Vidíte ducha nebo ne?

mavik5
6. únor 2023

Ahojte holky, prosím jen o názor, jestli tam je malý duch, nebo není? Já ho chvilkama vidím a chvilkama ne, tak nevím jestli jsem blázen 😀. Dneska jsem měla dostat ms a nerorazila. Od rána je mi šíleně na omdlení. Děkuji za názory. 🙂

lencaa11
6. únor 2023

@mavik5 👻 je tam ☘️☘️

mavik5
autor
6. únor 2023

@lencaa11 waau no kéž by to tak bylo a konečně se zadařilo 🤍

hanulebrabec
6. únor 2023

já u takových duchů ještě tvrdím negativní, za dva dny zkusit znovu, teď ty testy dělají falešné duchy fakt všechny do jednoho

mavik5
autor
6. únor 2023

@hanulebrabec ano ještě určitě nedělám žádné závěry, může to být cokoli a stát se cokoliv. 🙂

jarla
6. únor 2023

Nevidím

ellyem
6. únor 2023

Neco mini tam je, ale pokud mas zpozdeni a takovou slabou carku, tak bych se neradovala. Taky jsem to tak mela a skoncilo to biochemkem.

mavik5
autor
6. únor 2023

@ellyem jo však já ještě nejásám, jen mě zajímal názor, počkám pár dní a uvidí se 🙂

hanulebrabec
6. únor 2023

@ellyem tak ono to nemusí být ani biochemko za které to všichni vydávají prostě jen hodně barviva v testu 😉 my přijde že mnoho lidí tohle hned schovává za biochemko a to je právě jen v minimu těchto případů

hope09
6. únor 2023

Něco vidím 👍

hasara33
6. únor 2023

@mavik5 ahoj, já vidím vcelku zřetelně 😁

jjasmina
6. únor 2023

@mavik5 ja bych tohle považovala za negat ještě, třeba byla ovulka později no, zkuste za dva dny

danca9257
6. únor 2023

Jestli je to dr. Max. Tak ten dělá takový duchy 🤷🏻‍♀️

jana_001
6. únor 2023

@danca9257 máte s tím zkušenosti, že duchuje?

danca9257
6. únor 2023

@jana_001 delala jsem dr maxe na něm krásnej duch a ještě ten den jsem delala mamatest a na něm nebylo nic. 🤷🏻‍♀️

lvl16
6. únor 2023

Je tam. Jeden takový si teď vedle mě hraje s legem a druhého mám v břiše 🙂. Držím palce 🍀.

klarikjack
6. únor 2023

řekla bych, že tam je 🍀

adruska27
6. únor 2023

@mavik5 vidím 🙈 určitě další testy další dny pro potvrzení ☺️

mavik5
autor
6. únor 2023

@hasara33 faakt? Tak to jsem zvědavá, jestli tam vydrží i za pár dní 😀🙂

mavik5
autor
6. únor 2023

@adruska27 ano zkusím třeba za dva dny 🙂

hasara33
6. únor 2023

@mavik5 zkus pozítří a pro jistotu zkus jiný test 😉

jana_001
7. únor 2023

@danca9257 mně dr max dělá pouze takové kanálky. Není tam žádné barvivo, ale pod určitým úhlem je vidět kanálky. Čili také nic moc

danca9257
7. únor 2023

@jana_001 mě takhle. Dr max a sluníčko. 🤷🏻‍♀️

hanulebrabec
7. únor 2023

@danca9257 to je úplně negativní nechápu
Tohle už by mělo být bráno jako určitý druh poruchy osobnosti tohle šťourání a hledání duchů.

danca9257
7. únor 2023

@hanulebrabec stačí rozkliknout fotku dr maxe. Mela jsem tam vyraznyho ducha a na slunicku nebylo absolutně nic 😉

danca9257
7. únor 2023

@hanulebrabec a to že koník zhoršuje kvalitu fotek, tak za to já bohužel nemůžu 🤣

danca9257
7. únor 2023

@hanulebrabec a stačí si project diskuzi. Psala jsem, že max dělá duchy!

hanulebrabec
7. únor 2023

@danca9257 ty ale i tak už je to diagnóza to nemůžete baby proboha počkat do vynechání a když při vynechání je tam toto buď udělat za dva dny další nebo to prostě brát jako negativní.jsou tu diskuze kdy udělá paní test má tam absolutně prd. Zkusí za dva dny a má tam taky prd a přesto řeší jestli náhodou tam někde při naklonění něco není.? Promiň já jen nechápu proč si prostě zbytečně zkracuje mě dobu života na zemi řešením těchto nesmyslů a místo užívání si neustále měříme teplotu a stresujeme sebe, partnery i okolí....

hasara33
7. únor 2023

@hanulebrabec tobě se dítě/děti povedly relativně hned, že? A pokud sis taky musela počkat a neměla potřebu testovat před ms, měřit teplotu, brát různé podpůrné prostředky apod....tak pak klobouk dolů 👏 ... jenomže většina z nás, co se dlouho snažily nebo snaží o dítě prostě takovou sebekontrolou nedisponují, takže tě prosím o trochu tolerance vůči nám "s diagnózou", děkuji 🙂👍 a pokud tě to takovým způsobem vyvádí s míry, není nic lepšího než to ignorovat 😉

danca9257
7. únor 2023

@hanulebrabec ale ja absolutně nikde nepsala, že mám pozitivní test. 😁 Ja jen napsala názor na test od Dr. Max, že dělá duchy a když jsem udělala jinou značku testu, tak tam nebylo absolutně nic😊Tak nechápu proč by někdo kvůli tomuhle měl mít poruchu osobnosti 🤦🏻‍♀️😄a to, že někdo testuje před Ms, tak si myslím že je to kazdýho věc. 🤷🏻‍♀️ A když jsem teď projela tuhle diskuzi, tak tu vůbec nikdo nepíše nic o pozitivním testu.

hanulebrabec
7. únor 2023

@hasara33 ne snažíme se dva roky....🙏😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru