

tvrdamama17
autor
10. pro 2022

@merope To neviem ....zistili mi na ultrazvuku len ten divertikul

merope
10. pro 2022

@tvrdamama17 Určitě budou zkoumat dál, ale nádor, kdyby, tak by musel být nějaký absolutně pidi a zatím nevýrazný - jinak by ho na UTZ viděli taky.

tvrdamama17
autor
10. pro 2022

@merope Bolesti mam uz dlho asi tri mesiace ma boli vzadu chrbát na pravej strane

linethe
10. pro 2022

Já měla krev v moči a kultivace moči čisté opakovaně. Než jsem se dostala na urologie, tak jsem dostala ledvinovou koliku. Takže krev v moči prý byla kvůli tomu kamenu.

tvrdamama17
autor
10. pro 2022

@linethe ale mne robili sono tak by videli keby tam bol.kamen

tvrdamama17
autor
10. pro 2022

@linethe A ako dlho si mala bolesti ? Ja mam bolesti uz dlho asi tri mesiace

linethe
10. pro 2022

Dlouhou cca čtyři měsíce. Jednou jsem skončila na pohotovosti pro bolesti zad a břicha. Udělali sono, rtg, krev a nic nenašli. Uzavřeno jako zánět moč. měchýře. V moči stále krev a bílkovina, ale bez známek bakterie. A pak prisela kolika. A kámen byl vidět jen na RTG.

tvrdamama17
autor
10. pro 2022

@linethe Hm tak si ma trosku ukludnila.dufam.ze u.mna to bude tiez nieco podobne ....ja mam bolesti vzadu na chrbte som myslela ze to je z čriev tak som dokonca bola na kolonoskopii a nakoniec my nasli krv v moci tak idem na cystoskopiu budúci tyzden tak sa bojím velmi aby to nebol nejaky nádor na oblicke alebo.mocovom mechúre

tvrdamama17
autor
10. pro 2022

@linethe mne ta bolesť ide uz aj do nohy mala si aj ty tak ?