Vlasy - maska Kerastase. Máte zkušenost?

28. srp 2024

Ahoj,mám vlasy se suchýma konečkama a u hlavy se rychle mastí.A ty konečky,nebo spíše více jak konečky suché hodně.
Našla jsem si masku od Kerastase,ale je dražší.Máte s tím někdo zkušenost?Děkuji

xnikax1
28. srp 2024

Tady se píchnu, mam to samé. U hlavy mam druhy den po myti hlavu uz mastnou a konce mam suché. 🪡

veronicka89
28. srp 2024

Umyvat na 2x
Nekupovat sampon na mastne vlasy
Nedavat sampon az na konecky
Davat masku nebo kondicioner vicemene jen na konce
Umyvat vlaznou vodou
Vyfenovat vlaznym vzduchem u hlavy az do sucha
Je mozno po umyti oplachnout vodou s trosku octem

Nenechavat dlouho v turbanu apod...

Po umyti pouzit klidne malinko olejicku nebo nesmyvatelny kondicioner ( leave in) od pulky vlasi dolu - ne korinky ani kuzi...

Ono pokud ten sampon neni uplny humac tohle v podstate pomuze...

autor
28. srp 2024

@veronicka89 děkuju,tak se pokusím tak dělat😊 a stou maskou Kerastase nemáte zkušenosti?

veronicka89
28. srp 2024

Mela jsem par vyrobku , ale nafsena jsem z toho nebyla , me vic vyhovuje levnejsi guhl nebo john frieda

slecnami
28. srp 2024

Maska od Kerastase je skvělá, nádherně voní, ALE...tak jako tak se zázrak s mými vlasy nekonal, resp.byly pěkné (měla jsem celou sadu - šampón, maska, olejíček), ale v podstatě udělala to, co levnější z drogerie...takže pokud ti nevadí vyšší cena, tak ji zkus😊👍

autor
28. srp 2024

@slecnami právě že mi vadí ta vysoká cena

corry21
28. srp 2024

Z Kérastase jsem rozhodně nadšená nebyla. Masku mam taky, takový průměr. Asi každýmu sedí něco jinýho, já jsem teď dlouhodobě spokojená s alternou. Za mě se vyplatí připlatit, kór když nejsou vlasy úplně jednoduché na údržbu, vyplatí se to

dashyyy
29. srp 2024

Já mám teďka Kerastase šampon a kondicionér, vlasy se mi celkem mastí a hlavně mívám alergické reakce pokožky na různé složky šamponů, okamžitě se mi začne hlava loupat a tady tenhle šampon je fajn, hlava nesvědí, neloupe se, krásně voní, takže spokojenost

alice180
29. srp 2024

Ještě doporučuju před fenovanim, žehlením nějaký ochranu před teplem ve spreji

veronicka89
29. srp 2024

@alice180 ono zase pozor a lehce a hl. ne korinky kvuli toho masteni 🙂

veronicka89
29. srp 2024

@alice180 ono kdyz se fenuje jemne vlazne jen do sucha ani zadna ochrana treba nebi , spise to vlas zatizi