Sílí test?

miaol
2. únor 2023

Ahoj chci se zeptat jestli test v pořádku sílí? Zkoušela jsem každý den asi 5 dní před ms, už dlouho mám pocit že je něco jinak ale nevím jestli si to jen nenamlouvám..zítra bych měla dostat ms ale pro jistotu jsem si koupila jinou značku.

atij
2. únor 2023

@miaol podle mě sílí, na tom spodním to už vypadá nadějně 🍀

miaol
autor
2. únor 2023

Byla bych ráda kdyby to vyšlo 🙏🙏..uvidíme ráno ✨

pepickovapavlinka
3. únor 2023

Hlavně je blbost testovat každý den protože tak není vidět ten progres.Zkus to ob den a pak dej foto.Takhle bych i řekla že nesílí tak jak má.Já to měla takto

miaol
autor
3. únor 2023

@pepickovapavlinka krásné 🙏..já měla dnes pozitivní (ducha) jinou značku testu a nedostala jsem to tak snad to bude dobré 🙏🙏🙏

pepickovapavlinka
3. únor 2023

@miaol držím palce 🍀

jana_001
3. únor 2023

chci se jen zeptat, pokud jsem měla dnes takovou zvláštní čárku na testu, tak ukáže mi ji i zítra? Vím že asi nebude silnější jen mě zajímá, jestli test ukáže čárku i zítra.

pepickovapavlinka
3. únor 2023

@jana_001 to nikdo neví.Pokud jste těhotná ukáže se čárka i další dny.Pokud nejste neukáže se

jana_001
3. únor 2023

@pepickovapavlinka v pořádku, děkuji. Test vypadal takto dnes, proto si nejsem jistá

pepickovapavlinka
4. únor 2023

@jana_001 ajejej to nevypadá dobře

jana_001
4. únor 2023

@pepickovapavlinka Proč myslíš? Test jsem dělala i dnes a čárka byla ještě slabší, už téměř neviditelná.

zelenaesmolda
4. únor 2023

@pepickovapavlinka
hlavne je blbost testovat nejaky progres v testu,ktery ti akorat rekne jestli ano nebo ne.Jedine co vidis je,ze ma nektery z nich vice a mene barviva.

pepickovapavlinka
5. únor 2023

@jana_001 tak protože pokud jsi těhotná čárka má sílit.Ty máš negativní testy.

pepickovapavlinka
5. únor 2023

@zelenaesmolda tak tím že test sílí ale poznáš jestli aspoň HCG roste.Samozřejmě to neřekne nic o tom zda je to prosperující

zelenaesmolda
5. únor 2023

@pepickovapavlinka
Ne.tehotenske testy jsou na principu ano x ne.Kazda sarze muze mit trosku jine mnozstvi barviva,proto jinak silne carky.

pepickovapavlinka
5. únor 2023

@zelenaesmolda ale zakladatelka má čárky hodně slabé na to aby to něco vypovídalo.A ono až o tokik se ty šarže zase neliší

miaol
autor
5. únor 2023

Já dnes měla test negativní ale ms zatím nikde 🤣tak uvidíme pokud do středy nedostanu Zajdu na gyndu.

miaol
autor
6. únor 2023

A dnes večer takto 🤷🤷

pepickovapavlinka
6. únor 2023

@miaol no čárka pěkná ale tyto testy občas dělají falešné čárky.Zkusila bych test z ranní moči ten bude nejpřesnější

pajusz
6. únor 2023

@miaol ten nebude falesnej. Tomu nevěřím ☝️ bude to těhotenství uvidíš 🍀

pajusz
6. únor 2023

@pepickovapavlinka já měla třeba odpolední testy silnější. Tohle je na ferovku pozitivní test.

miaol
autor
6. únor 2023

Snad pán Bůh dá 🙏🙏moc si to přeji moc vám děkuji holky ve středu dám vědět ♥️♥️♥️

jana_001
7. únor 2023

@pepickovapavlinka dostala jsem silný menses ale trval jen jeden a půl dne. Včera večer skončil úplně. Test dnes ráno negativní a avšak ukázaly se mi jen rysky na kraji testu

pajusz
7. únor 2023

@miaol proboha ty jsi dobra, držím palce a těším se na pozitivní test🍀. Já bych do středy nevydržela 😄 my s kámoškou testovaly jak ona říkala dvoufazove 😄 ráno a odpoledne, prostě když tě to baví😄

miaol
autor
7. únor 2023

@pajusz 🤭🤭🤭taky to dělám ve středu zajdu na gyndu dnes udělám ještě jeden test 😁 a moc děkuju za podporu ♥️♥️

pepickovapavlinka
7. únor 2023

@miaol ale na gyndě ještě nemusí být nic vidět.Snad jen odběr krve na HCG by mohl něco říct.Budu držet palec 🍀🍀

pajusz
7. únor 2023

@miaol hele na gynde ti max teď vezme krev, ještě je brzy aby něco videli. Nejlíp se objednat cca na 7-8tt. Obecně je v děloze něco vidět od 1000jednotek hcg. Já šla 6+3 a bylo vidět už i srdíčko jak tlouklo.

pajusz
7. únor 2023

@jana_001 Jani v listopadové diskuzi píšeš že bereš antikoncepci, ty ji nevěříš nebo neužívas pravidelně že pravidelně měsíc co měsíc testujes? Promiň vím že mi do toho není nic..jsem holt zvědavá ženská.

miaol
autor
7. únor 2023

Já vím nechám si vzít krev ať mám vše potvrzené..uvidíme jak to vše dopadne 🙏♥️

jana_001
7. únor 2023

@pajusz užívám antikoncepci ale užívám i antidepresiva a tak si někdy nejsem jistá jestli vůbec hak účinkuje. A teď byla menstruace fakt krátká.

lilian2111
7. únor 2023

@jana_001 Prosimte ten test je úplně negativní.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru