3. den nesílící test. Jak jste to měly vy?

katka_cou
17. čer 2022

Ahoj dámy, potřebovala bych radu, jsem teď 14dpo testy mají krásné čárky, ale přijde mi, že moc nesílí. Jediné kdy jsem viděla zesílení bylo mezi 11dpo a 12dpo. Zajímalo by mě jak jste to měly vy a jestli bylo vše v pořádku. Vím, že se nemá testovat denně a že nejste vědmy jen by mě zajímaly zkušenosti.

europa00
17. čer 2022

@katka_cou ahojky ono je to v této fázi mezi nebem s zemi🙏Bohužel to je opravdu 50 na 50 teď dnešní mi přijde navíc slabší ale také ti trochu muže byt ovlivnene koncentraci moči. Js třeba měla testy silnější odpoledne než rano. Musíš vydržet ano sílící testy jsou dobrým znamením ale be vždy znamenají úspěšný konec a naopak

fialkadel
17. čer 2022

Mě se zda, ze i mezi 12 a 13dpo je rozdíl. Ale ta poslední mi přijde naopak trochu slabší. Většinou test slabnou pokud proděláš biochemické těhotenství, stalo se mi už dvakrát. Nicméně doporučuji otestovat znovu třeba za dva dny 🙂

jjasmina
17. čer 2022

@katka_cou já si myslím, že pozit test máš a víc z toho nevyzkoumas, počkat na ultrazvuk a na ❤️

katka_cou
autor
17. čer 2022

@jjasmina děkuji😊 provedu🫡 😂

junykessy
18. čer 2022

@katka_cou ahoj, ja mam neco podobneho.. Prvni test jako tvuj 11dpo,druhy den to same... Z ranni moci ani tuk, mam duchy jen vecer...

nazka
18. čer 2022

@katka_cou já myslím, že se tím jen zbytečně stresujes. Už jsem to tu psala, jak sestra na gyne byla paf z toho, že si někdo dělá víc těhotenských testu, že když ej hcg, tak se to prokáže a další dělat netřeba. A má pravdu. Je to jen stres a nic nemusí znamenat ani sílící nebo slabnouci.
Držím palce 🍀

katka_cou
autor
19. čer 2022

@nazka jo už jsem to tu někde četla😊 dnes jsem zkusila ještě jeden test a ten je teda už moc pěknej, v pondělí bych se chtěla objednat na gyndu abych věděla jestli je vše na správném místě a pak už nebudu nic řešit

jjasmina
19. čer 2022

@katka_cou teď je ideál za dva týdny od posit testu, test je pěkný, Mamatest je top

katka_cou
autor
19. čer 2022

@jjasmina když ona moje doktorka bude mít teď 3 týdny dovolenou a já bych byla radši kdyby mě prohlídla ještě teď🤷🏻‍♀️ já vím že teď nebude slyšet ani srdíčko já chci jen vědět jestli to není mimoděložní🤷🏻‍♀️ asi jsem moc velká citlivka no🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

jjasmina
19. čer 2022

@katka_cou bohužel nemusí ještě vidět ani uložení, u mě byla prvně jen vysoká sliznice

lilian2111
19. čer 2022

Testy jsou úplně v pohodě. K dr nemá smysl chodit dřív než kolem 7-8tt. Takhle pár dní po ovulaci určitě ne.

lilian2111
19. čer 2022

@katka_cou to ještě nepůjde vidět nic, počkej ty tři týdny, ať máš jistotu. Když nebude nic vidět, což nebude, jen tě to vystresuje. Zbytečný stres. Vydrž. 😉

katka_cou
autor
19. čer 2022

@jjasmina můžu se jen zeptat kolikátý týden jsi v té době byla?

@lilian2111 no já to vydržím (snad), ale přítel se z toho zblázní😂 ten už by nejradši aby bylo všechno jistý a kopalo to😂

fialkadel
19. čer 2022

@katka_cou přidám zkušenost, ze já byla u dr 10dni od ducha na testu, protože jsem špinila a už šli vidět 🙂 vycházelo mi to na 4+5tt cca

katka_cou
autor
19. čer 2022

@fialkadel děkuji za info, já jsem teď 4+3 a kdyby mě objednala na úterý tak bych byla 4+5tt, ale pochybuju, že mě vezme, předpokládám, že před dovolenou bude mít plno.😕

katka_cou
autor
20. čer 2022

No tak jsem volala na gyndu a sestra mě objednala ještě dneska🤷🏻‍♀️ Hned jak jsem řekla že mám pozitivní těhu test tak mi dala ještě dnešní termín

fialkadel
20. čer 2022

@katka_cou tak pak dej vědět. Držím palce 🙏🏻🙏🏻 Já tam měla krasne viditelné dva gestační váčky ❤️

katka_cou
autor
20. čer 2022

@fialkadel Tak zatím tam nic neviděla, vzala mi krev a řekla že to na UTZ chce vidět než bude mít dovolenou takže mě objednala ještě před ordinační dobu na pátek. Tak snad už půjde něco vidět. Když by nic neviděla tak mi dá žádanku do nemocnice na další UTZ.

katka_cou
autor
24. čer 2022

@fialkadel tak dnes byl krásně vidět gestační váček na další kontrolu jsem objednaná 14.7., pořád tomu, ale nemůžu uvěřit😁 nějak nechápu jak se to celé povedlo😄😊

renat23
24. čer 2022

@katka_cou gratuluju ❤️ kolikátý si týden tehu? Nevím na kdy se mám objednat aby bylo něco vidět.

katka_cou
autor
24. čer 2022

@renat23 děkuji😁😊❤️ 5+1 takže začátek 6tt, být tebou se objednám až ke konci 6tt nebo později, já šla tak brzo protože dr bude teď mít 2 týdny dovolenou a chtěla jsem si být jistá že je mimi tam kde má

renat23
24. čer 2022

@katka_cou super. Tak ja se asi objednám v pondeli na za 14 dni a to uz bych mela byt 6+1 a to uz by mělo být vidět srdíčko. Ale je to strašná doba

katka_cou
autor
24. čer 2022

@renat23 jo já nevím jak vydržím do toho 14.7.😂😂

renat23
24. čer 2022

@katka_cou je to ještě horší než čekání na // hlavne kdyz člověk neví jestli je vše v pořádku. Až jsou cítit pohyby uz je člověk trochu klidnější

katka_cou
autor
24. čer 2022

@renat23 no právě😕, nejlepší by bylo mít doma ultrazvuk😂😂

renat23
24. čer 2022

@katka_cou presne tak a na to zebje to u mě 4 tehu tak to prožívám vzdy hůř a hůř co čekání a nervy aby bylo vše v pořádku

ronyx
24. čer 2022

Holky věřte, že pohyby nervy nekončí. 😅 já jsem 19 týden. Třetí těhotenství, pohyby už cítím a uklidnění to teda není, když prtě třeba zrovna spí, či není moc aktivní, já nic necítím a opět nervy, zda je vše ok 😅. Prostě celé těhotenství jedny velké nervy 😅

renat23
24. čer 2022

@ronyx jo to já vím čekám už 4 mimi ale je to aspoň trochu úleva než když necítím nic a nevíš jestli tluče srdíčko

ronyx
24. čer 2022

@renat23 tak asi jak u koho. U mě byly ty milníky často. První teda sílící test, pak srdíčko, pak hned starost aby dopadl dobře 1. Screening 😅 . Pak, že se uklidním až ucítím pohyby, teď mám 14 dní do druhého screeningu a opět si říkám, že až ten dopadne dobře, tak už budou úplně klidná. No už teď vím, že pak přijde věta, uklidním se až přejdu 24. Týden a dítě bude životaschopné, v případě předčasného porodu.... A takto to půjde až do porodu 😅

fialkadel
24. čer 2022

@katka_cou 😍 moc gratuluji! Čekala jsem pozitivní zprávu! A ano jak píše @ronyx, tak pohyby nervy nekončí 😀 já jsem teď 30tt a strach je pořad, u mě tedy i z hrozícího předčasného porodu, ale i bez toho to byly nervy 🙂 a po porodu to taky neskončí 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru