Pozitivní těhotenský test?

kamila008
12. led 2024

Dobrý den, o miminko se snažíme a při vynechání menstruace jsem si udělala test.
Myslíte že je to duch?
Test jsem nejdříve vyhodila protože ráno nic neukazoval a o pár hodin později při vynášení odpadků vidím tohle 😀

lencaa11
12. led 2024

@kamila008 test z koše po několika hodinách je - neplatný udělej te nový test a uvidíte co se tam ukáže hned v limitu

4formy
12. led 2024

@kamila008 jasny ze je to duch,kde by se na ,,neplatnem,,testu vzala pozitivita 🤔🙄
Takhle to vzdy zacina,preji at sili a at to vyjde..

klokanka31
12. led 2024

@kamila008 Je tam 😊

lauriak
12. led 2024

Pri meskani menstruacie by som cakala jednoznacnejsiu ciarku. A hlavne sa nema brat vysledok po limite. Skus rano znova 🤷🏼‍♀️

lujhu
12. led 2024

@lauriak jo vidím ducha , gratuluji

katherine177
12. led 2024

@kamila008 krásný duch 🍀🍀ať sílí

mollyweasley
12. led 2024

@lauriak Taková čárka se mi vždycky objevila týden po vynechání. Plodné cykly mám zhruba o 10 dnů delší, než neplodné.

lauriak
12. led 2024

@mollyweasley moze byt, nebudem sa hadat. Ale skor sa stava, ze po vynechanej ms uz je test jednoznacny.

vejuu98
12. led 2024

@lencaa11 při druhém dítěti jsem měla to samé.Je vidět že nemáte zkušenosti s vícero početí 😁

lencaa11
13. led 2024

@vejuu98 no tak vytáhnout test z koše my nepřijde ok a po limitu též ne ale každý má na to svůj názor a děti mám 👍🙂

mydlova
13. led 2024

@kamila008 já měla na více testech takové duchy po limitu a nic z toho nebylo ..

vejuu98
13. led 2024

@lencaa11 já taky nic z koše nevytáhla,ale po limitu jsem měla taky čárku a vyšlo nám to🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru