Nesílící tt. Biochemické těhu?

laurinka0102
27. dub 2024

Dobry den zajímaly by mě vaše zkušenosti jsem 14 dpo 12 dpo , 13 dpo a 14 dpo čarka vubec nesíli myslíte že se eště muže vybarvit nebo se připravit na biochemko ? Zkusim vložit fotku vrchni je 14 dpo děkuji za reakce

julie290
27. dub 2024

@laurinka0102 mezi prvním a posledním by už měl být rozdíl. Zkus udělat ještě jeden ale bohužel to bude asi biochemko

laurinka0102
autor
27. dub 2024

@julie290 ach jo počitam stim tak nějak už sem smiřena no co se da dělat počkam do pondělka pokuď se nedostavi ms tak zkusim eště 1 test děkuji za odpoveď

lencaa11
27. dub 2024

@laurinka0102 už by tam měl bejt rozdíl což je spíš biochemické

jaja01k
27. dub 2024

@laurinka0102 Tohle bohužel vypadá spíš na biochemické.

laurinka0102
autor
27. dub 2024

@jaja01k už stim tak nějak počitam tohle je moje asi 5 biochemko za poslední 2 roky

hennrietta
27. dub 2024

@laurinka0102 Pokud je to tak, tak už to jdi řešit na gynekologii.

lencaa11
27. dub 2024

@hennrietta no oni lékaři moc biochemické neuznávají a vyšetření dělají až když žena má ZT potvrzené od lékaře víckrát

hennrietta
27. dub 2024

@lencaa11 Když nejde otěhotnění, tak se doporučuje návštěva lékaře po roce. Zakladatelka má problémy 2 roky a očividně někde problém je.
Gynekolog může vzít krev, udělat hormonální profil. A zakladatelka může říct, že před menstruací měla pár pozitivních testů.
Fakt v tom nevidím problém a spíš si myslím, že už to mohla řešit dřív.

laurinka0102
autor
27. dub 2024

@hennrietta nesnažím se 2 roky ale 9 let a už to řešime chodíme do Caru mame všechna vyšetření za sebou všechny výsledky ukazkovy a stejně se mi dějou biochemka a vlastně furt nevíme proč 😔

hennrietta
27. dub 2024

@laurinka0102 To je mi líto...
V tom případě změnit CAR a nebo zkusit ještě jiná vyšetření, co ještě nedělali. Nebo ta těžší varianta a to ta, že se s tím smíříš.

Znám pár, kde žena několikrát otěhotněla, ale bylo to buď biochemické nebo zamlklý potrat. Nikdo nenašel problém. Po změně partnera se jim zadařilo téměř hned, jakmile si řekli, že zkusí dítě.

mydlova
28. dub 2024

@laurinka0102 já jsem mezi 12dpo a 14 dpo taky neměla skoro žádný rozdíl. A teď mi tu běha. Bych ještě v klidu pockala

klpoiu
28. dub 2024

Na zacatku nemusi byt ten progres tak znat. Urcite nesrovnavej kazdy den,ale ob den. Zatim bych nadeji neztracela. ♥️ A dnesni test,ktery si urcite delala coz je 15dpo , dej vedle 13dpo. Tak co, je rozdil??

laurinka0102
autor
28. dub 2024

@hennrietta Car sme už měnily vyšetření sme měli hormonalní profil , imunologii , pruchodnost vejcovodu genetiku manžel spermio, no bylo toho opravdu hodně tak 1 dítě mame holčičku je ji 10 let a ta byla dokonce neplanovana ach jo asi se stim smiřit budu muset jinak děkuji za odpověd

laurinka0102
autor
28. dub 2024

@mydlova ach to mě těší číst tyhle přiběhy ze šťastnym koncem

laurinka0102
autor
28. dub 2024

@klpoiu dneska jsem to vydržela teda zatím 😀 sem netestovala vydržím do zítra no ke buď anebo ale při všech biochemkach jsem měla buď špinění nebo bolesti křeče v břiše teď noc jen mě palej prsa trošku bolej a mam super naladu no uvidíme každopadně dam vědět

vendylukesova
28. dub 2024

@laurinka0102 ahoj ja měla takhle všechny testy ze začátku a byla jsem ve 3tt

laurinka0102
autor
28. dub 2024

@vendylukesova ja bych měla byt 3+6 ovulka před 15 dňema jsem si tim sto pro jista zítra zkusim eště 1 test a pak se na testovaní vyprdnu 🙃 a počkam co bude jinak jsem rada že ti to dopadlo dobře a moc děkuji za odpověď

vendylukesova
28. dub 2024

@laurinka0102 moc štěstí vám přeju! Ja už mám po, mám 2měsíčního chlapečka 💗

laurinka0102
autor
28. dub 2024

Tak sem začala špinit 😔😔 ale divny je že mě nic neboli tak asi počkam na ms snad se co nejdřív rozjede a vyčisti se to samo

laurinka0102
autor
29. dub 2024

Tak se mi rozjelo krvacení jen davam vědět jak sem dopadla z nesilícima testama 🙃

laurinka0102
autor
3. kvě 2024

Je tu někdo kdo by mi mohl poradit ?

mydlova
3. kvě 2024

@laurinka0102 s čím potřebuješ poradit?

hennrietta
3. kvě 2024

@laurinka0102 co se děje?

laurinka0102
autor
6. kvě 2024

Nemohla jsem napsat dřív nešlo my se přihlasit takže žadbe krvacení nebylo jen špinění 2 dny byla jsem u dr krev pozitivní ale nala hodnota hcg myslím že kolem 20 ve čtrvrtek jdu znova na krev a v patek ultrazvuk při ty hodnotě jsem měla i na testu ducha teď už celkem pěknou čarku ale pořad slabou vubec to nechapu i při mimoděložním test silí ? Jsem už fakt zoufala

popelkaa23
7. kvě 2024

@laurinka0102 ahoj tak jak jsi dopadla ?

laurinka0102
autor
Včera v 07:27

@popelkaa23 testy furt slabě pozitivni nechapu to a zítra jdu na krev v patek na ultrazvuk minuly tyden mi řekli že tam je riziko mimoděložňího takžr pořad jen čekam a čekam co bude

mydlova
Včera v 08:51

@laurinka0102 mas Pořad ty testy schované. Můžeš ukázat jak sílí čárka?

laurinka0102
autor
Včera ve 12:17

@mydlova ja sem je vyhodila sem blba 😔 sili hodbě pomalu ale z dušíka už byla pěkna čarka zkusim najít foto

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru