Oblíbené legíny - značka. Jaké se vám osvědčily a vydrží?

2veverka
27. led 2021

Holky, které černé legíny máte nejraději, osvědčily se a vydrží? Na doma mám ráda legíny z Tchiba (biobavlna), strašně příjemné, ale po čase se oderou. Prosím, podělte se.

drep
27. led 2021

Youngprimitive. Jsou nádherné, fakt kvalitní, hrozně příjemné. Nosím je jak do města, tak na turistiku na těžko. A teď jsem si oblíbila od Byveru.cz zateplené, ale mám i jedny klasicky bavlněné na jaro až podzim

mamikry
27. led 2021

@2veverka Mam bambusove od Reparady. Nevytahuji se, nezmolkuji a barva nebledne. Navic by mel byt bambus funkcni material.

lamiaaa
27. led 2021

Nedávno jsem si pořídila od Atomratu a taky jsou hodně pohodlné Lelosi. Ale mám je krátce, tak nevím, jak časem.

neomenia
27. led 2021

Mám teď nové Lelosi od Ježíška, a jsou jak druhá kůže. Úžasné!

rosa106
27. led 2021

@2veverka Dragonfly🤟🏼 Neprůhledné, mám je x let a porad vypadají a drží skvele. Na cvičení i na doma.

2veverka
autor
27. led 2021

Holky, děkuji za úžasné reakce! Je vidět, že legíny jsou důležité...
@lamiaaa Na Atomrat jsem se taky koukala, velmi příznivá cena. Jsou opravdu kvalitní?
@rosa106 Jsou i k sukni, nebo spíše sportovní?
@mamikry
@drep Reparáda a youngprimitive jsou z těch dražší, doufám, že se to oplatí...

2veverka
autor
27. led 2021

Jo, a ještě bych uvítala názor, jestli se vám osvědčila i jiná barva než černá, třeba nějaká žíhaná apod.

drep
27. led 2021

@2veverka já u youngprimitive opravdu nelituju jediné koruny

mamikry
27. led 2021

@2veverka Ja jsem spokojena. Mam je uz dva roky a porad jsou jako nove.

goovana
28. led 2021

@2veverka lelosi

mefika
17. dub 2021

@2veverka mám lelosi už asi devět kousků a perfektní pořád jak nové

chaira
17. dub 2021

Mám také Lelosi a příjemnější materiál sem neměla . Za tu cenu se vyplatí a jsou po vyprání pořád jako nové. Hebkost sama🤗

zelenaesmolda
17. dub 2021

@2veverka HMko

hermanecka
17. dub 2021

Holky,vy co mate Lelosi..opravdu se v nich nepotite? A jakou velikost doporucite pri 170cm a 70kg, mam rada opravdu max pohodli..dekuji

mefika
18. dub 2021

@hermanecka napíšu ti zprávu.

jpavlu
8. srp 2022

Jaké zkušenosti máte se značkou nebbia? za mě krásné střihy, materiál moc příjemný a velmi elastický. i když některé modely mírně prosvítají. Nové kolekce 2022 má materiál ještě příjemnější, měkčí a méně průsvitný.

2hanah
8. srp 2022

Já si chodím kupovat klasické černé bavlněné (asi s elastanem) do Decathlonu, za 199,- nebo 249,-, to už přesně nevím, jsou pohodlné, vůbec se mi netrhají mezi nohama, což je pro mě nejdůležitější ukazatel, ani jinde a taky je pro mě luxusní ta cena.

jpavlu
8. srp 2022

@2hanah To jo, ale klasické bavlněné nejsou úplně vhodné na sport, protože hodně hůře schnou než technické vlákno. A také to u nich není slavné s barvami, protože více "vyšisují".

jola777
8. srp 2022

Já mám nejraději ze Sportisima (Reebok, Adidas, Nike), případně z Astratexu. 🙂

2veverka
autor
8. srp 2022

@jola777 A z Astratexu které prosím tě?

jpavlu
8. srp 2022

Já si dobře vyberu v eshopu CoolPohyb.cz - dobré fotky, často i s modelkami, u kterých mají psané míry.

2hanah
8. srp 2022

@jpavlu já mám zase radši bavlněné, protože v těch "umělých" mi není příjemně a potím se v nich nebo mě naopak studí. A taky jsem nepsala, že je mám na sport, spíš je mám na doma nebo normálně ven s dětma.

krisstina93
8. srp 2022

Lelosi a barevné legíny mám ráda z dedoles :D tam se mi líbí, že každá nohavice má jiný vzor :D

2veverka
autor
9. srp 2022

@2hanah Souhlasím, mně někdy přijdou ty umělé materiály na sport nepříjemné.

jpavlu
17. srp 2022

@2veverka Někdy ano, záleží, co preferuješ. Záleží na materiálu (typ, pružnost, povrchová úprava, síla, ...) Zkus třeba podle tohoto filtru - výběr extra pohodlných legín různých značek: https://www.coolpohyb.cz/extra-pohodlne-leginy/

jola777
22. srp 2022
anetnova
Autor odpověď smazal
Zobraz
anetnova
12. srp 2023

Legíny jsou můj nejoblíbenější kousek oblečení, mohla bych je nosit pořád! Je ale fakt, že to chce trochu investovat a koupit kvalitní, aby dělaly hezkou postavu a neprosvítaly. Teď jsou pro mě č. 1 legíny Hexfit, ty dělají fakt super zadek 😄 mám konkrétně tyto https://www.hexfit.eu/leginy-duality-tmave-sede/ Doporučuji všem milovnicím legín 🙂 zkusila jsem hodně značek a tyto jsou fakt top.