Suché vlasy po melíru. Co na ně?

katanovobran
16. bře 2021

Ahoj holky,nevíte co na suché a zničené vlasy od meliru ? Nějakou dobrou masku z drogosky ? Vlasy mi neustále elektrizují

mamikry
16. bře 2021

@katanovobran Nejlepsi zabaly na suche vlasy jsou z olivoveho oleje, vajicek, medu nebo hydratuje majoneza. 😉 Na netu bude urcite spousta receptu.

pampeliska1313
16. bře 2021

Mně pomáhal kokosovej olej, trochu toho vemnu do vlasů, pokud jsou hodně suchý, klidně nechám přes noc a další den umeju. Jen toho nedat hodně, protože opravdu promašťuje. Popřípadě kondicioner, nechat ve vlasech třeba dvacet třicet minut, dat tam ještě třeba igelitovy pytlik a obalit ručníkem a pak umýt. Opakovat třeba dvakrát do týdne.🙂

pampeliska1313
16. bře 2021

Nebo mě ještě napadá, ze se mi vlasy zlepšily po allepskem mydlu, stojí asi stovku a koupila jsem ho normálně v DM. A to je teda dobrý i na lupy..

katanovobran
autor
16. bře 2021

@pampeliska1313 a opravdu vám ten Kokosak pomohl,není to prave poprvé co tohle slyším ze ten kokosový olej je dobry 😊

mamikry
16. bře 2021

@katanovobran Mne treba vlasy hydratuje, ale nekdy muze i vysusovat, treba zkusit. Na meliry tezko rict.

pampeliska1313
16. bře 2021

@katanovobran já měla hodně suchý vlasy po barvení, takže jsem ho sama zkoušela. Ono to asi působí jako kondicioner, ze to ten vlas obalí takovou ochrannou vrstvou plus nějak vyzivi. Nevim jestli je to u masek na vlasy stejný, ale třeba na kosmetice nás učili, ze masky na oblicej v drogerkach jsou k prdu, protože je tam málo účinných látek co by opravdu pomohly.. sama za sebe bych prvně zkusila něco přírodního a když to neklapne (ale dejte tomu tak měsíc) vrazit peníze do nějaký masky, která má dobrý recenze a je kvalitní. )

amazonkajanik
16. bře 2021

@katanovobran kokosak se hodně doporučuje a co je taky důležité, při běžném mytí, po použití kondicioneru vlasy oplachovat vlažnou vodou,aby se vlasovy folikul uzavřel a opět neprosychal. A pokud to byl drogerkovy melir, tak než ten, je šetrnější zesvetlovac. Třeba odbarvovac od syoss je pro vlasy fakt masakr ...