Od ovulace nafouklé břicho a častější močení. Máte zkušenost?

misule942019
10. lis 2022

Dobrý den, mám takový dotaz. Vím, že mi tady sto pro nikdo neporadí že nejste doktoři. Spíš mi jde o vaše zkušenosti. Tak dva tři měsíce neberu antikoncepci a o miminko se snažíme tak přes měsíc. Minulý měsíc normálně proběhla menstruace vše v pořádku. Pak přišla ovulace. Byla jsem i na gynde protože mě bolel vaječník, že jsem nemohla pomalu chodit a bála se, že mám zase cystu ale řekla mi, že to je k ovulaci, že to vidí na ultrazvuku, že na pravé straně ovuluji. Už man přes týden po ovulaci a mám strašně nafouklé břicho i podbřišek. Mám tam takové divné pocity, bolí mě záda a chodím každou chvíli čůrat a curam i docela dost vhledem k tomu, že málo piju ale žádné pálení a problémy nemám, prsa mě nějak neboli jen sem tam takové zapichani. Test je zatím negativní. Mám šest dní do MS . Jsem spíš na vážkách či navštívit lékaře, aby to nebyl nějaký zdravotní problém nebo ještě počkat, jeslti to mohou být
nějaké ranné příznaky těhotenství. Neměl to někdo podobné? Předem děkuji za rady.

misule942019
autor
10. lis 2022

A jsem už 14 unavená jako jsem před tím nebyla .

pavlinar
11. lis 2022

Ahoj. Ja to tak mivam, curani, nafoukle bricho, tlaky v brise. U me je to PMS. Ale urco to muze byt tehotentsvi. Tak za par dni budes vedet 🙂