Těhotenství? Co myslíte vy?

stepankova2
29. pro 2020

Dobrý den, minuli měsíc jsem tu řešila těhotenství. Dopadlo to tak že 6 dní zpoždění, bolesti v břiše a silné krvácení. Dneska 9 dní zpoždění od rána je mi špatně, tak jsem to zkusila a foto zde. Nebudu hned plasit a volat. Počkám do příštího týdne radci. Co myslíte vy.

lachtanice86
29. pro 2020

@stepankova2
Jak co myslíme? Test je pozitivní, co bude dal ti nikdo neřekne

agneska7
29. pro 2020

Nějak netuším na co se ptáš 🤷

nagojka
29. pro 2020

Taky nechapu otazku myslim ze ten test je jednoznacny...🤦🤦🧘tohle ja nikdy asi nepochopim...Drzim palce at vse dobre dopadne🙂👍🍀

stepankova2
autor
29. pro 2020

Asi špatně podány dotaz. Spíš zda mám čekat nebo si zavolat na gyndu. Minuli měsíc byla jedna čárka slabá volala jsem si ale druhý den jsem to dostala.

agneska7
29. pro 2020

@stepankova2 počkala bych do pondělí

stepankova2
autor
29. pro 2020

@agneska7 děkuji

vaalllllllli8i
29. pro 2020

Zdravím vás holky tak po roce snažení ,, myslíte že se potvrdí těhotenství ? Dnes měla přijít Ms
Těhotenský test slabé pozitivní a k p.Dr. mám přijít 4.1.

pellullinka
29. pro 2020

@vaalllllllli8i tehotensky test je pozitivni, ale 4.1. se obavam, ze nic videt nebude.Je to moc brzo. Jedine co bude moc lekar udelat, odebrat krev na HCG a tim potvrdit tehotenstvi.

stepankova2
autor
29. pro 2020

@vaalllllllli8i já to takhle měla minuli měsíc pak přišli bolesti a silné jsem krvacela, teď jsem na to nemyslela 9 dní zpoždění a test dvě čárky silné. K doktorovi jsem ještě nevolala myslím si že bude asi brzy. Dost lidí straší že ve 30 je to rizikové tak nevím mno.

romi85
29. pro 2020

Upřímně nechápu všechny ty fotky testu tady..chápu,ze se třeba všichni snaží,zkouší a chtějí být těhotné..ale jestliže si udělám test a skoro nic nevidím..co všichni očekáváte??Ze “amatérky” tam uvidi něco jiného? Některé řeknou ze tu čárku vidí některé ne...a když vám řekne 5holek ze ji tam vidí..přece jsou to laici a stejně se nedozvíte nic důležitého?? A jen se zbytečně naladite na tehu protože tu ty holky řeknou ze to vidí a doktor vám pak řekne,ze to byl zbytečný poplach..proč nepockate několik dni a neuděláte si test znova který bude třeba jasnější??Ze tu par tehulek či mamin vidí čárku neznamená ze těhotná jste..??!!

Omlouvám se,možná jsem hnusna,ale to je to same jako když jsem někdo vloží fotky ultrazvuk a zepta se co je to za pohlaví..já teda upřímně vždy vidím kulové i když jsem na ultrazvuku a přímo mi to doktor vysvětluje co vidím..ale já to vlastně nevidím..jen si predstavuji co říká,kde je nozicky,ručičky,hlavička,pindik či šňůra..bez nej bych byla úplně ztracena a vidím tam zprominutím prd..věřím ze ostatní mamky třeba vidí víc,ale aby byli natolik sečtele a viděli jestli tam je pindik nebo není..nevím..když to neřekne doktor,tak nepočítám s tím ze to maminky na fórech budou vědět víc..omlouvám se fakt ale někdy je lepší dočkat casu a ten ukáže víc..ať už čárky na testech,nebo pindik či pipi na ultrazvuku..jsou tu maminky na fórech,ne vystudovaní lékaři 🤔 A každý den aspoň jeden test maminky jestli je či není tehu ..když je tam jedna čárka a druhá tak mimochodem prostupuje skrz počítány papírek..nevím no..
Nezlobte se..jen holt názor..

agneska7
30. pro 2020

@vaalllllllli8i Dr ti veme krev a to je asi tak všechno , řekla bych že tam fakt nic neuvidí je to moc brzo

vaalllllllli8i
30. pro 2020

@agneska7 mě to nevadí hlavně že to bude potvrzeny ,, ale test další je už silnější

stepankova2
autor
31. pro 2020

Maminky myslíte že bolesti břicha jak při menstruaci jsou normální, u obouch děti jsem toto nezažila. Proto se ptám.

renat23
31. pro 2020

@stepankova2 ano takove bolesti jsou normální mela jsem je cele tehu, první dvě tehu jsem to taky neznala a to třetí to me bolelo bricho porad. Hodne jsem odpočívala. Pokud nebudeš mit fakt nějaké silne křeče tak je to v pohodě jinak radsi vyhledat doktora.

stepankova2
autor
31. pro 2020

@renat23 můj doktor má dovolenou, bude až od 4.1 tak hned zavolam

stepankova2
autor
2. led 2021

Maminky, myslíte že občasné pichnuti v pupíku je normální?

andysska
3. led 2021

Chci se jen zeptat s přítelem sem 27.12 měla nechráněno styk HA neberu druhý den sem si koupila postinor prášek ale nestihla jsem ho vzít do 12 hodin po styku a mam silné krvácení křeče v podbřišku, citlivá prsa a pocit na zvracení neměl někdo stim to zkušenost

andysska
Autor odpověď smazal
Zobraz
vaalllllllli8i
3. led 2021

Tak už to zesílilo docela dost a zítra k paní Dr.na ultrazvuk a odběr krve , podle těhotenský kalkulačky to vychází na 4+5tt

stepankova2
autor
4. led 2021

@vaalllllllli8i dejte vědět jak jste dopadla, držím palečky. Já jdu zitra

vaalllllllli8i
7. led 2021

@stepankova2 tak jsem byla u p.dr. na ultrazvukuuu nešlo ještě nic vidět , vzala krev volala jsem druhý den na výsledky tak podle krve těhotná jsem , v pondělí mám jít znova na ultrazvuk , mám obavy aby to bylo vše v pořádku , nevím jestli jsem šla dost brzo aby šlo něco vidět na ultrazvuku a nebo je nějaký problém , někdo nějakou zkušenost ? Podle kalkulačky bych měla být 4tt , mám docela strach ,

vaalllllllli8i
7. led 2021

@agneska7 mela jste pravdu byla jsem a neviděla na ultrazvuku ještě nic tak odebrala krev volala druhý den a potvrdila těhotenství, v pondělí jdu opět na ultrazvuk, jsem docela vystrašená mám strach jestli je vše v pořádku , a nebo jestli jsem šla fakt brzo k p.Dr

stepankova2
autor
8. led 2021

@vaalllllllli8i já tam byla 5.1 řekla mi že je to málinke ale je to tam, podle kalkulačky bych měla být 7tt

agneska7
8. led 2021

@vaalllllllli8i je to moc brzo 😉 u mě např. Nebylo nic vidět ani v 6+1 TT ,,,, určitě to bude dobré 😉🍀

vaalllllllli8i
12. led 2021

Ahoj Holky tak sem byla na ultrazvuku a vse je v pořádku ❤️ děkuji všem
6tt

stepankova2
autor
13. led 2021

@vaalllllllli8i dávají i takhle brzo ultrazvuk

vaalllllllli8i
13. led 2021

@stepankova2 anooo,, a v pondělí si mám přijít pro tehotenskou knížku.

nagojka
13. led 2021

@vaalllllllli8i to si jdes pro knizku teda brzo ja ji dostala at v 11tt..🙂ale foto z prvni kontroly kdy mi potvrdili tehu mam taky🙂

pellullinka
13. led 2021

@nagojka ja dostala prukazku v 16tt 😁

vaalllllllli8i
14. led 2021

@nagojka paní dr . Mi dala vždy u obou dcer okolo 7-8 TT tehotenskou knížku , :D každý to má asi jinak mno

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru