Těhotenství, nebo cysta?

kafry
12. bře 2017

Ahoj holky, prosím můžete mi poradit? Udělala jsem si těhotenský test, spíš tak ze zvědavosti, jelikož nemám pravidelný menstruační cyklus a ještě jsem to nedostala (+/- 3 dny zpoždění) a vyšlo mi viz. obrázek. Na internetu v různých diskuzích jsem vyčetla, že to může být i následek prasklé cysty (mám polycystické vaječníky). Tak se nechci radovat z případného těhotenství předčasně, než zajdu k doktorovi. Děkuji za jakýkoli názor 🌷

jullli
12. bře 2017

Cista udela max ducha tohle je pozitivni test grqtuluji 🙂

jullli
12. bře 2017

Samozrejme cysta a gratuluji :D

kafry
autor
12. bře 2017

Myslíte? To by byla paráda 🙂 ale radovat se budu raději až to budu mít černé na bílém ještě
od doktora 🙂

jullli
12. bře 2017

@kafry na doktora jeste vyckejte at tam piradne neco vidi za dva dny testnete znovu 🙂 drzim palce

chipsicek
12. bře 2017

No já měla prasklou cystu, a na těhotenském testu byla druhá čárka vidět dobře, a né žádný duch. A doktorka mi tu cystu potvrdila ;)
Každopádně to nemusí být ten samý případ 🙂

jullli
12. bře 2017

@chipsicek ja treba mela cystu a tt cisty takze je to asi jak u koho pani pise ze uz ma spozdeni tak snad se docka 🙂

kafry
autor
12. bře 2017

Já si právě taky myslím, že je to cysta, protože se cítím pořád stejně, prsa mě nebolí a kromě čárky na testu, žádné změny...

absintka19
12. bře 2017

@kafry priznaky nebo nepriznaky nerikaji nic o kvalite a prubehu tehotenstvi. Budu drzet palec at je to tehu.

jullli
12. bře 2017

@kafry pokid mas strach ze je to cysta zitra skoc na krev ;) osobne si myslim ze takovy test cysta neudela.. Ale nejsem doktor..

kafry
autor
12. bře 2017

Spíš doufám, že to není cysta... uvidíme 🙂

lenickakl
13. bře 2017

Taky mam polycysticke vajecniky a cysta mi nikdy carku na testu neudelala. Objevila se tam az kdyz jsem byla skutecne tehotna

absintka19
13. bře 2017

@lenickakl presne, taky pcos zadna carka az v tehu.

luska__
13. bře 2017

pokud zítra bude silnější, je to jasné 🙂 navíc si myslím, že hormon hcg je jednoznačný. krev taky muze ukazat

kafry
autor
13. bře 2017

Dnes jsem si udělala test jiné značky a čárka je tam znovu, ale není tak plnohodnotně zbarvená, jako ta vrchní, takže pošupu k doktorovi a budu doufat 🙂

luska__
13. bře 2017

@kafry bude to těhotenství 🙂 hodně štěstí

kafry
autor
14. bře 2017

Holky, tak je tam miniaturní tečička, jupi 🙂 Jen mám teda hrozný průjem, asi kompenzaci za to, že nezvracím (zatím) :D 🙂

luska__
14. bře 2017

@kafry měla jsem průjem asi do 10tt, nevolnosti nejaky byly,ale zvracení nebylo

kateri_na
19. únor 2021

Ahoj holky, ms nemám už 2 měsíce včera jsem byla na ultrazvuku a nic byli tam vidět jen malé cysti doktorka mi řekla že těhotná nejsem.. a tak mě objednala k jiní doktorce nevím proč 😏 že ta mi řekne víc.. Nechápu to na bříšku mám tu hnědou čáru kozy se mi zvětšil o kolo bradavek mi to tmave řekla že to může být z váhy a pokud mě nebolí prsa tak nemůžu bejt těhotná 😐 tak jsem s toho úplně zmatená 😀😶

ema90
19. únor 2021

@kateri_na Kdyby jste tehotna byla, tak to na utz doktorka pozna.
Takze tehotna proste nejste a vase priznaky muzou mit x jinych duvodu.

droobecek
2. srp 2022

@kafry prosím chtěla jsem se zeptat jak to dopadlo mám ten samý problém a nevím si s tím rady 🙈

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru