X DPO - to čekání je šílený

elzab
28. kvě 2019

Ahoj, jsem 9 DPO a potřebuji někoho kdo je na tom podobně jako já a s kým můžu sdílet své čekání na pozitivní test nebo v horším případě MS. Určitě někoho kdo trpí stejně jako já najdu 😁😁 to čekání je šílený... Pojďme se podpořit 😊

klonkytka
28. kvě 2019

@elzab očekávám menstruaci v pondělí. Teda spíš už ji nechci...držím palce...😊😉 Je to nekonečné. Začínám věřit na to, že dítě je dar

elzab
autor
28. kvě 2019

@klonkytka no to teda, pro mě byl dar i ovulace a do nedávna i menstruace... Takže nevíš kolik jsi přesně dpo?

klonkytka
28. kvě 2019

@elzab před dvěma týdny jsem byla u gynekologa a ten mi řekl že mi praskne folikul 12 den cyklu. Tak jsem byla i ráda, že mi to řekl z ultrazvuku. Tak bych teď měla být 11 den asi Po

elzab
autor
28. kvě 2019

@klonkytka a kdy chceš dělat test? Vydržíš? 🙂

klonkytka
28. kvě 2019

@elzab už mě to láká. Možná zítra

sudylichozrout
28. kvě 2019

@elzab ahoja, ms cekam v nedeli, dnes jsem 5 dpo, tak uvidime, jestli dorazi 🙂

elzab
autor
28. kvě 2019

@klonkytka tak doufám že se pochlubíš 😊 já dělala dnes, ale já jsem maniak 😂
@sudylichozrout ty jo nemáš nějakou krátkou luteálku? Měříš teplotu?

klonkytka
28. kvě 2019

@elzab též mi to příjde krátké. Ale nechci tu dělat chytrou.

klonkytka
28. kvě 2019

@elzab Joo určitě se ozvu 😁 kdyby to klaplo budu v sedmém nebi 🌌🤰🤩

elzab
autor
28. kvě 2019

@klonkytka to věřím a přeji ti to 😊 já mám 4 testy a ráda bych aby aspoň jeden vyšel pozitivní, tak se budu snažit ob den to mi vychází do 17 dpo, to už by snad mělo být rozhodující, pokud to do té doby nedostanu... 😁

sudylichozrout
28. kvě 2019

@elzab mam 9-10 dnu. Nikdy to nevadilo 🙂 Nemerim, neni to potreba.

klonkytka
28. kvě 2019

@elzab jj je to někdy nekonečné... nejdřív chvíle euforie před menstruací...že by to vyjít mohlo, pak ta potvora přijde, tak jsme naštvaná a smutná...a pak znovu.... snad už to vyjde 😊😉

zandulak
28. kvě 2019

Ahoj holky jsem na tom stejně. Jen nevím jak to bude u mě. Ke styku u nás došlo 14.den cyklu. A takové to ovulační špinění jsem měla od 17.dne až do 19. ( kdy byl takový bílý výtok) a potom došlo ke styku 21. den cyklu. MŠ čekám za 9 dni, ale test zatím nic neukázal. Bolí me prsa, jsem taková nafouklá a taková nepříjemná. Ale tohle mívám i před MS. Tak nevím holky co myslíte vy? Držím vám palečky, aby vám test ukázal // 🙂

klonkytka
28. kvě 2019

@zandulak já zase měla teď krev a špinění po sexu... možná je to nidace?????nebo jen náhoda?

zandulak
28. kvě 2019

@klonkytka tohle je děs, spekulace nad každým “příznakem” 😏 mam to ted taky :(

elzab
autor
28. kvě 2019

Já nic moc nepociťuji, trochu občas zabolí břicho, občas prsa, ale nic velkého, běžně bych si toho asi ani nevšimla... snažím se dohledat jak vypadalo první těhotenství. Vzpomínám si, že ještě před testem jsem měla jedno odpoledne šílenou žízeň. Byli jsme u kamarádky, já vypila skleničku, v zápětí druhou a dala bych si i třetí, ale bylo mi to blbý 😂😂 a vy už máte děti?
@sudylichozrout takže ty už máš aspoň jedno dítko? Jestli mohu dedukovat z toho, že 9-10 dnů LF nikdy nevadila? 🙂

elzab
autor
28. kvě 2019

@klonkytka klidně mohla být nidace, případně mohla prasknout nějaká cévka, pokud se vám zadařilo je to tam překrvené 🙂

klonkytka
28. kvě 2019

@elzab jeste nemáme děti. Proto se na to své těším..a taky se moc sleduju...každý měsíc nějaké příznaky a pak prd z toho a menstruace 🤣 přítel už je ze mě chudák asi hotový...a to je teprve začátek..co teprve až otěhotním 😃 někdo mi řekl, ať nechodím sem na modrého koníka, dokud nebudu těhotná. Mě to baví sem chodit. Líbí se mi jak se tu všechny navzájem podpoří. Nikdo se nikomu nesměje. A díky Modrému konikovy j zase teoretický chytrá 😃🤣🤣 s praktickou částí to už vázne no co už...snad se každá jednoho krásného dne dočkáme 😀

klonkytka
28. kvě 2019

@elzab právě mě zaráží že nikdy se mi to pri sexu nestalo. Tak je tu malinká naděje 😃

sudylichozrout
28. kvě 2019

@elzab jj, mame 2 holcicky 20 mesicu od sebe, mladsi mela v dubnu rok 🙂 Tretatko bychom radi, ale nechavame to plynout. No a nahoda mi ted sla asi trochu naproti, posunula se mi tento mesic necekane ovulace 😃 Tak jsem zvedava, jestli bude tretatko taky 20 mesicu od prostredni 😀

elzab
autor
28. kvě 2019

@sudylichozrout tak z toho ta uživatelská přezdívka 😂😂
@klonkytka hele já probrala tolik teorie všude možně po netu. 😁 😁 😁 Už zkoumám i své sliny doma v mikroskopu 😂😂

klonkytka
28. kvě 2019

@elzab ten mikroskop je zajímá věc. Přítele napadalo, že bychom si ho koupili. Nemyslím ohledně početí, ale sledovat se dá hodně věcí 😊😃

elzab
autor
28. kvě 2019

@klonkytka já už ho mám doma dlouho. Sledovala jsem ledacos 😊 ale já mám klasický, jako jsou ve školách 😊

misak48
28. kvě 2019

Ahoj holky, jestli dovolíte, přidám se k vám. Potřebuju se trošku vypsat z toho jak magořím a nechce se mi nikam do rozjeté diskuze. Momentálně upřímně doufám, že jsem dnes 2 DPO. Ale zjistila jsem, že stejně jako si dokážeme vsugerovat těhotenské příznaky, tak já si nejspíš dokážu vsugerovat ty ovulační... Jsem totiž 4 měsíce po porodu a plně koním, takže samozřejmě cyklus mi ještě nenabehl. Naše malá je ale úplně pohodové miminko, tak jsme se s manželem rozhodli pořídit jí sourozence co nejdřív, aby měla parťáka. Vím, jak nepravděpodobné je teď otěhotnění, ale taky vím, že se to stává. Takže od té doby, co jsme se dohodli "nechat tomu volný průběh" já jsem jako magor. Pořád se sleduju a pořád mám pocit, že už se vlastně blíží ovulace. Teď naposled jsem měla asi tři dny krásný bílkový hlen, který vyvrcholil v sobotu obrovskou chuti na sex a v neděli drobným špiněním. Tak jsem byla přesvědčená, že v tu nedeli mohla být ovulace. Ale čípek zůstává spíš nahoře. Tak se spíš bojím, že jsem se na "může se to stát" upnula natolik, že pripisuju běžnému poporodní chování těla neexistující příznaky ☹

sudylichozrout
28. kvě 2019

@misak48 ahojky, ja jsem otehotnela z uplne prvni ovulace 7 mesicu po porodu prvni dcerky. Nemenstruovala jsem, dcerku jsem odstavila cca 10 dnu predtim. Bohuzel jsem pak chytla horecnatou chripku a potratila (a znovu otehotnela za 3 mesice), ale to nemeni nic na tom, ze je samozrejme mozne otehotnet bez menstruace (pri startu cyklu) a i pri kojeni.
Na urputne sledovani se vybodni, akorat si trapis hlavu a bude se ti tehotnet hur.

elwe
29. kvě 2019

@misak48 ahoj, já mám teď podobnou zkušenost, jsem 10 měsíců po porodu a hodně kojím, a najednou se mi objevil bílkový hlen a jeden den mě píchalo na levé straně a po týdnu jsem dostala první na od porodu, takže předpokládám, že to ovulace vážně byla. Akorát ta luteální fáze byla na otěhotnění dost krátká, dřív jsem mívala kolem 14 dnů.

elzab
autor
29. kvě 2019

@misak48 ahoj, je pravda, že při kojení se těžko rozjede cyklus, ale stává se to mnoha ženám, tak proč by ne tobě? 🙂 Ale jestli můžu doporučit, začni měřit teplotu, tento měsíc jsem měla jasné příznaky, včetně ovulačního krvácení a až podle teploty jsem poznala, že to ovulace nebyla, ta přišla až o víc jak týden později... Podle toho teď vím na čem jsem a potvrdila jsem si k tomu další příznaky - hlen, čípek a bolest břicha... Hlen a čípek dokonce byli ještě téměř dva dny po ovu, takže nebýt teploty, na kterou spoléhám nejvíce, myslím si, že jsem dnes 8 dpo a ne 10...

misak48
29. kvě 2019

@sudylichozrout já vím, jenže jsem úplně marná... Pořád si říkám, že přece už jedno úžasné dítě mám, tak je jedno, kdy bude druhé. Ale pořád se mi ta myšlenka do hlavy vrací 😀

@elwe tak to ráda slyším 🙂 já mývala před dcerou luteální fázi 10-11 dní a otěhotněla jsem dvakrát na první pokus. První sice pak zamlklo, ale to s tím nesouvisí 🙂 mimochodem tvůj nick je mi dost povědomý, když říkáš 10 měsíců po porodu, nepotkali jsme se v cervencovkach 2018, než jsem potratila?

@elzab s tou teplotou to není tak jednoduché. Jak kojim, tak bych nebyla schopna zajistit pravidelný režim, aby měly grafy správnou vypovídající hodnotu 🙂 navíc se snažím moc se "na to neupinat" 😀 ale jinak souhlasím, že měření je nejspolehlivější metoda na zjištění ovulace. Měřila jsem mezi před dcerou uz od prvního cyklu po revizi (ještě než jsme se začali snažit), protože u toho prvního těhotenství mě doktorka pořád středověká tím, že "je to menší než by podle MS mělo být". Pak to sice zamlklo, ale souvislost to s tím nemělo. Až díky měření jsem zjistila, že mám hodně krátkou LF, takže ovulace je posunuta proti těm jejich předpokladům hodně dozadu a proto byl plod pořád menší...

elwe
29. kvě 2019

@misak48 jee, tak to jsme se asi potkaly, v červencovkách jsem 🙂 To je dobře, že vám to vyšlo a už máš taky miminko 🙂

misak48
29. kvě 2019

@elwe já už jsem si vzpomněla, proč si tě pamatuju 🙂 tys psala, že taky studuješ strojařinu, že? Jojo, u nás to dopadlo nakonec výborně. V prosinci revize, pak jsme se snažením počkali až do května, abych tu školu dodělala přecijen v klidu. A zadařilo se na první pokus, takže v září jsem statnicovala v půlce těhotenství a v lednu porodila zdravou holčičku 🙂 a vy se teď snažíte o druhé?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru