Příznaky těhotenství?

7. kvě 2024

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit. Snažíme se o miminko (už druhé). Ovulace proběhla před týdnem a nyní mám zvláštní příznaky a přemýšlím, jestli je to těhotenství nebo nějaký zánět. Mám světle hnědý vytok, bolí mě spodní část zad a mám takový divný pocit v břiše (jako kdyby bylo citlivé uvnitř). Vím, že to nejde určit takhle přes internet, ale zajímaly by mě vaše zkušenosti. Pokud to nepřestane, tak zajdu k lékaři. Děkuji!

anpineapple
7. kvě 2024

Mne přijde, ze příznak těhotenství může být skoro cokoliv 😁 ale týden od ovu mi přijde ještě jako krátká doba... takže pokud nejsou velké bolesti a výtok divný, tak bych proste pockala, jestli přijde ms nebo ne 🤍

nektarinka123
7. kvě 2024

A co tak si udelat nejdriv test? Co myslis?

rosalindamelinda
7. kvě 2024

No a jaký máš cyklus, kdy čekáš ms? Ty musíš znát své tělo, špiníš před ms?-může to být špinění, začátek špinění. Hnědý výtok není až tak špatný, ten se považuje za normální. Horší by bylo kdybys měla zelený výtok.

autor
7. kvě 2024

@nektarinka123 Na to je ještě brzo

autor
7. kvě 2024

@rosalindamelinda Až za 10 dní má přijít ms. Přijde mě divné,že tak brzo špiním a bolí mě záda.

autor
7. kvě 2024

@anpineapple Právě 😆 Proto přemýšlím, jestli je to nějaký zánět.

nektarinka123
7. kvě 2024

Jestli je to tyden od ovulace za 3-4 dny muzes zkusit test.

autor
7. kvě 2024

@nektarinka123 Dobře, vyzkouším 😊

elis1987
7. kvě 2024

Určitě bych zkusila test většina jich ukáže ještě pár dní před ms

lenerka1
7. kvě 2024

Mě u třetího ještě před pozitivním testem tlačila guma od tepláků a budil mě v noci vlčí hlad. Myslela jsem, že si to namlouvám a není to možné 🙂 U prvních dvou to totiž bylo stejné, ale později. To špinění nemůže být pozůstatek nidačního zakrvácení?

autor
8. kvě 2024

@lenerka1 Já jsem právě u prvního neměla žádné příznaky, jen jsem se jednou koukla na břicho a řekla si, že je jiné. Právě nevím, jak poznat to nidační krvácení. Asi nezbývá nic jiného než čekat.

lenerka1
8. kvě 2024

Osobně s tím také nemám zkušenost, jen mě to napadlo, že to může souviset 🙂 Tak pevné nervy při čekání 😉

hanaalb
8. kvě 2024

Spis nidace

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru