Vitamíny na otěhotnění. Co Vám pomohlo?

martinakokyova
17. únor 2020

Ahoj holky, chci sis koupit nějaké vitamíny nebo něco na podporu k otěhotněni.. nevíte o něčem? Nebo pomohlo něco někomu a otěhotněl?

dendasubaristka
17. únor 2020

@martinakokyova ahoj hodně chválena je fertiprona 🙂 a je s těch asi nejlevnější i.

pro89
17. únor 2020

@martinakokyova mě bohužel fertiprona nepomohla , ale pomohl mi kontryhel . Bohužel to nedopadlo , se teď v lednu jsem ho zase pila a na ovulacnim testu zase po dlouhé době dálnice jako už hoooodne dlouho ne 😊 teď čekám na výsledek 🙂 Při tom minulém jsem pila jen tak jak jsem si vzpomnela a po dvou měsících to vyšlo

dendasubaristka
17. únor 2020

@pro89 no mě zas nesedí kontryhel :( každému něco jiného no

pro89
17. únor 2020

@dendasubaristka to samozřejmě , jen říkám svou zkušenost 😉

aleenka1234
17. únor 2020

Mě pomohl horský jalovec (med)

pavlusak
17. únor 2020

@martinakokyova me pomohl kontryhel a fertiprona

mapet85
18. únor 2020

Nosifol

barborakrt
18. únor 2020

Nám pomohl Natifem Duo, párová léčba. Druhý měsíc se zadařilo 🙂

terinka212
28. únor 2020

@barborakrt a to jsi uzivala jak dlouho a jenom ty nebo oba?

coconat
28. únor 2020

@martinakokyova podle mě tyhle doplňky jsou jen pračka peněz. Vnitřní pohoda a ten sex si pořádně užít to je nejlepší vitamín💋

petrak15
28. únor 2020

Podle meho kontrola stitne zlazy a pak klidne vitaminy pro chlapy z dm. A listovku pro tebe.

barborakrt
2. bře 2020

@terinka212 užívali jsme to cca od září, otěhotněla jsem v lednu a ano oba dva 🙂

terinka212
2. bře 2020

@pavlusak ja sem si koupila kontryhel a uvidim zda to pomuze. Za jak dlouho jste otehotneli po pouzivani caje?

tingle
2. bře 2020

U prvního jsem pila Nosifol, rozpustné sáčky do vody. U druhého jsem nebrala vůbec nic. A obě děti se nám "podařily" po 3-4 měsících snažení. Takže nevím, jestli k tomu ty vitamíny nějak přispěly nebo ne 🤷

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru