Co Vám pomohlo k otěhotnění?

martinakokyova
29. črc 2020

Ahoj holky, chci se zeptat jestli někomu něco pomohlo k otěhotnění? Děkuji 🙂

andyskarsgard
29. črc 2020

Ivf

basko206
29. črc 2020

@martinakokyova ahoj, mě nejdříve pomohl gynex na upravení menstruace. Měla jsem někdy 25 někdy 35. Pak se srovnalo. A taky jsem začala pít čaj ludmili mojzisove. 3 měsíce jsem pila a už jsem ve 14 tt 😉 do toho jsem brala kyselinu listovou a taky mateří kašičku .
Myslím že vše dohromady mi pomohlo Ikdyz měsíc pře potvrzením jsem měla cyklus 60 dní a to jen díky vyvolávací injekci. Další měsíc jsem čekala 55 dni na test a už jsem věděla že na injekci nemusím (dle testu) a na utz bylo vidět srdíčko.
Taky jsem se dala hodně do pohody. Hodně jsem se nervovala jak tím, že chci miminko tak ostatním.. Přestala jsem to řešit a s manželem jsme měli hezké chvilky prostě když jsme chtěli, 😉 a ne podle nějaké ovulace

sigyn
29. črc 2020

Nestresovat, nečíst blbosti, co může pomoci k otěhotnění, nejíst nic extra, užívat si, být veselá - podařilo se hned první měsíc.

janinasm
29. črc 2020

Kamarádka se snažila 15let s třemi různými partnery a vyzkoušela snad vše, i ivf. Ani to nevyšlo. Půl roku po ivf změnila práci a šup, najednou otěhotněla. Takže změna prace😁😁😁

nina004
29. črc 2020

@martinakokyova Nám sa štyri roky nedarilo. Vyskúšali sme všetky možné doplnky aj IUI a stimuláciu. Zadarilo sa až teraz,keď sme to vôbec nečakali a nesledovali 🙈

jjasmina
29. črc 2020

Přičítám vše stresu, až sme se na to vyprdli, tak jsem otěhotněla hned, takže je to opravdu kolikrát v hlavě spíš

lucifux
29. črc 2020

Dovolená a nehlídat se, klid a odpočinek.

marumarumaru
29. črc 2020

Nám to taky nešlo. Přestala jsem se stresovat a nemyslela jsem na to 😊 začala jsem brát jeden měsíc kyselinu listovou a zinek,ktery jsem davala i manželovi. A bum... Podařilo se😊 člověk musí být hlavně v klidu 😊

lstuchlova
29. črc 2020

Sex.

mrstte
29. črc 2020

Zhubnout 30 kg, být 9 měsíců sama, rozvést se, naučit se mít ráda samu sebe a najít si nového přítele.... V dubnu jsem vysadila HA a v květnu otěhotněla.

vivien0607
30. črc 2020

Snažili sme sa 9 mesiacov. Potom sme si povedali (hlavne ja) že to príde, kedy má,že sa to nedá naplánovať, a že to nie su preteky. pustili všetko z hlavy a sústredili sa na nás aktuálny život s tým že keď otehotniem bude dosť času sústrediť na dieťa a všetko okolo toho. začali sme plánovať zimnú dovolenku na kanárskych ostrovoch, ...Prislo to hneď v ten mesiac 🙂 teraz už čakáme kedy sa rozhodne vyliezť 🙂 držím palce!)

martik16
30. črc 2020

Ja muzu doporucit Gynex - 3x7 kapek denně

mapetra
27. říj 2020

Ahoj, ráda se s Vámi podělím o svůj příběh týkající se problému s otěhotněním, jen je to na delší čtení...tak prosím napište kdo má zájem na můj email Vitkovap@centrum.cz pošlu Vám emailem.

lucka662006
27. říj 2020

Metoda Dr. Jonáše.

agneska7
27. říj 2020

Těžko říct jestli pomohlo právě to ale po 3 letech snažení a po použití gelu conceive plus se zadařilo

lu_muerta11
29. říj 2020

Gynex a dovolenka, hlavne som z neho ostala v pohode, pretoze v praci to bolo strasne psycho.

pommpomm1
30. říj 2020

Změna práce

basko206
1. lis 2020

Mě pomohl čaj Ludmily Mojzisove, kyselina litova a mateří kašička, a hlavně, přestat myslet na to, že chci otěhotnět. Musela jsem se dostat do úplného klidu bez přemýšlení. A ejhle, přišla jsem večer domů, vzbudila manžela že dneska zplodime chlapečka 💓 na to slyšel a teď jsem ve 26+6 tt a prý to bude kluk jak buk 💓

dan70
Odpověď byla odstraněná
Zobraz